Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy felga 8,5x19 ET46 dokładnie ta

1921214_667013563337077_1653146998_o.jpg

wejdzie do B8 i czy będzie można zastosować jeszcze jakiś dystans, jak tak to max jaki, aby felga była na równi z nadkolem i nic nie obcierało, rozmiar opon to 255/40/19

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

dystans z 10mm

---------- Post dopisany at 21:09 ---------- Poprzedni post napisany at 21:08 ----------

czy to nie koła Szymenia ? które są do sprzedania z zimowymi oponami ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dystans z 10mm

---------- Post dopisany at 21:09 ---------- Poprzedni post napisany at 21:08 ----------

czy to nie koła Szymenia ? które są do sprzedania z zimowymi oponami ?

zgadza się

---------- Post dopisany at 21:11 ---------- Poprzedni post napisany at 21:10 ----------

ma ktoś może zdjęcie B8 z tym felunkiem ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście bardzo mi się też podoba (mimo że zdjęcie tego nie pokazuje) ten wzór w idealnym rozm. 19cali 8,5' i ET35

Na żywo mega mi się ta felga spodobałą i super wyglądała na A5 sportback - na B8 nie widziałem

NOWE FELGI AUDI S8 NEW MOVE A4, A5, A6,A8 19 CALI (3950844448) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to przepraszam - mój błąd - już myślałem że gdzieś mikołaja dorwał że w tej cenie na nówki ori :decayed:

2,6 za opony, do felg dolozylem jeszcze delikatnie ponad 2k. Płaska? No ET29 to nie jest :wink: ale jak się jezdzilo na ET47 przy 8J to roznica będzie..az 1 cm :wink:

WP_20140225_004.jpg

zmierzone 4cm wklesłosci :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ku mojemu zaskoczeniu nawet ma ładną wklęsłość - mimo tego ET

Jakoś niekiedy ta matematyka w praktyce wychodzi całkiem inaczej niż powinna

---------- Post dopisany at 21:32 ---------- Poprzedni post napisany at 21:31 ----------

pewnie będzie cudnie na autku :kox:

---------- Post dopisany at 21:33 ---------- Poprzedni post napisany at 21:32 ----------

4cm to naprawdę całkiem sporo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie - spodziewałem się naprawdę płaskiej felgi a ta na taką nie wygląda

---------- Post dopisany at 21:42 ---------- Poprzedni post napisany at 21:39 ----------

u mnie jest jeszcze trudniej efekt głębi uzyskać mimo korzystniejszego ET ale wszystko za sprawką większej średnicy koła a to potęguje efekt spłaszczenia ramion.

Porównując np. felgi w rozm 18, 19 i 20 to gdyby wszystkie miały tą samą szerokość i ET to największą głębię uzyskamy przy 18 a najmniejsza przy 20

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś znajomy zaliczkował tą sztukę

Audi A4 84800.00 PLN. - otoMoto.pl

w piątek jedzie ją odebrać - jak dla mnie to podejrzanie tania była - pojechałem z nim oglądać - zdecydował się to niech bierze - na żywo musze przyznać ładnie wyglądała

a wracając do felg to tutaj też były ori 19 i prześlicznie wyglądały - to ten sam komis dlatego miałem okazję oblukać

Audi A4 84900.00 PLN. - otoMoto.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem Wam że super na żywo się prezentowały - ale sam fakt że to jakaś replika to rozumiem że furka musiała mieć przygody wypadkowe

dzowniłem do kolesia przy okazji widocznych tam rotorów :facepalm: dopytać o rozmiar opon etc ale nic nie wiedział ale fura oczywiście bezwypadkowa i można jechać do ASO, a on nie będzie się w ogóle wstydził :polew:

ja dzisiaj nabyłem już felgi :wink: w sumie ze skromnym ET43 8,5 19 oryginalne nówki sztuki :decayed: mam jeszcze opony do kupienia 255/35/19 Pirelli P Zero (z tym czerwonym P Zero btw jak to zmazać? :kwasny:) nówki sztuki za 2,6k i to chyba nie jest zła cena...także Miron ja się wypisuje z listy oczekujących na fele i dziękuje za pomoc. Będę miał także dostep do nowych felg i opon wszystko w oryginałach ale czekam na listę do A3, A4, A5, A6, A7, A8 jakby ktoś był zainteresowany podeślę jak dostanę.

http://s23.postimg.org/jvjjlc67r/WP_20140225_003.jpg

No możesz mi podesłać co tam będziesz miał:wink:chętnie obejrzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś znajomy zaliczkował tą sztukę

Audi A4 84800.00 PLN. - otoMoto.pl

w piątek jedzie ją odebrać - jak dla mnie to podejrzanie tania była - pojechałem z nim oglądać - zdecydował się to niech bierze - na żywo musze przyznać ładnie wyglądała

jak za darmo rzeczywiście , ale ściema s-line musi być , a jak ...:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś znajomy zaliczkował tą sztukę

Audi A4 84800.00 PLN. - otoMoto.pl

w piątek jedzie ją odebrać - jak dla mnie to podejrzanie tania była - pojechałem z nim oglądać - zdecydował się to niech bierze - na żywo musze przyznać ładnie wyglądała

a wracając do felg to tutaj też były ori 19 i prześlicznie wyglądały - to ten sam komis dlatego miałem okazję oblukać

Audi A4 84900.00 PLN. - otoMoto.pl

fajna sztuka, a do mnie coraz bardziej przemawia ten poliftowy pysk. W sprawie tej drugiej dzwoniłem bo fajnie siedzi i interesowały mnie jakie ma lacie :wink: co do ceny faktycznie podejrzana sprawa ale jak koledze się podoba to niech tylko ściągnie tę czarną ochronę ze zderzaka tył :facepalm: - pozostaje życzyć szerokości i bezawaryjności.

