Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

tu masz link do tematu z całym pakietem S-line do przedlifta: http://a4-klub.pl/stylizacja-tuning-optyczny-19/all-b8-pakiet-sportowy-s-line-s-line-exterieur-152224/ a numer dyfuzora to: 8K0 807 521 C 1RR + plaster miodu 8K0 807 833

jedrekx

doskonale znam ten temat ale ten dyfuzor jest bez wycięcia na hak a ja potrzebuję z wycięciem

w powyższym linku podanym przez mumen jest to co potrzebuję tylko, że sprzedawca nie ma ochoty podać mi numeru tej części

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

a to przepraszam.. w ETCE online nie mogę znaleźć, a zwykłej nie posiadam już :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja postaram się jutro poszukac i moze odrazu uzupełnić temat odnośnie pakietu S-line ale jak bede w firmie bo na Lapku mam WIN 64 i Etka mi nie śmiga w domu ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ETCE Online nie jest to precyzyjnie podane, ktora jest z wycieciem na hak.

zwyklej etki nie posiadam.... :(

---------- Post dopisany at 22:53 ---------- Poprzedni post napisany at 22:48 ----------

moze to cos pomoze

spojler.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do ekspertów:

Byłem dzisiaj wymienić komfort pod ten nieszczęsny mod z el. klapą. Udało się, komfort wymieniony i działa. Działa wszystko oprócz tylnych świateł, włącznie ze stopem. Moim skromnym zdaniem, jest to sprawa kodowania. W nowym komforcie jest o kilka cyfr dłuższe kodowanie (więcej opcji?). W zasadzie są to same zera. Myślę, że moduł ma zaprogramowane tylne ledy i tu jest problem. W momencie włączenia świateł, lekko się one zapalają, po czym gasną i wywala błąd.

Ma ktoś pomysł jak przekodować to na zwykłe lampy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja postaram się jutro poszukac i moze odrazu uzupełnić temat odnośnie pakietu S-line ale jak bede w firmie bo na Lapku mam WIN 64 i Etka mi nie śmiga w domu ...

Cuber

bardzo dziękuję za chęć pomocy i czekam na info z niecierpliwością.

Tak przy okazji:

Czy poniży C to z 4 otworami pod standardowe czujniki parkowania czy to B a C ma jeszcze jakieś inne ustrojstwo?

8K5 807 303 B zderzak tylni

8K5 807 303 C zderzak tylni z otworami dla urządzenia wspomagającego parkowanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie jest to tak, że numer 8k5 807 303 to numer kompletu ( zderzak dokładka ) a 8k5 807 385 to numer samego zderzaka ? Bo po co miała by być końcówka A, B, czy C w numeracji zderzaka skoro ta końcówka decyduje o tym czy są dwa wydechy czy jeden i czy jest park czy nie. o wydechach decyduje sama dokładka. To może serwisowo to występuje po jednym numerem jako komplet... Póki co znałem dwa zderzaki na alledrogo, oba miały dokładkę S-Line i oba miały 385 więc nie ma wątpliwości że taka numeracja gdzieś tam występuje, tym bardziej że przy jednym gościu podesłał mi foty z numerem dokładki i zderzaka. No i jeszcze pytanie czemu ETKA nie widzi tego numeru ??

Rzeczywiscie ETKA nie widzi tego numeru 8K5807385 , moge podpytać w ASO :wink:

A tu jeszcze jedna zagadka........kombi a niby zwykły :wink: bo ma dziwne przetłoczenie powyzej krawedzi dyfuzora (jak S LINE) oraz zaslepke okragła .W LIFCIE jest kwadratowa zaslepka :eusathink:

AUDI A4 8K ZDERZAK TYŁ PDC KOMBI 2011 (2882169360) - motoAllegro

Ten z linka zdrzak to jest A4 Lift, zaślepka jest okrągła w lifcie zwykłym a kwadratowa w lifcie S-Line. Stąd takie dziwne przetłoczenie, to samo ma sedan i avant. Jutro jeszcze będę miał dokładkę do S-Line nową to przymierze czy czasem nie pasuje do tego od polifta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z końcówką C jest pod PDC :)

---------- Post dopisany at 16:53 ---------- Poprzedni post napisany at 15:37 ----------

poszperałem w ETCE i naprawdę nie widzę aby był inny spoiler S-line pod hak :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z końcówką C jest pod PDC :)

---------- Post dopisany at 16:53 ---------- Poprzedni post napisany at 15:37 ----------

poszperałem w ETCE i naprawdę nie widzę aby był inny spoiler S-line pod hak :whistling:

a jednak w linku podanym przez mumen jest

Za moment zwariuje.

Warsztat podał mi numer mojego zderzaka z oględzin i jest to 8K5 807 303 a ja nie mam S-line i tego poziomego przetłoczenia no i mam czujniki parkowania – brak wizualizacji na MMI

Więc już kompletnie nic się nie zgadza – nawet nr zderzaka

Numery części muszę podać na własna odpowiedzialność bez możliwości zwrotu.

Poniżej wklejam zdjęcie swojego tyłu oraz S-line o który mi chodzi.

IMAG0154.jpg | | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl

S-line.jpg | | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl

S-line 1.jpg | | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl

Jak uzyskać ze 100% pewnością numery części, które mnie interesują?

Mam sedana, hak i 4 otwory pod czujniki parkowania.

