Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Rozumiem ze aktualizacja softu sterownika PDC tylko ASO? Ktos cos aktualizowal juz? Jaka cyfra?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

Skontaktuj się z Bartkiem z Koszalina, wyslesz mu sterownik, wgra Ci nowy soft i załatwione. Oczywiście o ile będzie miał nowy soft bo to postawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko mam dotyczace siatek do bagażnika avanta w B8....
Zakupilem siatke o numerze 8E5861869

enr7vu4c.jpg

i mam dziwne wrażenie ze to jakos siateczka nie do tego samochodu :/
Chciałem zeby rozpiac ja na podlodze bagażnika a tu mi ledwo przestrzen miedzy roleta a podloga zajmuje :/

Dziwne ze o tym samym numerze sa tez inne siatki:

74yem8q4.jpg

Pytanie bo jakos nie moge sobie znalezc odpowiedzi : gdzie mocuje sie te kółka na środku siatki ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem to siatka od b7, i to jest odpowiedz na wszystkie pytania. moze jest jakas litera jeszcze przy numerze? Siatka nie powiina miec numeru zaczynajacego sie od 8k0xxxxx?

Edytowane przez edraven
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany potrzebuje dilera części :) Szukam kompresora z 3.0TFSI z końcówką AN. Pochodzącego od polifta S4/S5 2014.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany potrzebuje dilera części :) Szukam kompresora z 3.0TFSI z końcówką AN. Pochodzącego od polifta S4/S5 2014.

a to jakis lepszy kompresor?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pytanie bo jakos nie moge sobie znalezc odpowiedzi : gdzie mocuje sie te kółka na środku siatki ????

Też się właśnie zastanawiałem gdzie ja mam te kółka zaczepić :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz to ta siatka wyglada tak ze "chroni" mi zakupy przed wysypaniem sie na ulice :)
A kółka od siatki....nie wiem po co sa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A kółka od siatki....nie wiem po co sa :)

No to wiemy mniej więcej tyle samo :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany potrzebuje dilera części :) Szukam kompresora z 3.0TFSI z końcówką AN. Pochodzącego od polifta S4/S5 2014.

a to jakis lepszy kompresor?

Było bardzo dużo wersji tych kompresorów w 3.0. Podobno ten AN jest najbardziej poprawiony i najbardziej ochoczo dmucha ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz wyjdzie ze nie ma siatek do avanta b8 :)

Kolego, są siatki do Avanta, bo sam kupiłem :) Co prawda długo się naszukałem, ale znalazłem w końcu. Za pierwszym razem też zakupiłem za małą.

Problem jest taki, że sprzedający najczęściej podają numery wybite na plastikowych zaczepach, a nie na metce siatki. Wszystkie siatki mają takie same zaczepy, więc numer będzie taki sam w wielu modelach. Ale liczy się ten drugi, nadrukowany na wspomnianej metce.

Jeśli chcesz numer to daj znać. Podskoczę do garażu i Ci spiszę.

Edytowane przez sowiq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz wyjdzie ze nie ma siatek do avanta b8 :)

Kolego, są siatki do Avanta, bo sam kupiłem :) Co prawda długo się naszukałem, ale znalazłem w końcu. Za pierwszym razem też zakupiłem za małą.

Problem jest taki, że sprzedający najczęściej podają numery wybite na plastikowych zaczepach, a nie na metce siatki. Wszystkie siatki mają takie same zaczepy, więc numer będzie taki sam w wielu modelach. Ale liczy się ten drugi, nadrukowany na wspomnianej metce.

Jeśli chcesz numer to daj znać. Podskoczę do garażu i Ci spiszę.

Jesli nie bedzie to problemem to bede wdzieczny.

Moglbys zrobic jakas fotke jak ta siatka wyglada w bagazniku ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jesli nie bedzie to problemem to bede wdzieczny.
Moglbys zrobic jakas fotke jak ta siatka wyglada w bagazniku ?

Przechwaliłem się, bo u mnie akurat metka jest urwana :) Pamiętam, że ze sprzedawcą z Allegro ustalałem po prostu jej wymiary.

ETKA powiada że:

siatka do Avanta: 8E5 861 869 A

haczyki: 8E0 861 849

Więc teoretycznie Twoja powinna być OK. U mnie co prawda jest trochę napięta, ale za to cały środek jest mocno rozciągliwy. Bez problemu zmieści się tam kilku dużych toreb z zakupami czy dwie spore walizki.

Dzisiaj nie mam możliwości zrobienia zdjęć, ale mogę podesłać jutro wieczorem, jeśli chcesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za godzine moze 2 wrzuce jak to u mnie wyglada. Nie mam mozliwosci zaczepienia jej na podlodze bagaznika bo jest poprostu za mala.

Jak mozesz podrzucic fotki lub wymiary to OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg. mojej ETKI siatka o numerze 8E5 861 869 A jest do sedana kody PR o tym mówia K8B .

..........ale po naciagnieciu pasuja jako tako :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zamontowaną siatkę z B6 i pasuje idealnie na dolnych zaczepach nieważne jak ją obrócę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...