Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hehe, ja trzy lata temu jechałem po FX35... a przyjechałem A4 :decayed:

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A ja wczoraj znalazłem coś takiego:

http://www.bhcar.fr/annonce/bhcar-angers-mercedes-classe-e-350-cdi-pack-amg

Nie 2latek, ale mnie zainteresował, choć zupełnie nie mam rozeznania jeśli chodzi o "nowe" mercedesy".

Opublikowano

panowie co to za czujnik zaznaczony pytajnikiem na zdjęciu , wszystkie pozostałe mam a tego nie mam :eusathink:

27dv3vw5.jpg

Opublikowano

Przy BANGU masz ten mikrofon :)

29b2h5lh.png


Przyporządkowanie wtyczek

Lewostronny układ kierowniczy:

1 - Mikrofon telefonu -R38- (kolor czarny)
2 - Wtyczka 6-stykowa (T6c),
styk 1-2: mikrofon telefonu -R38- (kolor czarny),
styk 3-4: mikrofon wewnętrzny -R74- (kolor czarny),
styk 5-6: mikrofon obsługi głosowej -R206- (kolor niebieski)
3 - Mikrofon wewnętrzny -R74- (kolor czarny)
4 - Mikrofon obsługi głosowej -R206- (niebieski)
Prawostronny układ kierowniczy:
1 - Mikrofon obsługi głosowej -R206- (niebieski)
2 - Wtyczka 6-stykowa (T6c), styk 1-2: mikrofon obsługi głosowej -R206- (kolor niebieski), styk 3-4: mikrofon wewnętrzny -R74- (kolor czarny), styk 5-6: mikrofon telefonu -R38- (kolor czarny)
3 - Mikrofon wewnętrzny -R74- (kolor czarny)
4 - Mikrofon telefonu -R38- (kolor czarny)

Opublikowano

dzięki :)

Opublikowano

Widział ktoś taką dokładkę. Kolega to zakupił i myślał że to dokładka S4, ale zderzak jest sedan zwykły a dokładka jakby na cztery kominy. Teraz zderzak bedzie do zwrotu lub do odsprzedania, cana 150 zł.

KuEmLiR.jpg

Edytowane przez mumen

Opublikowano

Orientuje się ktoś czy można vcds wyłączyć dźwięk ostrzeżenia o niezapietym pasie tylko dla fotela pasażera?

Opublikowano

Orientuje się ktoś czy można vcds wyłączyć dźwięk ostrzeżenia o niezapietym pasie tylko dla fotela pasażera?

Jak mnie pamięć nie myli to da się ogólnie wyłączyć dźwięk o niezapiętych pasach.

Opublikowano

Ogólnie się da ale czy dla jednego fotela ? wątpie

Yoghurt utnij przewód i już :P

Edytowane przez Gibons

Opublikowano

Ogólnie to wiem że się da ale wolałbym zostawić dla fotela kierowcy. A ucinanie przewodu to trochę zbyt radykalne rozwiązanie ;)

Opublikowano

Ogólnie to wiem że się da ale wolałbym zostawić dla fotela kierowcy. A ucinanie przewodu to trochę zbyt radykalne rozwiązanie ;)

To może coś takiego :wink:

http://allegro.pl/brelok-zaslepka-pasow-bezpieczenstwa-i4681306665.html

Opublikowano

ciekawe :) jest jakies logo ? numery ?

No właśnie nie wiem, zderzak ma 8k5 ale to wszystko takie brudne że trudno się czegoś dopatrzyć. Jak będę miał pod ręką to jeszcze raz oblukam czy est akiś numer. Może to jakiś tunning.

Opublikowano

Dokładnie najlepsza jest ta koncowka od pasów wkładasz i nie piszczy nie potrzebujesz to do schowka i zalatwione :)

Opublikowano

Panowie,

od dłuższego czasu, a w zasadzie od kiedy zakupiłem auto i skończył mi się płyn od spryskiwaczy, zastanawiam się czy to możliwe, że nie mam czujnika w zbiorniku. Czy w obecnych czasach i aucie powiedzmy premium taki szczegół może nie występować w serii?

Po podłączeniu vcds, w kodowaniu licznika wyłączona była opcja wyświetlania niskiego poziomu płynu spryskiwacza, włączyłem ją, ale nic to nie dało. Jednakże przyciskajać jeden z przycisków w liczniku (chodzi o sprawdzenie wyświetlacza czy jak tam ta opcja się nazywa) wyskakuje mi na wyświetlaczu ikona braku płynu.

Więc krótko i na temat. Nie ma? Brak czujnika? Brak podłączenia. Błędów brak. Ja się do tego zabrać. Dzięki za podpowiedz.

Opublikowano

Hmm, nie :wink:

Dzięki za podpowiedź. Rzucę okiem przy najbliższej okazji.

Dzięki bardzo :)

Opublikowano

Ogólnie to wiem że się da ale wolałbym zostawić dla fotela kierowcy. A ucinanie przewodu to trochę zbyt radykalne rozwiązanie ;)

To może coś takiego :wink:

http://allegro.pl/brelok-zaslepka-pasow-bezpieczenstwa-i4681306665.html

no tak, bralem pod uwage hardware'owe rozwiazanie jesli sie nie da software'owo ;).

Opublikowano

Nie wiem czy ma to cos wspolnego z MCE i czy mamy BIXA .

No właśnie BIXA nie mam, standard halogen. Więc może dlatego nie ma. Choć to dziwne, bo w golfie z '99 miałem taką opcję. Ale patrząc na to, że nie mam podrzewanych lusterek to i takiej opcji z płynem do spryskiwaczy też nie będzie. Swoją drogą trochę irytujący jest fakt, że za każdą duperelę trzeba przy kupnie nowego auta dopłacać. Za coś co w dużo mniej prestiżowych autach jest w standardzie.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.