Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Średnio wychodzi jakieś 6,7l w koło komina ale da się zejść na 6l

Nie wiem co to znaczy u Ciebie w koło komina ale ja poniżej 8 w mieście nie schodzę, a nawet więcej sie zdarza, lecz opony zdzieram dość ekspresowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie czy w sedanie (wersja ze składanymi fotelami) konieczne jest wycinanie szyby w celu wymiany podsufitki?

To sa wersje gdzie kanapa sie nie sklada?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeeee tam przejmujecie sie, siedzicie w Audicach to sie interesujecie nimi. Gdybyście mieli Merola albo BMKe to okazało by się że tam mają takie same f*ck upy. Dla mnie ciekawą alternatywą jest Lexus, ale tam za to diesle przeciętne w dodatku nie do ruszenia programem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma na co zmienić ..... przerabiałem ten temat przez ostanie tygodnie. Było wiele opcji gdzie padał wybór na A6 C7 ale .... ale po głębszej analizie zostaję przy B8 poczekam jeszcze do wiosny co się wykluje z modelem B9 .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cuber, patrząc na twój podpis to już wiadomo na co się zdecydujesz :D

Ja po przygodach z B7 gdzie w naprawy wydałem cn. 17tys, powiedziałem ze już nigdy Audi. Od tamtego czasu mam już druga B8 :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy tempomat może mieć coś wspólnego z temperaturą na zewnątrz? Pytanie może głupie, ale dziś pierwszy raz jeździłem przy temperaturze bliskiej zera i miałem dziś z nim dziwne problemy, mianowicie nie mogłem go uruchomić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze że czym więcej czytam mam większą ochotę zmienić markę

na co? wszedzie w tym segmencie słabo się robi

No właśnie tylko to mnie powstrzymuje :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To widzę, że nie tylko ja mam taki dylemat :)

Przeglądałem ostatnio ogłoszenia, patrzyłem nawet na nowe auta, ale te, bedąc szczerym, są zbytnio cenowo zawyżone i doposażone auto to już niezła kwota wychodzi. Więc pozostają 2latki.

BMW, Mercedes, VW no i Audi. Inne jakoś pomijam, bo z Fordami i Oplami mam niezbyt dobre doświadczenie, Skoda czy Seat nie przekonuje mnie w ogóle, japońce czy też koreańce odpadają, bo nie mam do nich przekonania tak z wyglądu zewnętrznego jak i wewnętrznego. Francuzy, hmm, mieszkam tu i duuuużo się dowiedziałem, nasłuchałem itp :grin: Też myślałem o Lexusie, przeglądałem.

No i konkluzja taka, że zostałbym przy Audi, więc w rachube wchodzi najbardziej A5, bo A6 za duże, A3 w środku średnie, a B8 nawet po lifcie to i tak można powiedzieć to samo co teraz. A5 ma środek znany ale buda fajniejsza :wink: . Diesel czy benzyna nie ma dla mnie większego znaczenia. Ale najlepiej w V6, żeby ciut mocy poczuć.

A niestety niedługo pozostanie nam cieszyć się z rzędowych jednolitrowych 3-cylindrów z turbo i sprężarką :grin: . Pieprzony downsizing...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Średnio wychodzi jakieś 6,7l w koło komina ale da się zejść na 6l

Nie wiem co to znaczy u Ciebie w koło komina ale ja poniżej 8 w mieście nie schodzę, a nawet więcej sie zdarza, lecz opony zdzieram dość ekspresowo.

A widzisz w mieście ,a ja mieszkam na wsi i wiesz czemu takie spalanie? :)To Ci mówię, bo nie ma świateł i korków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To widzę, że nie tylko ja mam taki dylemat :)

Przeglądałem ostatnio ogłoszenia, patrzyłem nawet na nowe auta, ale te, bedąc szczerym, są zbytnio cenowo zawyżone i doposażone auto to już niezła kwota wychodzi. Więc pozostają 2latki.

BMW, Mercedes, VW no i Audi. Inne jakoś pomijam, bo z Fordami i Oplami mam niezbyt dobre doświadczenie, Skoda czy Seat nie przekonuje mnie w ogóle, japońce czy też koreańce odpadają, bo nie mam do nich przekonania tak z wyglądu zewnętrznego jak i wewnętrznego. Francuzy, hmm, mieszkam tu i duuuużo się dowiedziałem, nasłuchałem itp :grin: Też myślałem o Lexusie, przeglądałem.

No i konkluzja taka, że zostałbym przy Audi, więc w rachube wchodzi najbardziej A5, bo A6 za duże, A3 w środku średnie, a B8 nawet po lifcie to i tak można powiedzieć to samo co teraz. A5 ma środek znany ale buda fajniejsza :wink: . Diesel czy benzyna nie ma dla mnie większego znaczenia. Ale najlepiej w V6, żeby ciut mocy poczuć.

A niestety niedługo pozostanie nam cieszyć się z rzędowych jednolitrowych 3-cylindrów z turbo i sprężarką :grin: . Pieprzony downsizing...

No to widzę, że nie ja jeden mam dylemat na co zmienić za dużo by trzeba dołożyć siana żeby poczuć naprawdę zmianę auta...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Też myślałem o Lexusie, przeglądałem.

Przecież Lexus to Toyota w ładniejszej budzie :)


http://allegro.pl/audi-rs4-s4-a4-b8-uklad-keylessgo-start-stop-i4731297392.html

Co tu jeszcze potrzeba, żeby uruchomić keyless? Pewnie jakiś moduł? Ma znaczenie np. wersja Komfortu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też myślałem o Lexusie, przeglądałem.

Przecież Lexus to Toyota w ładniejszej budzie :)

Niby tak, ale kiedyś miałem okazję powozić się przez jakiś czas LSem no i toyoty średnio tam było widać i czuc, mimo że rocznikowo najmłodszy nie był ;) .

Lexus to inna buda, wykończenie i detale łącznie ze znaczkiem :wink: .

Ale i tak mi przeszło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwierzcie mi że Lexus z Toyotą nie ma NIC wspólnego, prędzej Toyota z lexusem. Design totalnie inny, jakość wykończenia kosmos, wyciszenie prowadzenie. Ogółem przepaść! Przepaść której między VW a Audi nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie alternatywa dla audi moze byc chociazby takie coś:

http://allegro.pl/infiniti-fx-30-ds-premium-pierwszy-wlasciciel-gwar-i4692921716.html#thumb/4

Jakiekolwiek toyoty i koreańce odpadają, nie ta bajka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...