Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

18 były ori ale chyba do A3 a tam jest inny otwór centrujący chyba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie gdzie włączyć aby się szyby domykały z pilota po dłuższym przytrzymaniu, bo kiedyś działało a teraz już słabo działa, nie mogę tego znaleźć. Czy muszę kabelek podłaczyć ...

Niekoniecznie trzeba kodować. Jak wymieniałeś sterownik drzwi, to wystarczy potrzymać dłużej przycisk. Zerknij TUTAJ - u mnie zadziałało.

To akurat u mnie działa, drugi stopień przycisku w drzwiach i domykanie bez trzymania przycisku. Nie działa sterowanie szyb z pilota tak aby wszystkie razem zamknąć lub otworzyć, choćby dla przewietrzenia wnętrza. No ale poszperam jeszcze w menu CAR a jak nie to VagCanPro :) Chyba że jest jeszcze opcja z zielonego Menu, tylko że tam po murzyńsku wszystko a ze mnie murzyn to słabo jest :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy można podciąć/przyszlifować rurki wydechu z tyłu bez konsekwencji? Nie bęcie to rdzewieć czy coś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi blacharz przyszlifował przez przypadek końcówkę wydechu, myślałem że go zabiję, nie widać tego bardzo bo tak z 4 cm od końca ale drasnął od góry i teraz rdzewieje, tak ze myślę że jak obetniesz to lipa. Mówię o kocówkach polerowanych, ale jak masz zwykłe z nierdzewki to chyba można podciąć, tylko tarcza do nierdzewki musi być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zwykłe. Właśnie zdjąłem końcówki do wyczyszczenia i myślałem żeby przy okazji wyrównać rurki, bo są różne. Głupio to wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś schemat podłączenia przetwornicy 230V ? muszę sprawdzić instalację bo mam pewien problem podłączając cokolwiek do przetwornicy od razu leci bezpiecznik w kosmos. Ma ktoś jakiś pomysł jak sprawdzić gdzie przyczyna ? dodam że wcześniej korzystałem z tego kilka razy i było ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brał ktoś ledy od tomnika do swojej A4. Te żółte światło w środku mnie wykańcza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brał ktoś ledy od tomnika do swojej A4. Te żółte światło w środku mnie wykańcza.
Ja wziąłem i mile się zaskoczyłem barwa ładna biała a co do jasności to mega pozytyw nawet może ciut za mocne...brałem 4000K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://a4-klub.pl/members/tomnik-88555/

---------- Post dopisany at 10:32 ---------- Poprzedni post napisany at 10:30 ----------

U mnie wygląda mniej więcej tak, ale nie odwzorowuje tego jak na żywo świecą poza tym robiłem kalkulatorem:wink:

a90582fc3874.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany znalazłem coś takiego i pytanie czy podejdzie to do mojego auta? Jak myślicie jak będzie to wyglądać? Opony tak jak pisałem wcześniej mam zamiar kupić 235/35/19 ORYGINAŁ ALUFELGI AUDI A4 A5 A6 C7 A7 A8 HURTOWNIA (4171075544) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany znalazłem coś takiego i pytanie czy podejdzie to do mojego auta? Jak myślicie jak będzie to wyglądać? Opony tak jak pisałem wcześniej mam zamiar kupić 235/35/19 ORYGINAŁ ALUFELGI AUDI A4 A5 A6 C7 A7 A8 HURTOWNIA (4171075544) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Wydaje mi się, że będą przycierać ze względu na małe ET.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany znalazłem coś takiego i pytanie czy podejdzie to do mojego auta? Jak myślicie jak będzie to wyglądać? Opony tak jak pisałem wcześniej mam zamiar kupić 235/35/19 ORYGINAŁ ALUFELGI AUDI A4 A5 A6 C7 A7 A8 HURTOWNIA (4171075544) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Wydaje mi się, że będą przycierać ze względu na małe ET.

No własnie muszę wiedzieć bo do jutra je zarezerwowałem i muszę być pewny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...