Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

w sedanie nie da się P&P. musiałbyś klapę wymienić..

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

przeciez klapa tez jest P&P :D. nie wprowadzaj kolegi w blad!

wszystko pasuje P&P, trzeba "tylko" wymienic klape :)

Opublikowano
Dodatkowo zderzak jeszcze troszke odstaje :wink:

ale ja Cię reklamuję :bla:

Opublikowano
przeciez klapa tez jest P&P :D. nie wprowadzaj kolegi w blad!

wszystko pasuje P&P, trzeba "tylko" wymienic klape :)

Dobre. :grin:

Można też zostawić same koła i wymienić Audi. Pasuje P&P. :grin:

Opublikowano

A te ładne lampy poliftowe też są ledowe?

Opublikowano

Chyba Ci sie linki pomylily :D

---------- Post dopisany at 10:16 ---------- Poprzedni post napisany at 10:14 ----------

Koła tez sa P&P wiec po co zostawiac :)

Opublikowano

od kilku dni to od Ciebie slysze! :)

Hamulce :(

Opublikowano
Chyba Ci sie linki pomylily :D

---------- Post dopisany at 10:16 ---------- Poprzedni post napisany at 10:14 ----------

Koła tez sa P&P wiec po co zostawiac :)

Mój portfel nie podchodzi P&P do polifta. :decayed: Tu jest problem. :decayed: Trzeba by go rezać, ale policja przeszkadza. :decayed:

Opublikowano

Dzięki Panowie za szybką odpowiedź.

W między czasie przejrzałem i faktycznie klapa się różni od tej przedliftowej. Poliftowe ledy podobają mi się bardziej niestety niż te przedliftowe (tzw. neoledy).

Szkoda, ale jakby tak ładnie wszystko wymienić to i przód i tył co by się zgrywało :).

Opublikowano

od ktorych Ci sie bardziej podobaja? Masz ledy z tylu?

Opublikowano
od ktorych Ci sie bardziej podobaja? Masz ledy z tylu?

Mam zwykłe niestety i chciałem poliftowe wstawić.

Moja wersja to Ambient, więc z ambicjami :wink: na mody :grin:

Opublikowano

rozumiem, ze to co Ci kolega darecy wyslal w auckji Ci sie nie podobaja?

Opublikowano

Jak zwykle to kwestia gustu. Czy mi się nie podobają? Są ładne, no ale poliftowe ładniejsze, oczywiście moim skromnym zdaniem :wink:

Opublikowano

Jasne... :) tylko widzisz ile rzeczy musialbys zmienic. Potem za pewne dojdzie rozwazanie, czy nie zrobic przodu :P

Ale pociesze Cie, sa tutaj ludzie, ktorzy maja wieksze dylemanty, jak np zalozenie MMI 3g+

Opublikowano

Wiem, wiem.

Jakbym się zdecydował to i przód poszedłby do wymiany, ale czy to ma sens? A wnętrze? ;)

Auto będzie udawało poliftowe, a ja już wołałbym sprzedać i zmienić na polift całkowity.

Przeglądałem cały wątek :) ja na MMI się nie zdecyduje :).

Co mnie interesuje to bikseny przód (oczywiście całkowity mod, ze spryskami i poziomowaniem - jak oryginał), ledy tył, czujniki parkowania przód z wizualizacją, QQ1 - co dla mnie osobiście jakimś nieporozumieniem jest brak oświetlenia w schowku pasażera, lusterko wsteczne ściemniające się - mam czujnik deszczu/zmierchu a lusterka już nie ;). Aktywacja FIS - co wiąże się z wymianą manetki. No ale za to mam Bluetooth'a :grin:

BTW:

jakby ktoś widział gdzieś: 18" FELGI ORYGINALNE AUDI A4 A5 Q5 (2906607034) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. - aukcja się skończyła. Z chęcią przygarnę :decayed:

Opublikowano

wooo.... to troche grzebania bedzie!

Rozumiem, ze sobie zdajesz sprawe, ile elementow trzeba wymienic przy zmianie przodu na poliftowy? :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.