---------- Post dopisany at 23:13 ---------- Poprzedni post napisany at 22:26 ----------

zna ktoś numer dekielków/kołpaczków do ori 19?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem Wam że super na żywo się prezentowały - ale sam fakt że to jakaś replika to rozumiem że furka musiała mieć przygody wypadkowe

dzowniłem do kolesia przy okazji widocznych tam rotorów :facepalm: dopytać o rozmiar opon etc ale nic nie wiedział ale fura oczywiście bezwypadkowa i można jechać do ASO, a on nie będzie się w ogóle wstydził :polew:

ja dzisiaj nabyłem już felgi :wink: w sumie ze skromnym ET43 8,5 19 oryginalne nówki sztuki :decayed: mam jeszcze opony do kupienia 255/35/19 Pirelli P Zero (z tym czerwonym P Zero btw jak to zmazać? :kwasny:) nówki sztuki za 2,6k i to chyba nie jest zła cena...także Miron ja się wypisuje z listy oczekujących na fele i dziękuje za pomoc. Będę miał także dostep do nowych felg i opon wszystko w oryginałach ale czekam na listę do A3, A4, A5, A6, A7, A8 jakby ktoś był zainteresowany podeślę jak dostanę.

http://s23.postimg.org/jvjjlc67r/WP_20140225_003.jpg

Ja też jestem zainteresowany jak by co to podsyłaj. Nie szukam okazji super, chcę po prostu uczciwe dobre fele za rozsądna kasiorkę. Najlepiej jak by były rotory w srebrnym wydaniu.

---------- Post dopisany at 23:17 ---------- Poprzedni post napisany at 23:13 ----------

Panowie, od ostatniego rezania nie świecą mi lampki lewych przednich drzwi, nie wiem co jest dziś zdjąłem osłonę pod kierą, osłonę progu i jedna z kostek przy podstopnicy była nie do końca wpięta, wcisnąłem ale nie pomogło. Wszystko w drzwiach działa, podświetlenie klamki, oświetlenie w lusterku zewnętrzne wszystkie przyciski, tylko nie zapala się lampka czerwona obrysowa i ta biała dolna. W innych drzwiach jest ok, co może być przyczyną ? Czy to ta kostka wypięta lekko i trzeba coś zakodować na nowo ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może się rozkodowało, u mnie ostatnio ni z gruchy ni z piertuchy zniknęło gauge test i musiałem od nowa zakodować:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś znajomy zaliczkował tą sztukę

Audi A4 84800.00 PLN. - otoMoto.pl

w piątek jedzie ją odebrać - jak dla mnie to podejrzanie tania była - pojechałem z nim oglądać - zdecydował się to niech bierze - na żywo musze przyznać ładnie wyglądała

a wracając do felg to tutaj też były ori 19 i prześlicznie wyglądały - to ten sam komis dlatego miałem okazję oblukać

Audi A4 84900.00 PLN. - otoMoto.pl

to nie jest czasem ten sam komis, w którym kupował main? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś znajomy zaliczkował tą sztukę

Audi A4 84800.00 PLN. - otoMoto.pl

w piątek jedzie ją odebrać - jak dla mnie to podejrzanie tania była - pojechałem z nim oglądać - zdecydował się to niech bierze - na żywo musze przyznać ładnie wyglądała

l

hmmm a sprawdzaliscie to czujnikiem lakieru ? kurde cena kosmicznie niska......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten komis ogólnie chyba ma najwięcej Audiczek B8, bo jak szukałem swojej to tez się natknąłem na niego. Jak dzwoniłem z zapytaniem o audi a4 b8, to koleś powiedział mi, że te auta mogą mieć jakieś naprawy lakiernicze, więc może te tez mają, stąd taka cena

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem jest ciężko pod miernik coś wyszukać, teraz często handlarze zamiast malować to szukają całych gotowych elementów w kolorze, a nawet jeśli nie jest w kolorze to lakiernicy zrywają farbę do zera i malują w taką grubość jak chcesz. Trzeba dokładnie szukać po słupkach progach itp czy nie było łączeń po wymianie dachu, ćwiary itp. chociaż jak wiadomo na progach baranki czy tego typu perforacje mogą być grube, ale jak jest szpachel to grubości idą w grube setki albo i tysiące powłoki a to już nie jest typowe dla fabrycznej powłoki. Najlepiej zabrać na oględziny lakiernika albo blacharza, ci potrafią bez miernika z daleka wylukać co było robione :). A swoją drogą to jaki teraz nie jest malowany, sęk w tym żeby był dobrze zrobiony to podstawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wala się przypadkiem komuś po garażu zbędny taki dekielek do felgi?

3929716762.jpg

bo zapindolili mi na parkingu centrum handlowego... :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...