Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
29 minut temu, Muskel1 napisał:

Po obu stronach światła masz takie prowadnice. Osadzasz na nich to światło i wsuwasz w stronę podsufitki aż kliknie. 

Czyli rozumiem, że muszę odrobinkę podważyć podsufitkę i dosunąć aż kliknie?

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Możesz ale nie musisz. Światło stopu się samo wsunie pod podsufitkę jak je dopchniesz aż do kliknięcia zatrzasków. 

Opublikowano
17 godzin temu, Muskel1 napisał:

Możesz ale nie musisz. Światło stopu się samo wsunie pod podsufitkę jak je dopchniesz aż do kliknięcia zatrzasków. 

Dalej mam z tym problem. Nie idzie dopchnąć. Nie wiem co jest. Macie jakiś pomysł? Może te blaszki mają być inaczej?:palacz:

Nakładkę na pedał gazu w końcu udało mi się dziś zamontować. Masakrycznie ciężko, ale wlazła. Więc mały sukces dziś jest.:dance2:

Nadal walczę z nakładką na hamulec. Do prowadnicy nie włazi do końca. Czy to trzeba pier....knąć młotkiem, czy jak?:mysli:

Edytowane przez NelsonPL

Opublikowano

Zrób zdjęcie jak wyglądają blaszki. Może się zaklinowały gdzieś i siedzą krzywo. Normalniw wchodzi wszystko ładnie samym dopchnięciem. Bez młotka. 

Brawo za nakładki:thumbup1:

Opublikowano

Z nakładkami jeszcze hamulec mi został.... Nie trzyma nie wiem, dlaczego. Czy do prowadnicy to ma jakoś zaskoczyć?

Z młotkiem to miałem na myśli walnąć w nakładkę hamulca... 

Jutro zrobię dokładne fotki światła stopu i momentu w którym nie idzie dalej docisnąć. Dochodzi do podsufitki i dalej nie ma szans.

Edytowane przez NelsonPL

Opublikowano

Ciężko wytłumaczyć, te blaszki muszą w pewnym liejscu na prowadnicach na szybie zaskoczyć. 

Opublikowano
1 minutę temu, Muskel1 napisał:

Ciężko wytłumaczyć, te blaszki muszą w pewnym liejscu na prowadnicach na szybie zaskoczyć. 

Szkoda że nie ma gdzieś na necie filmu z dokładnym montażem nakładek i światła stopu. Jest tylko demontaż...

Opublikowano
6 minut temu, NelsonPL napisał:

Szkoda że nie ma gdzieś na necie filmu z dokładnym montażem nakładek i światła stopu. Jest tylko demontaż...

Wszystko w odwrotnej kolejności :wink:

Opublikowano

Fotki światła stopu.

 

20210425_143450_01.jpg

20210425_143515.jpg

20210425_143507.jpg

20210425_143751.jpg

20210425_143758.jpg

20210425_143811.jpg

20210425_143332.jpg

20210425_143654.jpg

20210425_143657.jpg

20210425_143700.jpg

Opublikowano

Odcięgnij podsufitkę lekko w dół i dopiero wpychaj światło. Ta podsufitka musi wejść na ten kołnierz na lobudowie lampy. 

Screenshot_20210425-163359_Opera.jpg

Opublikowano

Czym ją odciągnąć? Jak? Muszę coś odkręcać, zdejmować?

 

Edytowane przez NelsonPL

Opublikowano

Tymi plastikowymi narzędziami co masz, palcami, czym Ci wygodniej i łatwiej. Zanin wsadzisz lampę możesz podsufitkę w tym wyciętym miejscu na lampę podważyć i odciągnąć lekko w dół, tak żeby lampa się tam zmieściła. 

Opublikowano

Rozumiem, tak zrobię.

I jeszcze ten pedał (nakładka) hamulca.

Rozumiem że ten klin czy coś ma wskoczyć do tej dziury na pedale i się zablokować? Dobrze myślę? Wchodzi ale nie chce zaskoczyć.

 

klin.jpg

Edytowane przez NelsonPL

Opublikowano

Tak, na pedale masz otwór, w który ten wypust musi wejść. Posmaruj lekko ten otwór na krawędziach płynem do mycia naczyć i dopiero wciskaj. Będzie łatwiej. 

Opublikowano

Strasznie ciężko go wcisnąć do końca. Nie idzie. Wchodzi tak prawie do polowy.

To chodzi,by doszło aż do końca? Musi zaskoczyć?

Opublikowano
1 minutę temu, NelsonPL napisał:

Strasznie ciężko go wcisnąć do końca. Nie idzie. Wchodzi tak prawie do polowy.

To chodzi,by doszło aż do końca? Musi zaskoczyć?

Czy te nakładki są do B8?

Edytowane przez Muskel1

Opublikowano

Tak. Mam nawet instrukcje PL.

Nakładki są dokładnie do mojego modelu auta. Były kupione w ASO.

Edytowane przez NelsonPL

Opublikowano

No to muszą wejść. Posmaruj tą gumową wypustkę, która ma wejść w otwór, wodą z płynem do mycia naczyń (tylko nie jakimiś smarami lub olejami). Woda odparuje i będzie sztywno siedzieć. 

Opublikowano

Przy świetle stopu te blaszki są w dobrym położeniu? (zdjęcia powyżej)

Czy muszą być inaczej w momencie wkładania do prowadnic na szybie?

 

Edytowane przez NelsonPL

Opublikowano

Tak powinno wyglądać.

Screenshot_20210426-101912_Opera.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.