Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie szybkie pytanie. A4 b8 3.0TDI 204KM 2013r czy występowały wersje bez napędu quattro? Bo auto które mnie interesuje nie ma w grilu i na desce rozdzielczej emblematu quattro.

Edytowane przez LUKASZ1989

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Istnieje wariant fwd z tym silnikiem, rzadko spotykany. Inna opcja to życzenie kupującego w postaci braku emblematów. VIN powie prawdę. 

Opublikowano
29 minut temu, george napisał:

Pisałem do właściciela auto faktycznie bez quattro:( Nie pozostaje nic innego jak szukać dalej:(

 

 

Opublikowano

Może ktoś pokazać w TDI jakie ma wartości w vcds - wysokie ciśnienie paliwa wartość rzeczywista i wymagana? Byłbym bardzo wdzięczny.

Opublikowano

Cześć Panowie,

szybkie pytanie:

Co oznacza "satelitka" obok daty i godziny wyświetlana między zegarami ? :eusathink:

Opublikowano

Oznacza, że masz zegarek zdanie synchronizowany. A ikonka pewnie znaczy, że jest świeżo po synchronizacji. 

Opublikowano
8 minut temu, Michu1996 napisał:

Co oznacza "satelitka" obok daty i godziny wyświetlana między zegarami ? :eusathink:

Synchronizacja godziny i daty drogą radiową.

Opublikowano
2 minuty temu, george napisał:

Synchronizacja godziny i daty drogą radiową.

Z satelity dokładniej mówiąc. Radiowe były w B7. B8 pobiera z GPS.

Edytowane przez Muskel1

Opublikowano
1 minutę temu, Muskel1 napisał:

Z satelity dokładniej mówiąc. Radiowe były w B7.

W B6 też to bylo?

Opublikowano
3 minuty temu, george napisał:

Synchronizacja godziny i daty drogą radiową.

A jeśli nie mam tej ikonki to trzeba coś w ustawieniach mmi zmienić? Czy nie da się tego ustawić ręcznie ? 

 

2 minuty temu, Muskel1 napisał:

Z satelity dokładniej mówiąc. 

:thumbup1:

Opublikowano
2 minuty temu, george napisał:

W B6 też to bylo?

Tak, drogą radiową DCF77. W B8 jak masz navi pobiera z GPS. 

Opublikowano
2 minuty temu, Michu1996 napisał:

A jeśli nie mam tej ikonki to trzeba coś w ustawieniach mmi zmienić? Czy nie da się tego ustawić ręcznie ? 

 

:thumbup1:

Masz nawigację?

Opublikowano
1 minutę temu, Muskel1 napisał:

Masz nawigację?

Tak 

Opublikowano
20 minut temu, Michu1996 napisał:

Tak 

Widzę dopiero teraz, że masz 2008r. więc masz z pewnością 2G. Dopiero 3G i 3GP pobierają czas z GPS. Wcześniejsze sygnał radiowy DCF77. Musisz wybrać w ustawieniach zegar radiowy. 

Screenshot_20210320-192946_Opera.jpg

Edytowane przez Muskel1

Opublikowano
2 minuty temu, Muskel1 napisał:

Widzę dopiero teraz, że masz 2008r. więc masz z pewnością 2G. Dopiero 3G i 3GP pobierają czas z GPS. Wcześniejsze sygnał radiowy DCF77. Musisz wybrać w ustawieniach zegar radiowy. 

Screenshot_20210320-192946_Opera.jpg

Ale ja mam 3G+ ;)

Opublikowano
4 minuty temu, Michu1996 napisał:

Ale ja mam 3G+ ;)

Dokładane w takim razie.Jaki język masz ustawiony?

 

Opublikowano
11 minut temu, Muskel1 napisał:

Dokładane w takim razie.Jaki język masz ustawiony?

 

Polski mam ustawiony

Opublikowano
12 minut temu, Michu1996 napisał:

Polski mam ustawiony

Ok to musisz w ustawieniach mmi poszukać. Możesz tam zaznaczyć zegar z GPS. 

Opublikowano
3 minuty temu, Muskel1 napisał:

Ok to musisz w ustawieniach mmi poszukać. Możesz tam zaznaczyć zegar z GPS. 

Ok to dzięki za info , poszukam takiej opcji i dam znać :P:wink:

Opublikowano
16 godzin temu, Muskel1 napisał:

Ok to musisz w ustawieniach mmi poszukać. Możesz tam zaznaczyć zegar z GPS. 

Szukałem w ustawieniach i nie ma tam opcji „zegar z GPS”. Jedynie w ustawieniach godziny i daty jest opcja „rodzaj zegara „ ręcznie i automatycznie , mam ustawione cały czas w trybie auto, ale „satelitki” nadal nie ma ...

Masz jeszcze jakiś inny pomysł ? :eusathink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.