Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

A ja wczoraj znalazłem coś takiego:

http://www.bhcar.fr/annonce/bhcar-angers-mercedes-classe-e-350-cdi-pack-amg

Nie 2latek, ale mnie zainteresował, choć zupełnie nie mam rozeznania jeśli chodzi o "nowe" mercedesy".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy BANGU masz ten mikrofon :)

29b2h5lh.png


Przyporządkowanie wtyczek

Lewostronny układ kierowniczy:

1 - Mikrofon telefonu -R38- (kolor czarny)
2 - Wtyczka 6-stykowa (T6c),
styk 1-2: mikrofon telefonu -R38- (kolor czarny),
styk 3-4: mikrofon wewnętrzny -R74- (kolor czarny),
styk 5-6: mikrofon obsługi głosowej -R206- (kolor niebieski)
3 - Mikrofon wewnętrzny -R74- (kolor czarny)
4 - Mikrofon obsługi głosowej -R206- (niebieski)
Prawostronny układ kierowniczy:
1 - Mikrofon obsługi głosowej -R206- (niebieski)
2 - Wtyczka 6-stykowa (T6c), styk 1-2: mikrofon obsługi głosowej -R206- (kolor niebieski), styk 3-4: mikrofon wewnętrzny -R74- (kolor czarny), styk 5-6: mikrofon telefonu -R38- (kolor czarny)
3 - Mikrofon wewnętrzny -R74- (kolor czarny)
4 - Mikrofon telefonu -R38- (kolor czarny)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widział ktoś taką dokładkę. Kolega to zakupił i myślał że to dokładka S4, ale zderzak jest sedan zwykły a dokładka jakby na cztery kominy. Teraz zderzak bedzie do zwrotu lub do odsprzedania, cana 150 zł.

KuEmLiR.jpg

Edytowane przez mumen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś czy można vcds wyłączyć dźwięk ostrzeżenia o niezapietym pasie tylko dla fotela pasażera?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś czy można vcds wyłączyć dźwięk ostrzeżenia o niezapietym pasie tylko dla fotela pasażera?

Jak mnie pamięć nie myli to da się ogólnie wyłączyć dźwięk o niezapiętych pasach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie się da ale czy dla jednego fotela ? wątpie

Yoghurt utnij przewód i już :P

Edytowane przez Gibons
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to wiem że się da ale wolałbym zostawić dla fotela kierowcy. A ucinanie przewodu to trochę zbyt radykalne rozwiązanie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to wiem że się da ale wolałbym zostawić dla fotela kierowcy. A ucinanie przewodu to trochę zbyt radykalne rozwiązanie ;)

To może coś takiego :wink:

http://allegro.pl/brelok-zaslepka-pasow-bezpieczenstwa-i4681306665.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe :) jest jakies logo ? numery ?

No właśnie nie wiem, zderzak ma 8k5 ale to wszystko takie brudne że trudno się czegoś dopatrzyć. Jak będę miał pod ręką to jeszcze raz oblukam czy est akiś numer. Może to jakiś tunning.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie najlepsza jest ta koncowka od pasów wkładasz i nie piszczy nie potrzebujesz to do schowka i zalatwione :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

od dłuższego czasu, a w zasadzie od kiedy zakupiłem auto i skończył mi się płyn od spryskiwaczy, zastanawiam się czy to możliwe, że nie mam czujnika w zbiorniku. Czy w obecnych czasach i aucie powiedzmy premium taki szczegół może nie występować w serii?

Po podłączeniu vcds, w kodowaniu licznika wyłączona była opcja wyświetlania niskiego poziomu płynu spryskiwacza, włączyłem ją, ale nic to nie dało. Jednakże przyciskajać jeden z przycisków w liczniku (chodzi o sprawdzenie wyświetlacza czy jak tam ta opcja się nazywa) wyskakuje mi na wyświetlaczu ikona braku płynu.

Więc krótko i na temat. Nie ma? Brak czujnika? Brak podłączenia. Błędów brak. Ja się do tego zabrać. Dzięki za podpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to wiem że się da ale wolałbym zostawić dla fotela kierowcy. A ucinanie przewodu to trochę zbyt radykalne rozwiązanie ;)

To może coś takiego :wink:

http://allegro.pl/brelok-zaslepka-pasow-bezpieczenstwa-i4681306665.html

no tak, bralem pod uwage hardware'owe rozwiazanie jesli sie nie da software'owo ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ma to cos wspolnego z MCE i czy mamy BIXA .

No właśnie BIXA nie mam, standard halogen. Więc może dlatego nie ma. Choć to dziwne, bo w golfie z '99 miałem taką opcję. Ale patrząc na to, że nie mam podrzewanych lusterek to i takiej opcji z płynem do spryskiwaczy też nie będzie. Swoją drogą trochę irytujący jest fakt, że za każdą duperelę trzeba przy kupnie nowego auta dopłacać. Za coś co w dużo mniej prestiżowych autach jest w standardzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...