Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Naciskasz na panelu przycisk Menu, pokazuje Ci się wtedy główne okno, na którym w lewym górnym rogu widnieje Uhrzeit (Godzina). Wybierasz srebrnym górnym lewym przyciskiem na panelu tą godzinę i pokazuje Ci się następne okno. Widnieje na nim Uhrzeitsteuerung (sterowanie godzinami), klikasz na to i otwiera Ci się drop down menu z 2 możliwościami. GPS i manualnie. Zaznaczasz GPS. 

20210321_130555.jpg

20210321_130626.jpg

20210321_130635.jpg

Edytowane przez Muskel1

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
39 minut temu, Muskel1 napisał:

Naciskasz na panelu przycisk Menu, pokazuje Ci się wtedy główne okno, na którym w lewym górnym rogu widnieje Uhrzeit (Godzina). Wybierasz srebrnym górnym lewym przyciskiem na panelu tą godzinę i pokazuje Ci się następne okno. Widnieje na nim Uhrzeitsteuerung (sterowanie godzinami), klikasz na to i otwiera Ci się drop down menu z 2 możliwościami. GPS i manualnie. Zaznaczasz GPS. 

20210321_130555.jpg

20210321_130626.jpg

20210321_130635.jpg

Tylko, ze u mnie nie ma tej zakładki (sterowanie godzinami) :mellow:

FC30E5E4-6556-4AAC-AAF4-3BD97E9AEA22.jpeg

Edytowane przez Michu1996

Opublikowano

No u Ciebie jest przetłumaczone na synchronozację czasu ale nie wiem dlaczego masz opcję Auto a nie GPS:dontknow:

Obok godziny masz widoczną antenę, czyli sterowanie masz poprzez fale radiowe. Może dlatego, że masz dokładane navi i na pokładzie miałeś już sterowanie radiowe. 

Edytowane przez Muskel1

Opublikowano

Jaką masz wersję nawigacji? High ? Bo to działa tylko w wersji high

Opublikowano
1 minutę temu, Muskel1 napisał:

Jaką masz wersję nawigacji? High ? Bo to działa tylko w wersji high

Wersja nawigacji 3G+ z polifta, dokładana 

Opublikowano

Zrób zdjęcie wersji i wrzuć tutaj.

Opublikowano
28 minut temu, Muskel1 napisał:

Zrób zdjęcie wersji i wrzuć tutaj.

 

DE5163AC-269D-4047-A1DE-690D78FDD9CE.jpeg

Opublikowano
7 minut temu, Michu1996 napisał:

 

DE5163AC-269D-4047-A1DE-690D78FDD9CE.jpeg

To jest tylko wersja map. U góry powinna pokazać się wersja mediów.

20210321_151351.jpg

Opublikowano
7 minut temu, Muskel1 napisał:

To jest tylko wersja map. U góry powinna pokazać się wersja mediów.

20210321_151351.jpg

 

7FA5A0AF-882C-4458-8290-63ADAD257C62.jpeg

Opublikowano

Jest wersja high więc nie wiem dlaczego nie ma opcji GPS. Może w kodowaniach gdzieś trzeba albo w adaptacjach przestawić. Musiałbym poszukać u mnie w B8 czy coś znajdę. 

Opublikowano

Ok, to mógłbyś poszukać i dać znać ? :wink:

Opublikowano

Nie wiem czy dzisiaj dam radę ale sprawdź tym czasem w zielonym menu konfiguracje na tych pozycjach co poniżej. Sprawdź czy pod punktami Clock (zegar) masz tak jak ja ustawione. 

Screenshot_20210321-161725_Gallery.jpg

Screenshot_20210321-161654_Gallery.jpg

Screenshot_20210321-161637_Gallery.jpg

Screenshot_20210321-161617_Gallery.jpg

Opublikowano

Sprawdziłem właśnie pozycje Clock w zielonym menu i wszystko mam ustawione tak jak u Ciebie 

Opublikowano

Jedyne co znalazłem to w zegarach (17) w adaptacjach kanał 19 jest punkt Funkuhr (zegar radiowy). Ja mam 0 czyli nie mam zegara radiowego, bo go nie mam. Być może jeżeli się go odznaczy przejmie godzine z gps. 

W MMI (5F) w kodowaniach jest w Byte 07 zaznaczony Bit 6 (komunikacja godzina/data aktywna). 

20210321_192431.jpg

20210321_192909.jpg

Opublikowano

Ok, jutro sprawdzę i dam znać 

Opublikowano

Chłopaki z rsnav:

WWW.INDIEGOGO.COM

For 2009~2017 Q5, SQ5 (8R) 2008~2016 A5, S5, RS5(8T), A4, S4, RS4(8R)

 

Edytowane przez AndyN

Opublikowano
22 godziny temu, Muskel1 napisał:

Jedyne co znalazłem to w zegarach (17) w adaptacjach kanał 19 jest punkt Funkuhr (zegar radiowy). Ja mam 0 czyli nie mam zegara radiowego, bo go nie mam. Być może jeżeli się go odznaczy przejmie godzine z gps. 

W MMI (5F) w kodowaniach jest w Byte 07 zaznaczony Bit 6 (komunikacja godzina/data aktywna). 

20210321_192431.jpg

20210321_192909.jpg

W zegarach (17) w adaptacjach kanał 19 mam wartość „20” i wtedy na MMI w ustawieniach zegara mam automatyczną synchronizację czasu. Zmieniłem tą wartość na „0” tak, jak u Ciebie i wtedy czas można ustawić według konkretnej strefy czasowej. 
VCDS podpowiada, żeby w adaptacjach kanał 19 wpisać wartość od 0 do 50, więc może któraś z tych cyfr odpowiada konkretnie za ustawienie zegara z GPS ? :eusathink:

Mógłbyś sprawdzić, czy jakaś cyfra w adaptacjach kanału 19 pozwala na ustawienie godziny z GPS ?

Opublikowano

Widnieje na moim zdjeciu w podpowiedzi, tam ustawiasz tylko czas synchronizacji w minutach od 1-50 min.

Edytowane przez Muskel1

Opublikowano

witam orientuje się ktoś czy w słonecznikach podsufitki s line są 2 wersje jedna z oświetleniem a druga bez

Opublikowano
7 minut temu, barca8585 napisał:

witam orientuje się ktoś czy w słonecznikach podsufitki s line są 2 wersje jedna z oświetleniem a druga bez

Jeśli chodzi Ci o czarną podsufitkę, to na pewno są też bez lampek. 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.