Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie strasz bo będę musiał go sprzedać  :) dziadostwo, żeby inxyniery decydowały jak masz żyć :facepalm:

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

W allroad nie da się deaktywować ESP tak jak w normalnych A4-kach.

Tu masz kodowanie A4 Avant 3.0 TDI quattro  polift, skrzynia manualna.

 

20210116_203846.jpg

Opublikowano
6 minut temu, Norbas napisał:

Nie strasz bo będę musiał go sprzedać  :) dziadostwo, żeby inxyniery decydowały jak masz żyć :facepalm:

kolega ostatnio sobie zrobił pstryczek-elektryczek na czujnik przyspieszenie poprzecznego-wzdłużnego i jest ok

Opublikowano
1 minutę temu, Muskel1 napisał:

W allroad nie da się deaktywować ESP tak jak w normalnych A4-kach.

Tu masz kodowanie A4 Avant 3.0 TDI quattro  polift, skrzynia manualna.

 

20210116_203846.jpg

Dzięki ale Te kodowanie jest główne pod dany sterownik. Dochodzi do tego jeszcze długie kodowanie i są bajty a w nich bity do odhaczenia. Niestety Ross tech nie ma tam podpowiedzi 

Opublikowano
1 minutę temu, Dev napisał:

kolega ostatnio sobie zrobił pstryczek-elektryczek na czujnik przyspieszenie poprzecznego-wzdłużnego i jest ok

W sumie można i tak ale to w ostateczności :)

Opublikowano
13 minut temu, Norbas napisał:

W sumie można i tak ale to w ostateczności :)

jedyne wyjscie

Opublikowano
Godzinę temu, Norbas napisał:

Hejo Pany, byłby ktos tak miły i zrobiłby zdjęcia kodowań w sterowniku ABS. Chodzi mi o zwykła wersję z Quattro. Mój model to allroad i niestety nie idzie wyłączyć ESP na 100%. Dodatkowo brak podpowiedzi w sterowniku i nie wiem gdzie zaznaczyć a tak mógłbym chociaż porownac długie kodowania. Mój sterownik to 8K9907379J. :Hi: 

A nie da się wyłączyć w 100% przez przytrzymanie dłużej przycisku od ESP?

Opublikowano

W allroad tylko tryb sportowy. Całkowitej deaktywacji sie nie da.

Opublikowano
7 minut temu, pelonek1 napisał:

A nie da się wyłączyć w 100% przez przytrzymanie dłużej przycisku od ESP?

nie, musze sprawdzic u siebie bo nigdy nie miałem okazji

snieg jest, opony letnie też to nie bedzie kłopotu 

Opublikowano
1 minutę temu, Dev napisał:

nie, musze sprawdzic u siebie bo nigdy nie miałem okazji

snieg jest, opony letnie też to nie bedzie kłopotu 

Wiem, że u mnie w C6 2011 rok tak to działa, wtedy jest zapalona kontrolka od ESP i dodatkowo informacja na fisie ESP switched off.

Opublikowano

W normalnej A4 też ale w allroad nie da się. 

W A4 allroad da się aktywować tylko ESP offroad.

Edytowane przez Muskel1

Opublikowano

Witam, ma ktoś tu z obecnych lub zna kogoś takiego kto posiada poliftową B8 z 2012r lub max początek 2013 z elektryczną klapą i keylessem na pokładzie? Potrzebuję wiedzieć dwie ostatnie literki ori modułu komfortu który obsługiwał jednocześnie te dwa systemy w latach 2012 - początek 2013

Opublikowano

Dlaczego ograniczasz do max. 2013? Te nowsze też obsługują i i są wstecznie kompatybilne.

Ten na 100 %

8K0 907 064 KH

Opublikowano

Jest z 2015r.

Edytowane przez Muskel1

Opublikowano

Hej znacie może numer części sznurka od wlewu paliwa diesel i czy da się go kupić osobno czy tylko razem z korkiem? Przetarł mi się już .

Opublikowano

To jest całość, korek i sznurek. 

Opublikowano

@Muskel1 dzięki za odpowiedź.

Kwestia taka że mam dwie A4ki z keylessem do których chce jeszcze założyć klapę.

Nie chciabym kupować tych dwóch nowszych tylko poszukuję i planuje kupić jeden z tego zakresu, odczytać i przerzucić oprogramowanie na jeden ze swoich w aucie. Dzięki temu miałbym ogarnięte 2 auta jednym modułem.

A szukam dlatego z takiego okresu ponieważ od połowy czerwca 2013r moduły komfortu zaczęły mieć zabezpieczane procesory.

Opublikowano
4 godziny temu, michał69 napisał:

Hej znacie może numer części sznurka od wlewu paliwa diesel i czy da się go kupić osobno czy tylko razem z korkiem? Przetarł mi się już .

Jest do kupienia sam sznurek na Ali, mi przyszedł ostatnio i jest spoko, 3,85 zł | Pokrywa wlewu paliwa przewód taśmowy do VW Passat Tiguan Golf różne modele

A.ALIEXPRESS.COM

Smarter Shopping, Better Living! Aliexpress.com

 

 

 

Opublikowano

W oryginale nie ma. Korek wlewu ze sznurkiem nie kosztuje majątku. Do tego czekanie na sznurek z Ali 6-9 tyg. 

Opublikowano

Sprzedam ci mój a ja se zamówię 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.