Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, kto mi zaktualizuje soft sterownika PDC? Nie dział mi wizualizacja pod 3Gplusa wyłącza sie. A ASO POWIEDZIAŁO WE WROCŁAWIU ZE TEGO NIE ZROBIĄ, gdyż nic po modyfikacjach nie aktualizują.

Ale czy to na pewno wina pdc?? :eusathink:

A ma ktoś inną radę? Co moze byc nie tak innego? Sterownik PDC zakodowany zero błędów. Dlaczego wizualizacja się wyłącza po sekundzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

A wyłącza się podczas jazdy czy od razu po wrzuceniu wstecznego?? Masz u siebie Start/stop?? Jak masz możliwość to pomnień sterownik na inny na chwile i zobacz. Sterownik PDC nie ma CP :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wyłącza się podczas jazdy czy od razu po wrzuceniu wstecznego?? Masz u siebie Start/stop?? Jak masz możliwość to pomnień sterownik na inny na chwile i zobacz. Sterownik PDC nie ma CP :wink:

Wyłącza się po wrzuceniu wstecznego, nie mam start stop. NIe mam innego sterownika niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega moze ci wysłac taki sterownik co bedzie ci działał 200 PLN :)

A nie moze wymienic z dopłatą? Grzegorz tu chodzi o soft sterownika ze nie działa czy zakodowac to trzeba jeszcze gdzieś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nr softu masz na obudowie sterownika PDC , w polifcie wpakowali go do BORDNETZA

Przy zmianie na 3G+ albo ktos nie umiał to zakodowac poprawnie albo stary soft sterownika PDC 10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda sprawa dołożenia halogenów bo nie mam, co jest potrzebne z gratów ? (halogeny, kratki, włącznik) jakiś moduł, sterownik. Może ktoś już dokładał i podpowie co i jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda sprawa dołożenia halogenów bo nie mam, co jest potrzebne z gratów ? (halogeny, kratki, włącznik) jakiś moduł, sterownik. Może ktoś już dokładał i podpowie co i jak.

..........i zakodowac na koniec w MCE 09 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda sprawa dołożenia halogenów bo nie mam, co jest potrzebne z gratów ? (halogeny, kratki, włącznik) jakiś moduł, sterownik. Może ktoś już dokładał i podpowie co i jak.

..........i zakodowac na koniec w MCE 09 :wink:

Zasilanie pod halogeny trzeba samemu robić czy może już jest tylko nie wykorzystane.

Edytowane przez sebulba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba ciagnac do MCE 09 .


Kodowanie to MCE 09 ---> Coding 07 ---> Long Coding Helper ---. BYTE 0 ---> Bit 5 zmiana z 0 na 1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba ciagnac do MCE 09 .

Kodowanie to MCE 09 ---> Coding 07 ---> Long Coding Helper ---. BYTE 0 ---> Bit 5 zmiana z 0 na 1

Mam nadzieje mój MCE 09 jest odpowiedni i pociągnie halogeny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie co to może być za błąd bo nie mogę znalezć proszę o pomoc 4483


Ograniczenie funkcji ze względu na otrzymane Awaria Wartość

U1113 00 [039] - -

Nie Potwierdzony - Testowany Od ​​Memory Clear

Freeze:

Stan błędu: 00000001

Usterka Priorytet: 6

Częstość błędu: 3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem w jakim to masz sterowniku ale bład dotyczy oprogramowania , dodatkowo do sprawdzenia przewody magistrali danych .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

01 silnik jest ten błąd :facepalm:


odłączałem dziś radio robiłem drive select i pdc przód. Pdc jest nie podłączone jeszcze a w silniku nic nie kombinowałem nie wiem za co się wziąć teraz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nr softu masz na obudowie sterownika PDC , w polifcie wpakowali go do BORDNETZA

Przy zmianie na 3G+ albo ktos nie umiał to zakodowac poprawnie albo stary soft sterownika PDC 10

Ja zakupilem sterownik PDC po zamontowaniu juz 3G+. Gdzie jest napisane jaki jest soft na PDC. Czy moze miec cos wspólne ze nie odpala to ze kolega, ktory ma PDC z literką Q u siebie w samochodzie ma start/stop a ja nie mam tego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z tego co pamiętam Q jest pod start / stop. Jeżeli nie masz start stop nie pojdzie musisz szukać sterownika bez SS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

01 silnik jest ten błąd :facepalm:

odłączałem dziś radio robiłem drive select i pdc przód. Pdc jest nie podłączone jeszcze a w silniku nic nie kombinowałem nie wiem za co się wziąć teraz

Sprawdź wszystko po kolei w okolicach gdzie grzebałeś może coś się wypięło lub przez przypadek uszkodziłeś, i nie panikuj :wink: ja jak robiłem ADS to walnąłem straszną głupotę i zamiast pomyśleć to panikowałem że całe auto do d..py. :facepalm:

Na szczęście chłopaki mnie tu naprowadzili na właściwe tory :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...