Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Daj do plasticmena ogarnie Ci temat :wink: może klejem do szyb by też dało radę:wink:

A mógłbyś Sysek podrzucić linke do takiego kleju, bo przyznam że nigdy nie używałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

Kto z was wymieniał IC z 2.0 na ten od 3.0 ?

Coś więcej potrzeba do wymiany ?

2szt

Redukcja 57/63 mm - SidMotorSport.pl

2szt

Rura 57mm alu - SidMotorSport.pl

2szt

T-Clamp 60-68 mm - SidMotorSport.pl

2szt

T-Clamp 67-75 mm - SidMotorSport.pl

Nie trzeba żadnych kolanek ? może ktoś posiada fotki z montażu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grześ a mógłbyś sie zorientować jakiej długości ta rurka amelinium 57mm ? :) bo są różne nie bylo by problemu jakby nie byly odpowienio zakonczone bo by sie ucielo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz w swoim audi wzmacniacz z ass to będzie subwoofer i centralny głośnik działał, jak nie masz to musisz dokupić nowy wzmacniacz z radiem do tych głośników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy gdzieś na forum jest opisany montaż kamery cofania?? Szukam ale jakoś nic znaleźć nie mogę:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy gdzieś na forum jest opisany montaż kamery cofania?? Szukam ale jakoś nic znaleźć nie mogę:facepalm:

chyba nie ma bo ja też nic nie znalazłem w temacie:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto z was wymieniał IC z 2.0 na ten od 3.0 ?

Coś więcej potrzeba do wymiany ?

2szt

Redukcja 57/63 mm - SidMotorSport.pl

2szt

Rura 57mm alu - SidMotorSport.pl

2szt

T-Clamp 60-68 mm - SidMotorSport.pl

2szt

T-Clamp 67-75 mm - SidMotorSport.pl

Nie trzeba żadnych kolanek ? może ktoś posiada fotki z montażu ?

Czy sama wymiana coś daje? Czy do tego jest jeszcze wymagany program. Mam program na 180KM i zastanawiam się nad IC ale nie wiem czy sama wymiana wprowadzi jakieś zmiany czy tylko razem z programem pisanym na nowo? dziękuje :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy aby wyjac lampe bixenon trzeba zrzucac zderzak, czy bez zrzucania da rade jakos lampy wyciagnac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy aby wyjac lampe bixenon trzeba zrzucac zderzak, czy bez zrzucania da rade jakos lampy wyciagnac?

Bez problemu. Nie trzeba zdejmować zderzaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Panowie mam taki problem bylem w serwisie audi na diagnozie stwierdzono ze mam do wymianę sterownik wentylatorow i jakiś waz evap pojechalem tydzien później na wymiane czesci wymienili i nagle stwierdzają ze uszkodzone jest tez sterownik silnika mowie ok czyli wentylatory dalej ciagle sie wlaczaja bo musze zrobic sterownik pytam czy evap jest sprawny i czy dziala odpowiedz tak jest sprawny wracam do domu jade podlaczyc pod komputer a tam blad evap no ku... zaplacone 2 tys i nic nie zrobione a za robote 1000 z bo jeszcze doliczyli diagnoze (co bylo robione tydzien wczesniej moim zdaniem wtedy powinni wykryc sterownik silnika )l co radzicie ?? jechac ich opierdzielic czy co . pomijam fakt ze po wyjechaniu z serwisu zapomnieli mi skrecic jakies rury od silnika i po wyjechaniu stanelem na srodku ulicy zadzwonilem przyjechali laweta poskrecali no jakies jaja co byscie zrobili ?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sterownik silnika czy moduł centralnej elektryki? To on raczej odpowiada za wiatraki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedzieli mi komputer silnika . ale chodzi mi o sam fakt ze według mnie zostalem oszukany zapłacone powiedzieli evap sprawny a tu sie okazuje ze nic nie zrobione jehac robic dym do nich czy co dwa razy za diagnoze zaplacone ten serwis to jakis cyrk na kolach auto oddaja nie poskrecane :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chce Ci sie drzec koty to podjedź io powiedz że mają Ci zrobić za free albo zwrócić kasę, postrasz rzecznikiem praw konsumenta i że opiszesz w lokalnej gazecie, albo na forach tematycznych. Może się wystraszą i jakoś podeją do tematu, jeśli Ci się nie chce to poszukaj innego ASO. Ja kiedyś po dwóch z rzędu tego typu tematach wybrałem trę drugą opcję nic nie zrobiłem od razu a potem było za późno, za to stracili klienta a ja mam nowy serwis. I dobrze bo tam kasowali 280 za roboczogodzinę a w nowym VW autoryzowanym 180 zeta.

Powodzenia w użeraniu sie z "fachowcami" w autoryzowanym serwisie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fachowcy z nich tacy ze szkoda gadac podjadę jak nic to nie da to chociaż powiem im co o nich mysle bo wkurza mnie takie cos czlowiek jedzie specjanie do serwisu placi duże pieniądze a jeszcze na koniec w ch.... ludzi robia a nawet nie potrafią skręcić z powrotem auta groblewski nie wem czy to serwis Audi moze lepiej niech kawiarnie otworzą bo kawe lepiej robia niz auta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to u Groblewskiego w 3 mieście ... nono

---------- Post dopisany at 00:34 ---------- Poprzedni post napisany at 00:28 ----------

Ustawiał ktoś może reflektory biksy nieskrętne ?? Lewa mi wali coś za wysoko po ostatnich rezaniach, ASO chce 150 PLN a na stacji diagnostycznej pan wkrętaczkiem zawsze podkręcal przy okazji przeglądu za free, to co je że w ASO tyle :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EVAP to system dopalania oparow spalin - nie jest potrzebny do prawidlowej pracy silnika i prawdopodobnie(w starszych wersjach tak jest) steruje nim zaworek,

mozna to ustrojstwo calkowicie wywalic z auta i jak zrobi to ktos kumaty, to nie bedzie bledow w silniku. A co Ci sie wlasciwie z autem dzieje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...