Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Hohe Ty wirusie znowu zarażasz kolejnych delikwentów chorobą "na moda" :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

Janusz byłeś na poprawce ?? Jak tam navi ogarnięta ??

No własnie, ten SIM ... spędza sen ku... a miało być tak pięknie heh.

Bartek z Bydoszczy w kulki przywalił, do Torunia podleciałem z klimatronikiem na CP, wszystko ogarnęli, wcześniej się zdzwoniłem po wielkich trudnościach z Bartkiem i umówiłem na popołudnie,a le już po południu przestał odbierać tel a jak zajechaliśmy na miejsce to pocałowaliśmy wielką kłódę na bramie jak pierścień rydzyka i na tym pielgrzymka się zakończyła. W rezultacie klimatronik zakodowaliśmy sami bo to akurat nie problem ale internet jak nie działał tak nie działa. Kiedyś do tego wrócę, teraz mam misje w garage pt. "Wymiana łożyska w przedniej piaście" Póki co wszystko rozdłubane i może dziś będę to sklecał do kupy.

Poza tym był błąd też klap wirowych i po rozmontowaniu wszystko jest ok wizualnie, więc przełożę tylko silniczek i się zobaczy czy to zatrybi. Appropop tych klap, ktoś pisał aby wymontować z ośki klapki i zostawić samą ośkę, programowo wyłączyć w kompie i spokój, tylko że kalpy są zespolone z ośką i nie da się ich wymontować bez demontażu ośki tak więc raczej zostają.

Ps. Ma ktoś na zbyciu osłonkę przy tylnej popielniczce w wersji na przyciski grzania tylnej kanapy ? Przyciski można kupić w fajnej cenie ale nie mogę znaleźć nigdzie tej obudowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janusz byłeś na poprawce ?? Jak tam navi ogarnięta ??

No własnie, ten SIM ... spędza sen ku... a miało być tak pięknie heh.

Bartek z Bydoszczy w kulki przywalił, do Torunia podleciałem z klimatronikiem na CP, wszystko ogarnęli, wcześniej się zdzwoniłem po wielkich trudnościach z Bartkiem i umówiłem na popołudnie,a le już po południu przestał odbierać tel a jak zajechaliśmy na miejsce to pocałowaliśmy wielką kłódę na bramie jak pierścień rydzyka i na tym pielgrzymka się zakończyła. W rezultacie klimatronik zakodowaliśmy sami bo to akurat nie problem ale internet jak nie działał tak nie działa. Kiedyś do tego wrócę, teraz mam misje w garage pt. "Wymiana łożyska w przedniej piaście" Póki co wszystko rozdłubane i może dziś będę to sklecał do kupy.

Poza tym był błąd też klap wirowych i po rozmontowaniu wszystko jest ok wizualnie, więc przełożę tylko silniczek i się zobaczy czy to zatrybi. Appropop tych klap, ktoś pisał aby wymontować z ośki klapki i zostawić samą ośkę, programowo wyłączyć w kompie i spokój, tylko że kalpy są zespolone z ośką i nie da się ich wymontować bez demontażu ośki tak więc raczej zostają.

Ps. Ma ktoś na zbyciu osłonkę przy tylnej popielniczce w wersji na przyciski grzania tylnej kanapy ? Przyciski można kupić w fajnej cenie ale nie mogę znaleźć nigdzie tej obudowy.

PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konsola trochę podobna do bmw albo nowej a3 średnio mi się to podoba, ale przednie lampy wyglądają ciekawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie mialem to pisac. Konsola identyko jak w bmw. Mi sie podoba , takie nowoczesne tylko ze to juz nie jest Audi :/ a przód wyglada bosko. ciekawe kiedy wreszcie go zaprezentują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz to wszędzie króluje taki minimalizm, spodziewał bym się tam tylko licznika jak w TT, albo jednej z nowych wersji Passata. Ogólnie też nie specjalnie to lubię, trochę guziczków jeszcze nikomu nie zaszkodziło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze auto na drogi nie wyjechało a żółtki już strzelają podróbę :facepalm: :facepalm: :facepalm: gdzie ten świat zdąża :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WRC, myslisz, ze jak na zdjecia wkleisz chinski znak, to nikt nie pozna, ze to Twoj garaz, huh? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jaki, przednie ledy będą miały kształt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Licznik na pewno będzie taki jak w TT, podobno wszystkie nowe modele Audi już mają być w takie wyposażane, a jest zaje....y, widziałem na żywo

Edytowane przez proximpuh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Licznik na pewno będzie taki jak w TT, podobno wszystkie nowe modele Audi już mają być w takie wyposażane, a jest zaje....y, widziałem na żywo

No na tej fotce od wrc widać ze są dwa normalne analogowe zegary

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie jest dobrze! BMW wysoko postawiło poprzeczkę więc Audi musiało się spiąć. Ciekawe jakie fotele będą ;) Tylko czemu ekran mmi taki...mały :facepalm:

Pewnie będzie kilka wersji, z analogowymi zegarami, małym i dużym wyświetlaczem i cyfrowymi zegarami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dostałem zastępcze A3 8V i jeśli nowe A4 ma wyglądać podobnie wewnątrz to moim następnym autem na pewno nie będzie B9 :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja też wolę jak jest wszystko ładnie zabudowane a styl BMW z ta taką listwą przez całość to mi w ogóle nie przypadł do gustu, po prostu jest to brzydkie i tyle. W A3 jednak nie jest aż tak źle a gdyby się zbliżyli stylistyką do nowego TT to ja wsiadam do takiego A4 :). Szkoda tylko że nowy kolorowy licznik wyeliminował zupełnie wyświetlacz w środkowej części konsoli i teraz tam jest pusto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...