Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie zmieniał ktoś materiał w boczku drzwi. Chodzi o to ze będę z dawcy brać fotele pół skóry i boczki. Dawcą na El tylną klapę a ja nie wiec boczek kierowcy muszę podmienic sam materiał na alcantare ma ktoś zdjęcie tyłu boczka

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ciężka sprawa. Ja wolałbym dołożyć el klapę.

Opublikowano

co prawda nie zmieniałem, ale masz to na zgrzewach, rozcinasz je lub roztapiasz i odchodzi. potem klej do plastiku. 

58 minut temu, karolek_ust napisał:

Panowie zmieniał ktoś materiał w boczku drzwi. Chodzi o to ze będę z dawcy brać fotele pół skóry i boczki. Dawcą na El tylną klapę a ja nie wiec boczek kierowcy muszę podmienic sam materiał na alcantare ma ktoś zdjęcie tyłu boczka

 

Opublikowano

Osobiście wolałbym żyć z niedziałającym przyciskiem niż zmieniać poszycie boczka. Kiedy dokładałem u siebie rolety w tylnych drzwiach, to zdecydowałem się wyciąć szczelinę w moich boczkach i zamontować do nich rolety zamiast wymieniać ten element. 

Opublikowano

ja zmieniałem jeden boczek, nie jest to żaden problem, najlepiej robić to na dwie pary rąk, jeden rozgrzewa a drugi odciąga, można też zeszlifować zgrzewy  ale później ich brakuje.

Opublikowano
2 minuty temu, Góral65 napisał:

ja zmieniałem jeden boczek, nie jest to żaden problem, najlepiej robić to na dwie pary rąk, jeden rozgrzewa a drugi odciąga, można też zeszlifować zgrzewy  ale później ich brakuje.

Wszystko się da zrobić. ?

Opublikowano

Chciałem wiedzieć czy zgrzewy spawarke mam do plastiku. Ale przycisk musi zostać u dawcy więc nie chce jeździć z dziura. Szkoda że nie mam kogoś na ochronę compomentow w Szwecji to był klapę przekładał elektryczna

Opublikowano

Dokup przycisk. A sama klapa nie ma CP. 

Opublikowano
4 godziny temu, Hohe napisał:

Dokup przycisk. A sama klapa nie ma CP. 

Ale bcm2 trzeba zmienić moJ nie ma niebieskiej wtyczki

Opublikowano
12 minut temu, karolek_ust napisał:

Ale bcm2 trzeba zmienić moJ nie ma niebieskiej wtyczki

No jeśli komfort musisz zmienić to tak. A ASO Ci tego nie ogarnie?

Opublikowano
14 minut temu, Hohe napisał:

No jeśli komfort musisz zmienić to tak. A ASO Ci tego nie ogarnie?

Nie opłacalne tutaj. Więc szkoda zachodu. Pójdą fotele pół skóry kierowcy elektryk, czujniki parkowania tył, hak z wiązka i modułem kamerą przód high Beam i moduł Bluetooth

Opublikowano

Panowie, wymianiał ktoś klosze lamp w przedlifcie? Macie jakiś namiar na nowe klosze?

Opublikowano
Godzinę temu, Chuck Norris napisał:

Panowie, wymianiał ktoś klosze lamp w przedlifcie? Macie jakiś namiar na nowe klosze?

Kto tu zawitał po długim czasie. Z tego co wiem to tylko poliftowe są nowe klosze

Opublikowano

:hi:

B8 jeszcze nie mam, ale miał bym prośbę do was, mogli byście zmierzyć mi długość od osi do osi osłony przeciwsłonecznej? Drugi temat, czy to mocowanie na pręcie z prawej strony jest wysuwane?

AUDI-A5-8W-COUPE-DASZEK-PRZECIWSLONECZNY-PRAWY.jpg

Opublikowano
1 godzinę temu, Kowi87 napisał:

:hi:

B8 jeszcze nie mam, ale miał bym prośbę do was, mogli byście zmierzyć mi długość od osi do osi osłony przeciwsłonecznej? Drugi temat, czy to mocowanie na pręcie z prawej strony jest wysuwane?

AUDI-A5-8W-COUPE-DASZEK-PRZECIWSLONECZNY-PRAWY.jpg

Kowi 28,5cm

Opublikowano
14 minut temu, szafa napisał:

Kowi 28,5cm

:hi:

Opublikowano

Jakiej firmy montować łańcuch rozrządu z pompa? Mechanik proponuje mi SKF. Wycenił na 2900zl za wszystko z robota. 

Opublikowano
3 godziny temu, MasterCX napisał:

Jakiej firmy montować łańcuch rozrządu z pompa? Mechanik proponuje mi SKF. Wycenił na 2900zl za wszystko z robota. 

Do czego ?

Opublikowano
W dniu 3.02.2021 o 19:21, karolek_ust napisał:

Kto tu zawitał po długim czasie. Z tego co wiem to tylko poliftowe są nowe klosze

Czasem zaglądam ;), nawet coś tam od kolegów z forum kupuje :decayed:

Opublikowano
8 godzin temu, Chuck Norris napisał:

Czasem zaglądam ;), nawet coś tam od kolegów z forum kupuje :decayed:

To gdzie aktualizacja tematu he

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.