Pozdrawiam

---------- Post dopisany at 17:04 ---------- Poprzedni post napisany at 16:57 ----------

z końcówką C jest pod PDC :)

---------- Post dopisany at 16:53 ---------- Poprzedni post napisany at 15:37 ----------

poszperałem w ETCE i naprawdę nie widzę aby był inny spoiler S-line pod hak :whistling:

wysłałem PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8K5 807 303 a ja nie mam S-line i tego poziomego przetłoczenia no i mam czujniki parkowania – brak wizualizacji na MMI

sedan

8K5 807 303 to jest seryjny zderzak

8K5 807 303 A to seria z PDC

8K5 807 303 B to S-line

8K5 807 303 C to s-line z PDC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8K5 807 303 a ja nie mam S-line i tego poziomego przetłoczenia no i mam czujniki parkowania – brak wizualizacji na MMI

8K5 807 303 to jest seryjny zderzak

8K5 807 303 A to seria z PDC

8K5 807 303 B to S-line

8K5 807 303 C to s-line z PDC

8K5 807 303 C to s-line z PDC – zderzak już jest to jeszcze tylko ten nieszczęsny dyfuzor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli sprawa rozwiazana :)

Pod hak klient sobie sam wycina :) Jak fabrycznie leciał hak to poprostu w fabryce wycinali :):decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany to jak to jest z tymi boczkami od oparcia kanapy w avancie i sedanie różnią sie czy są takie same? Bo widzę ze zdania są podzielone?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany to jak to jest z tymi boczkami od oparcia kanapy w avancie i sedanie różnią sie czy są takie same? Bo widzę ze zdania są podzielone?

zaczynają sie od 8K0 czyli pasują i do sedana i do Avanta :) w ETCE nie ma rozróżniena na sedan i avant w tym przypadku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki cuber:-), przejrzałem etke i znalazlem różnicę w mechaniźmie odblokowania oparcia(jeśli chodi o nr), ma to jakieś znaczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do ekspertów:

Byłem dzisiaj wymienić komfort pod ten nieszczęsny mod z el. klapą. Udało się, komfort wymieniony i działa. Działa wszystko oprócz tylnych świateł, włącznie ze stopem. Moim skromnym zdaniem, jest to sprawa kodowania. W nowym komforcie jest o kilka cyfr dłuższe kodowanie (więcej opcji?). W zasadzie są to same zera. Myślę, że moduł ma zaprogramowane tylne ledy i tu jest problem. W momencie włączenia świateł, lekko się one zapalają, po czym gasną i wywala błąd.

Ma ktoś pomysł jak przekodować to na zwykłe lampy?

A ja myślałem że na wszystkim się znasz :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do ekspertów:

Byłem dzisiaj wymienić komfort pod ten nieszczęsny mod z el. klapą. Udało się, komfort wymieniony i działa. Działa wszystko oprócz tylnych świateł, włącznie ze stopem. Moim skromnym zdaniem, jest to sprawa kodowania. W nowym komforcie jest o kilka cyfr dłuższe kodowanie (więcej opcji?). W zasadzie są to same zera. Myślę, że moduł ma zaprogramowane tylne ledy i tu jest problem. W momencie włączenia świateł, lekko się one zapalają, po czym gasną i wywala błąd.

Ma ktoś pomysł jak przekodować to na zwykłe lampy?

A ja myślałem że na wszystkim się znasz :facepalm:

Tak. Zrobiłem to bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do ekspertów:

Byłem dzisiaj wymienić komfort pod ten nieszczęsny mod z el. klapą. Udało się, komfort wymieniony i działa. Działa wszystko oprócz tylnych świateł, włącznie ze stopem. Moim skromnym zdaniem, jest to sprawa kodowania. W nowym komforcie jest o kilka cyfr dłuższe kodowanie (więcej opcji?). W zasadzie są to same zera. Myślę, że moduł ma zaprogramowane tylne ledy i tu jest problem. W momencie włączenia świateł, lekko się one zapalają, po czym gasną i wywala błąd.

Ma ktoś pomysł jak przekodować to na zwykłe lampy?

A ja myślałem że na wszystkim się znasz :facepalm:

Tak. Zrobiłem to bez problemu.

A możesz podać jakie masz kodowanie przy zwykłych lampach tylnych ?:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie moge w tej chwili podejść do auta, ale jak tylko będę mógł to Ci je oczywiście podam.

---------- Post dopisany at 22:20 ---------- Poprzedni post napisany at 18:43 ----------

Pytanie do ekspertów:

Byłem dzisiaj wymienić komfort pod ten nieszczęsny mod z el. klapą. Udało się, komfort wymieniony i działa. Działa wszystko oprócz tylnych świateł, włącznie ze stopem. Moim skromnym zdaniem, jest to sprawa kodowania. W nowym komforcie jest o kilka cyfr dłuższe kodowanie (więcej opcji?). W zasadzie są to same zera. Myślę, że moduł ma zaprogramowane tylne ledy i tu jest problem. W momencie włączenia świateł, lekko się one zapalają, po czym gasną i wywala błąd.

Ma ktoś pomysł jak przekodować to na zwykłe lampy?

A ja myślałem że na wszystkim się znasz :facepalm:

Tak. Zrobiłem to bez problemu.

A możesz podać jakie masz kodowanie przy zwykłych lampach tylnych ?:naughty:

5255266900_1360268318_thumb.jpg

Takie. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Panowie mam pytanie odnośnie tylnych ledów poliftowych, czy będą one pasowały do przelifta bez ledów? Znalazłem coś takiego:

AUDI A4 8K0 lift lampa lampy tył tylna komplet 012 (2954012352) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej., a na Kufatec znalazłem informację o możliwość zrobienia takiego moda, więc postanowiłem się podpytać. Dzięki za jakąkolwiek podpowiedź.

Pozdrawiam,

Damian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...