Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Przy cewkach komputer zalogowałby jakieś błędy. Sprawdzałeś, czy masz jakieś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

może wraca Ci paliwo gdzieś? Od kupna miałes ten problem czy w międzyczasie pojawiło się?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, gdzies w miedzyczasie sie pojawil. od jakiegos miesiaca tak mam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na pierwszy rzut podmienił bym świece i zobaczył czy to coś da, zaczynaj od najprostszych rzeczy a jak nie będzie rezultatu to szukać dalej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś się nudzi zapraszam na a3-club, mozna troche poczytac w sprawie kingsoftu;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem, do tej pory brzuch mnie ze śmiechu boli;) wsadziles kij w mrowisko, szczerze gratuluje, bo okazało się ze nietykalnych tez można ruszyć:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytalem ten temat, wiadomo każdy ma swoje rację, ale osobiście sam gdybym zobaczyl, ze w nawigacji ostatnio była wklepana jakaś trasa, której nigdy ja nie robilem, tu do Radomia, to tez mialbym pretensje do mechanika. W sumie jakim prawem on się bawił nie swoja nawigacja. Może jeszcze muzykę na dysku sobie przesłuchiwał. Od tego jest komputer zeby sobie sprawdził mapę chociażby na google maps. Przyznal sie, ze wpisał trasę do Radomia a potem zdziwiony, ze ktoś mu zarzuca ze zrobił sobie wycieczkę, no nonsens ;-)

Wysłane z mojego Nexus 5 za pomocą Tapatalk 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cudze chwalicie swego nie znacie :wink: na naszym forum tez są ciekawe tematy (z pozoru zabawne)

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/299371-problem-z-przebiegiem-auta/

cofać czy nie cofać :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cudze chwalicie swego nie znacie :wink: na naszym forum tez są ciekawe tematy (z pozoru zabawne)

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/299371-problem-z-przebiegiem-auta/

cofać czy nie cofać :facepalm:

Temat chłopakom zamknąłeś...a tak pewnie walkę kontynuowali by jeszcze przy wigilijnym stole[emoji12]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie chyba za wcześnie włączyłem się do rozmowy :wink: mogło być jeszcze ciekawiej

No cóż przy wigilijnym stole bedą musieli śpiewać kolędy :grin:

Edytowane przez andynl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przyszłoby nam do głowy sprawdzać nawigacji, ale była włączona po zapaleniu auta;) później rezerwa z prawie 3/4 baku da sie zauwazyc i dla nas było wszystko jasne;) ale fajnie sie Bartek tłumaczył, że on nie ma nic do zarzucenia, później, że mógł mieć mylną diagnozę, bo pierwszy raz widział taki dwumas, później, że dogadał się z moim ojcem, właścicielem a4 a ja nie jestem poinformowany, bo podali sobie dłonie a na sam koniec wyszło, że jestem oszustem i nazwałem go złodziejem paliwa;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem kto Bartpolowi założył temat o skargach, jeśli oni sam to strzelili sobie w stope na tym forum i na paru innych bo okazało się że nie tylko jedna osoba jest niezadowolona tylko jest ich więcej. Nie wiem jak wy ale ja gdyby temat dotyczył jedynie 2masy (wymiana, błędna bądź nie diagnoza) to olał bym to i stwierdził że każdy może się p@##nąć, ale prawdziwa płachta na byka to by było dla mnie paliwo i trasa do Radomia. Jestem w stanie przyjąć do wiadomości że facet orobił się za free i chce jakąś kase za to, ale latanie cudzym autem bez wiedzy właściciela leci troche partyzantką, a to że idzie w zaparte to jest przedszkole.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, to był jego pomysł;) ale, żeby nie było tak strasznie, odezwali się koledzy, którzy go bronią jak mogą;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a że tak zapytam ile km jest od miejsca A do B ? bo skoro mówisz że było 3/4 baku a zastałeś rezerwe to chyba tych km musialo byc sporo. Wydaje mi się że troche strach jechac cudzym autem bez dokumentów taki odcinek bo domyślam się że dokumentów mu nie zostawiłeś ? ja zawsze dokumenty biorę ze sobą i zapamiętuję stan licznika :) taki odruch.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a że tak zapytam ile km jest od miejsca A do B ? bo skoro mówisz że było 3/4 baku a zastałeś rezerwe to chyba tych km musialo byc sporo. Wydaje mi się że troche strach jechac cudzym autem bez dokumentów taki odcinek bo domyślam się że dokumentów mu nie zostawiłeś ? ja zawsze dokumenty biorę ze sobą i zapamiętuję stan licznika :) taki odruch.

A ja robię zdjęcie licznika km i stanu paliwa. Informuje również o tym majstrów. Ale rzadko odstawiam auto gdzies indziej jak u znajomego.

Kiedyś zostawiałem a2 u magika, który przegub zakrecil mi na starej śrubie.. Po 200km odkrecil się. Dobrze ze jechałem prosto i ok 40/h...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...