Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
W dniu 7.04.2021 o 20:29, barca8585 napisał:

wie ktoś jak zdemontować te ramki bo chce wymienić na te z uchwytem pod roletkę

IMGP4674.jpg.c37a2d426f47a40aa2f2be7cafc03b54.jpg

Musisz boczek zdemontować i ściągasz ramkę od przedniej strony albo tylnej. Ramka jest wciskana w uszczelkę, trochę ciężko się wkłada na miejsce ale można delikatnie przesmarować lubrykantem do oringow etc. 

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
9 godzin temu, Muskel1 napisał:

Diagnoza glosnikow jest tylko w pojazdach wyposazonych w radio. W modelach z MMi nie ma mozliwosci diagnozy.

Czyli nie idzie sprawdzic w vcds w 3g+?
Cos ostatnio po stronie kierowcy jest ciszej i nie wiem czego to przyczyna, lub to moze ja juz ogluchlem :facepalm:

Opublikowano

Przeciągnąłem kabel od kamery z tytułu.

Trochę podniosłem tylne siedzenie i oparcie.

Teraz w tych miejscach siedzenie i oparcie luźno się trzymają:

 

WWW.DROPBOX.COM

Dropbox is a free service that lets you bring your photos, docs, and videos anywhere and share them easily. Never email...

 

 

Jak to spowrotem "wpiąć" aby było tak luźno nie trzymało?

Opublikowano

Na dole siedziska są metalowe zaczepy, które wchodzą w plastikowe  zaczepy (takie koszyki). Albo nie trafiłeś dobrze tymi metalowymi zaczepami albo w tym plastikowym koszyku urwałeś mocowanie. 

Screenshot_20210409-134559_Opera.jpg

Screenshot_20210409-134618_Opera.jpg

Edytowane przez Muskel1

Opublikowano

Obstawiam te plastiki do wymiany. To raczej jednorazówki. 

Opublikowano

Powoli planuje wymianę klocków i tarcz (przód)

Jakie są rozmiary w B8? Co możecie polecić?:cygaro:

Opublikowano
1 godzinę temu, NelsonPL napisał:

Powoli planuje wymianę klocków i tarcz (przód)

Jakie są rozmiary w B8? Co możecie polecić?:cygaro:

Rozmiary są uzależnione od danego modelu/silnika. 

Edytowane przez Muskel1

Opublikowano

314mm, 320mm, 345mm przód

300mm, 330mm tył

Opublikowano

Na wlepce masz podane kody wyposażenia jakiej wielkości masz tarcze i po nich możesz dobrać.

Opublikowano
1 godzinę temu, NelsonPL napisał:

Powoli planuje wymianę klocków i tarcz (przód)

Jakie są rozmiary w B8? Co możecie polecić?:cygaro:

Przepraszam, ale chyba w ASO to wiedzą takie rzeczy, oczywiście jak nikt przed Tobą nie modził bo w tym przypadku mogą się pomylić? :wink:

Opublikowano

Ściągał ktoś boczki bagażnika w sedanie? Konkretnie chodzi mi o prawą strone (pasażer). Szukałem, ale same info odnośnie avantów

Opublikowano
19 godzin temu, Muskel1 napisał:

Na wlepce masz podane kody wyposażenia jakiej wielkości masz tarcze i po nich możesz dobrać.

Czyli gdzie dokładnie?:hi:

Opublikowano

Zrobiło się ciepło, czas na montaż nakładek na pedały. :cygaro:

Dokładnie tych jak na zdjęciu.

Jak się za to zabrać?

Mile widziany opis montażu.:dance2:

 

nakładki.jpg

Opublikowano

Podgrzej suszarką nakładki, gumka zrobi się miękka i łatwiej jest zamontować. 

Opublikowano

Siema ekipa, 

Mam pytanie jakie seryjnie koła wchodziły do s4 b8 avant, chodzi o 19 cali ? 

19/9cali i na to opona 255/35 jest git ? I czy ewentualnie 19/8,5 cala 245/35 dały by radę ? 

Opublikowano
27 minut temu, reikeb napisał:

Siema ekipa, 

Mam pytanie jakie seryjnie koła wchodziły do s4 b8 avant, chodzi o 19 cali ? 

19/9cali i na to opona 255/35 jest git ? I czy ewentualnie 19/8,5 cala 245/35 dały by radę ? 

w serii jest 255/35-19" ale jak sobie policzysz 245/35-19 to okazuje sie ze ten drugi rozmiar jest bliższy 245/40-18"

ja mam własnie 245/35-19" i jest git

Opublikowano

Ja również miałem w obu B8 245/35R19 na lato. Co prawda nie S4 B8, ale 19' .

Opublikowano

Jak wsadzisz 19to calowe walce na  gumie 255 do 2.0 tdi to Cię Trabant na światłach odjedzie. 

Opublikowano

:polew:

Opublikowano
6 minut temu, Dev napisał:

:polew:

No taka jest prawda. O spalaniu już nie wspomnę, bo kogo to w dzisiejszych czasach, przy aktualnych cenach paliwa obchodzi:whistling:

Edytowane przez Muskel1

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.