Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
24 minuty temu, Tomeks napisał:

Pany,ogarnie ktoś nr pompy paliwa w baku do 3.0tdi CCWA?

Daj VINa 

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Muszę do auta skoczyć 

Opublikowano

Sms poszło 

Opublikowano

Ma ktoś pod ręką numer szyby przedniej pod lane assist? Do lifta. 

Opublikowano
W dniu 17.08.2019 o 00:24, Chuck Norris napisał:

Możliwe, że to to, dzięki za sugestie, w tygodniu to ogarne ;)

Daj znać jak sprawa się ma, bo mnie też to chyba czeka. Koła wyważone, wszystko proste, zawias w dobrym stanie a drgania cały czas na kierownicy i całej budzie od 100km w górę i też podejrzewam wyrobione gniazdo łożyska w skrzyni.

 

Opublikowano

ktoś wie jak w b8 poprzepinać piny bezpieczników tak aby zapalniczka w tunelu miala stałe napięcie nie po zapłonie?

Opublikowano

Panowie mam pytanie, wiem że kilka osób ma tutaj 'amerykańskie' wersje.

Silnik 2,0 TFSI CPMB (polift) ile jest wentylatorów za chłodnicą ? jeden + 'żaluzja' czy dwa wentylatory ? 

W sieci znalazłem rozbieżne info ;/

Opublikowano
W dniu 18.08.2019 o 16:37, Fr0styyy. napisał:

Daj znać jak sprawa się ma, bo mnie też to chyba czeka. Koła wyważone, wszystko proste, zawias w dobrym stanie a drgania cały czas na kierownicy i całej budzie od 100km w górę i też podejrzewam wyrobione gniazdo łożyska w skrzyni.

 

Miałem podobną sytuacje w B5. Walczyłem z tym długo i też podejrzewałem gniazdo w skrzyni (nawet mechanicy tak diagnozowali)

Wymieniłem przeguby wewnętrzne (całe półosie) i spokój (mechanik wymieniający potwierdził ze były mocno zmęczone) 

U mnie jeszcze były mocne drgania przy ostrym przyspieszaniu od 3 biegu.

Opublikowano

bawiłem sie navi w swoim audi (MMI3G) i teraz mam na wyswietlaczu  na mapie cos w rodzaju horyzontu

jak sie tego g... pozbyć ?

Opublikowano
9 godzin temu, michu10 napisał:

Panowie mam pytanie, wiem że kilka osób ma tutaj 'amerykańskie' wersje.

Silnik 2,0 TFSI CPMB (polift) ile jest wentylatorów za chłodnicą ? jeden + 'żaluzja' czy dwa wentylatory ? 

W sieci znalazłem rozbieżne info ;/

to zalezy od wersji, masz VIN ?

Opublikowano
13 godzin temu, Dev napisał:

to zalezy od wersji, masz VIN ?

no pewnie, WAUFFAFLXEA041444

Opublikowano
39 minut temu, michu10 napisał:

no pewnie, WAUFFAFLXEA041444

Wieczorem dam znac

Opublikowano
51 minut temu, Dev napisał:

Wieczorem dam znac

Dev dostałeś smsa? 

Opublikowano
5 godzin temu, Gibons napisał:

Dev dostałeś smsa? 

jo, w tej chwili jestem w Danii, odpisze jak bede wiedział kiedy wracam

Opublikowano
6 godzin temu, michu10 napisał:

no pewnie, WAUFFAFLXEA041444

powinny byc dwa,  400 i 350mm

Opublikowano
W dniu 21.08.2019 o 14:35, michu10 napisał:

Miałem podobną sytuacje w B5. Walczyłem z tym długo i też podejrzewałem gniazdo w skrzyni (nawet mechanicy tak diagnozowali)

Wymieniłem przeguby wewnętrzne (całe półosie) i spokój (mechanik wymieniający potwierdził ze były mocno zmęczone) 

U mnie jeszcze były mocne drgania przy ostrym przyspieszaniu od 3 biegu.

Podczas przyśpieszania jak i odpuszczania gazu wibracje są nadal, przy przyśpieszaniu się nie nasilają - przerabiałem temat przegubów wewn w B6 chyba z 4 razy, to nie to :)

Opublikowano
11 godzin temu, Dev napisał:

powinny byc dwa,  400 i 350mm

Dzięki, możesz zdradzić gdzie takie info można znaleźć ? 

Opublikowano
2 godziny temu, michu10 napisał:

Dzięki, możesz zdradzić gdzie takie info można znaleźć ? 

Aso

Opublikowano

Panowie głupie pytanie ale chciałbym się po prostu upewnić bo nie mam doświadczenia a nie umiem znaleźć jednoznacznej odp..

Jeśli chcę spróbować uruchomić wizualizację parktronica w B8 to wystarczy że zakoduję wg instrukcji wrclaguna???

10 PARK ASSIST ---> SECURITY ACCESS 16 ( 71679)
CODING 07 ---> BYTE 0 BIT 4 zmiana z 0 na 1 .

 

Z góry dzięki za odp.

P.S mam fabrycznie PDC przód i tył.

Opublikowano
W dniu 14.08.2019 o 12:11, Dev napisał:

Szykuj się na wymiane

Robić na częściach z ASO za około 2tyś drożej, czy na zamiennikach?

Na zamiennikach, to koszt około 5-6 tyś, natomiast na ori zestawie to 7-8 tyś.

Czy jest aż taka różnica w jakości???

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.