Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czyli u mnie jest troszku inaczej.... Może to była przyczyna że nie wchodziło.

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Możliwe. Spróbuj czy da radę je tak ustawić. 

Opublikowano

Z pedałem hamulca(nakładka) w końcu sobie poradziłem.

Dałem odrobinę płynu i poszło jak po maśle. :dance2::drunk:

Nadal walczę z tym trzecim światłem stopu.

Nie idzie odchylić podsufitki ani trochę. Nie chce na chama, bo boje się czy coś nie uszkodzę. :mysli:

Dochodzi do niej i dalej ani rusz.

Możesz to sprawdzić u siebie dokładnie jak to się montuje?

Jak ułożyć blaszki. itd

Edytowane przez NelsonPL

Opublikowano

Ja mam B9 Avant. 

Opublikowano
4 minuty temu, Muskel1 napisał:

Ja mam B9 Avant. 

Rozumiem...  :)

Opublikowano
21 minut temu, NelsonPL napisał:

Rozumiem...  :)

Podsufitka trzyma się na 4 klamrach oraz na po bokach na krawędziach trzymana jest po lewej i prawej stronie przez plastiki słupków D. W zaznaczonych miejscach znajdują sie 2 środkowe klamry. Możesz w tych miejscach te klamry odciągnąć z podsufitką w dół albo za pomocą tych narzędzi plastikowych do tapicerki, albo po prostu krótkim energicznym ruchem z podsufitką w dół. Oczywiście z czuciem. Gdy te dwie środkowe klamry podsufitki wypniesz, będziesz miał pole do manewru by włożyć to światło pod podsufitkę. 

20210428_205013.jpg

Edytowane przez Muskel1

Opublikowano
30 minut temu, Muskel1 napisał:

Podsufitka trzyma się na 4 klamrach oraz na po bokach na krawędziach trzymana jest po lewej i prawej stronie przez plastiki słupków D. W zaznaczonych miejscach znajdują sie 2 środkowe klamry. Możesz w tych miejscach te klamry odciągnąć z podsufitką w dół albo za pomocą tych narzędzi plastikowych do tapicerki, albo po prostu krótkim energicznym ruchem z podsufitką w dół. Oczywiście z czuciem. Gdy te dwie środkowe klamry podsufitki wypniesz, będziesz miał pole do manewru by włożyć to światło pod podsufitkę. 

20210428_205013.jpg

Ale Ty masz do niego cierpliwość.. :o

Opublikowano
16 godzin temu, gagat3k napisał:

Ale Ty masz do niego cierpliwość.. :o

Moze kolega nauczyciel? :eusathink:  :wink:

Opublikowano
8 minut temu, Sensor77 napisał:

Moze kolega nauczyciel? :eusathink:  :wink:

:grin: nie, ale w moim zawodzie cierpliwość jest także przydatna, więc zgadujemy dalej:wink:

Edytowane przez Muskel1

Opublikowano

Pełen sukces. :dance2::drunk:

Wielkie podziękowania dla Ciebie Muskel1 za fachową pomoc i doradzenie co i jak zrobić.:oklasky:

Dziś uporałem się z 3 światłem stopu. Zajęło mi to dokładnie 10-15 minut.:a4fan:

Ręką wybadałem, gdzie są te zatrzaski podsufitki, ładnie odskoczyła i światło weszło elegancko. Potem zatrzaśnięcie podsufitki  i wszystko zamontowane idealnie.

Narzędzia też się przydały, o których wspomniałeś.:)

Jeszcze raz bardzo dziękuję.:hi:

 

Jako ciekawostkę dodam, że było tak ciężko z początku, że myślałem że to zrobię w ASO w ramach innej wizyty. Tylko cenę to zawołali z kosmosu. Montaż nakładek:260zł Montaż samego światła:280zł Czyli razem:540 (sam montaż)

Najzabawniejsze jest to, że jeden mechanik w większym serwisie (nie ASO) jak mu chciałem dać 100-150 zł za montaż samych nakładek, to nie umiał  zamontować.:P

Opublikowano

:hi:Super!  Pewne rzeczy można samemu wykonać i cieszyć się sukcesem i zaoszczędzonymi pieniędzmi. 

Opublikowano
1 minutę temu, Muskel1 napisał:

:hi:Super!  Pewne rzeczy można samemu wykonać i cieszyć się sukcesem i zaoszczędzonymi pieniędzmi. 

Dokładnie.:cygaro:

 

Opublikowano

Teraz pytanko.

Czy żarówki ,,ledy,, do oświetlenia rejestracji  to dobry pomysł?

Jeśli tak, to jakie?

Czy nie będą migać, po jakimś czasie? Coś czytałem, że ledy podobno tak mają.

Edytowane przez NelsonPL

Opublikowano
8 minut temu, NelsonPL napisał:

Teraz pytanko.

Czy żarówki ,,ledy,, do oświetlenia rejestracji  to dobry pomysł?

Jeśli tak, to jakie?

Czy nie będą migać, po jakimś czasie? Coś czytałem, że ledy podobno tak mają.

ALLEGRO.PL

 

Opublikowano
20 minut temu, Dev napisał:
ALLEGRO.PL

Zauważ że do A4 B8 nie pasują.

 

Opublikowano
20 minut temu, Dev napisał:
ALLEGRO.PL

 

Ale to nie są do B8:wink:

Opublikowano

 

Opublikowano
Godzinę temu, NelsonPL napisał:

 

Poszukaj sobie takich samych fo B8

Mam takie, świecą zdrowo

Opublikowano

 

Teraz muszę się zabrać za montaż podstopnicy.

 

 

20210429_062302.jpg

Edytowane przez NelsonPL

Opublikowano
2 minuty temu, NelsonPL napisał:

Teraz muszę się zabrać za montaż podstopnicy.

 

20210429_062256.jpg

20210429_062302.jpg

No brakuje, działaj.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.