Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AKN]Srebrny avant BIXy fele RS6 312 heble wtryski AKE chip Rogal@182km BOSE Aero


kudalty66

Rekomendowane odpowiedzi

alu mam...odnowione przez zimę był czas na zabawę.......gum nie mam ;)

---------- Post dopisany at 16:29 ---------- Poprzedni post napisany at 16:27 ----------

Poza tym....jak wzór rs6 to trza brać w 19" :wink:

Efekt.....:blink::slina:

---------- Post dopisany 24-05-2013 at 11:07 ---------- Poprzedni post napisany 11-04-2013 at 16:29 ----------

Jakiś spokuj tu jest ? ? ?

Jest coś , o czym powinniśmy wiedzieć ? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć

chrzest syna, więc spraw troche na głowie:drunk:

auto śmiga, co tu pisać, olej od wymiany do wymiany i takie tam, fordy st 220 objechane,.

przyjechał do mnie ten gość z tego forda felgi malować, zdziwił sie że to byłem ja, dieslem:wink:

aaaaaa 312 ferodo z przodu sie kończą, nie wiem czy do końca klocków wytrzymają,.

jakiś wahacz do wymiany po zimie, ciągle modułu od PDC szukam,

aaa no i moje v6 to jakieś popsute, jak żonka ostatnio smigała tydzień, bo ja mam Bandita 600 pożyczonego, to na kompie miałem 7.4 na klimie,.

potem żona wsiada do astry 1.4 i mówi mi że coś ta astra się popsuła, bo nie przyśpiesza i nie hamuje, :decayed:

Atrur jaki model masz tych sprężyn u siebie???, nowe fele jaki rozmiar i et??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciągle modułu od PDC szukam

Nie szukaj bezpośrednio od A4, bo w A6 były te same montowane.

Ebay:

Audi A8 A6 PDC Controller PF 4B0919283 | eBay

alledrogo:

STEROWNIK COFANIA PDC AUDI A6 C5 4B0919283 (3264157133) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Nic tylko kuźwa targać sterowniki z allegro i na jebaja wrzucać :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alu te co w podpisie ;) 9-cio ramienny wzór...et 43 8 j 18" z b6

Springi weitec....auto siadło idealnie...jak dla mnie of korz ;) .....z resztą jakies foto mogę jutro zrobić i na maila od razu Ci puszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie spodziewałem sie że to takie tanie,. dzięki

:hi::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale wydaje mi sie że czegos mi jeszcze brakuje, gdzie oryginalnie jest głosnik???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale wydaje mi sie że czegos mi jeszcze brakuje, gdzie oryginalnie jest głosnik???

Ja brzęczka dokładałem, bo akurat jego tylko mi brakowało w wiązce, a gdzie jest fabrycznie - chyba gdzieś z tyłu, ale nie wiem gdzie dokładnie. Byle jakiego brzęczka podłączasz i bangla :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiazke od zderzaka mam z czujnikami, ale tej drugiej kostki niestety nie,., cóz 5 dych, warto spróbować,.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiazke od zderzaka mam z czujnikami, ale tej drugiej kostki niestety nie,., cóz 5 dych, warto spróbować,.

Czyli nie masz kostki z diagnozą, tak? Tam masz diagnoze, podłączenie do czujnika prędkości, stały plus, plus po stacyjce, podłączenie do świateł cofania i przeciwmgielnych, a no i właśnie wyjście na buzzer jeśli dobrze pamiętam :wink:

---------- Post dopisany at 19:36 ---------- Poprzedni post napisany at 19:35 ----------

Wpisz sobie sterownik PDC A6 na allegro, może tańszy znajdziesz, ja akurat wziąłem pierwszy lepszy, bo widziałem, że są kostki - napisz do sprzedającego, może Ci dorzuci kostki, albo jak ma, to nawet i całą wiązkę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

01052013475.jpg

żeby nie było że nic sie nie dzieje w temacie, fota z góry, kalkulatorem niestety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koza :decayed:

niżej nie będzie , muszę na budowę domu wjeżdżać, na 1be i tak osłone ciągle rozwalam, pozdr

---------- Post dopisany at 15:41 ---------- Poprzedni post napisany at 15:40 ----------

zresztą amory tył świeże szkoda ich zmieniac na gwint

---------- Post dopisany 18-06-2013 at 20:39 ---------- Poprzedni post napisany 02-06-2013 at 15:41 ----------

witajcie

dziś zawitał, nowy filtr paliwa, tym razem PURFLUX, wczesniej był MAnn, mam wrażenie że żwawiej się zbiera,.hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne to twoje wozidełko panie Robercie :wink:

Fajny to ja jestem, wozidło zacne :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co mogę dodać,

kolokwialnie, 'It does the job' a tak serio, to kilka rzeczy znów do zrobienia, chwilowo brak czasu, zreszta jak tylko pogoda pozwala śmigam Banditem,.

w piatek plan na wyjazd do Wadowic, na strażacki spot motocyklowy, jak narazie 16 sztuk chętnych :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co mogę dodać,

kolokwialnie, 'It does the job' a tak serio, to kilka rzeczy znów do zrobienia, chwilowo brak czasu, zreszta jak tylko pogoda pozwala śmigam Banditem,.

w piatek plan na wyjazd do Wadowic, na strażacki spot motocyklowy, jak narazie 16 sztuk chętnych :banan:

Dawaj w sierpniu do Ostrowa :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...