Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AKN]Srebrny avant BIXy fele RS6 312 heble wtryski AKE chip Rogal@182km BOSE Aero


kudalty66

Rekomendowane odpowiedzi

Po mieście nie więcej jak 13, jak jest wyżej, to już się powinno szukać powodu takiej nieprawidłowości :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisałem ,że w mieście ok 11(do :wink:) ale w trasie ok 14 ....nieprawidłowości to ...................ciągły pośpiech :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba się domyślam... BTW - wódki nie piję, tylko grażynkę :decayed:

---------- Post dopisany at 21:07 ---------- Poprzedni post napisany at 21:07 ----------

A propos... Znany już przybliżony termin Bukowiny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba się domyślam... BTW - wódki nie piję, tylko grażynkę :decayed:

uuuuu to my się kolegować Panie kolego nie będziemy :grin:

A propos... Znany już przybliżony termin Bukowiny?

pewnie standardowo ostatni weekend marca :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba się domyślam... BTW - wódki nie piję, tylko grażynkę :decayed:

uuuuu to my się kolegować Panie kolego nie będziemy :grin:

A propos... Znany już przybliżony termin Bukowiny?

pewnie standardowo ostatni weekend marca :wink:

Nniieeeeee pieeeeerrdol, siądziemy każdy ze swoją butelką i będzie za***iście :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ta grażynka to co to ,że się nieśmiało zapytam ?

---------- Post dopisany at 23:13 ---------- Poprzedni post napisany at 23:12 ----------

:embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ufff ,a jednak będziemy się kumplować :decayed:

---------- Post dopisany at 23:27 ---------- Poprzedni post napisany at 23:26 ----------

btw jak Robert wpadnie i zobaczy spam to będzie zadyma :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FISa mam mniej więcej skalibrowanego z realnym spalaniem sprawdzonym na dystrybutorze - zalewałem po samą szyję przy testowaniu spalania. Po mieście nie ważne jak bym jej w piz*e wstawiał, to 10 litrów nie chce przekroczyć. Na trasie PL-UK załadowana tak, że 1BE siedziało praktycznie tak jak teraz na gwincie, czyli opona na równo z nadkolem, to mi zjadła przy prędkościach 160-180 niecałe 8 litrów na stówkę, bodajże 7,6 tam wyszło. UK-PL wracałem na pusto prędkości 180-200 cały czas, miejscami 240 no i Francja i Belgia na ograniczenia uważałem, Niemcy robiłem w nocy, więc miałem wyjebane, no to mi spaliła............. średnio 6,3. Szwagier jechał ze mną, 7 razy obliczał, bo myślał, że mu źle wychodzi i sam nie dowierzał. Ja z resztą też, ale tak wyszło. Oczywiście powiem otwarcie, że paliwo PL a D czy UK no to różnica jest kolosalna... A w koło komina jak jeżdżę, no to tak prawdę mówiąc 60% trasa, 40% miasto mi wychodzi w koło komina, no to wychodzi w granicach 7,0-7,4 max. Nie oszukujmy się, silnik zdrowy, na bieżąco serwisowany i dbany jak należy i zgodnie z sztuką, to wiesz jak jest i wiesz co masz, pewnie u Ciebie to samo wychodzi, ewentualnie nie wielkie różnice, bo widzę, że też masz pojęcie jak się tym silnikiem zajmować i opiekować. Jak widzisz po cyfrach nogę mam ciężką :wink: a przy okazji tych, którzy piszą legendy o spalaniu 2,5V6TDI w trasie 10 litrów i w mieście 14-16 serdecznie pozdrawiam - potwierdzam takie spalanie w A6C5 w quattro z multitroniciem przy pełnym piz*owaniu non stop, czyli multi praktycznie cały czas na 3,5-4k rpm, bo z tipem to w 12 litrach się zamknie w mieście :hi:jeśli w A4B5 takie spalanie się pojawi, to wiedz, że coś się dzieje... :decayed:

no to u mnie zawsze było podobnie, zawsze też podobnie jeździłem, rekord czasowy to 13 godzin Radom-Dunkierka, wyjazd wieczorem na rano na promie,

ja raz tak załadowałem auto że 1BE w Niemczech powiedziało papa, amor tył lewy się wylał,. Do U.k, to jechałem do okolic Portsmouth, to potem od Gatwick trochę słabe są drogi, ale zdarzało mi się spalanie ok 6.5 na fisie trzymać, teraz w koło komina mam 7.9, czasem jeżdżę spokojnie a czasem jak widać, także wszystko ok,., obalamy mity o spalaniu 2.5, hehe:decayed:

---------- Post dopisany at 09:58 ---------- Poprzedni post napisany at 09:56 ----------

ufff ,a jednak będziemy się kumplować :decayed:

---------- Post dopisany at 23:27 ---------- Poprzedni post napisany at 23:26 ----------

btw jak Robert wpadnie i zobaczy spam to będzie zadyma :decayed:

podepnę się pod ten mix, ja wolę zupę chmielową, :drunk:

---------- Post dopisany at 10:00 ---------- Poprzedni post napisany at 09:58 ----------

Co Ty gadasz... On z nami się napije :decayed:

bardzo chętnie tylko jak to zrobić żeby wszystkim pasowało, tzn gdzie i kiedy, dach już kończę na domu, więc wreszcie troche wolnego będzie,.

---------- Post dopisany at 10:02 ---------- Poprzedni post napisany at 10:00 ----------

założyliście zimówki???

ja musiałem wczoraj rano jechać na letnich, nierówna walka z przyczpnością, trakcją i abs była,.:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Ty gadasz... On z nami się napije :decayed:

bardzo chętnie tylko jak to zrobić żeby wszystkim pasowało, tzn gdzie i kiedy.....

marzec (prawdopodobnie) w Bukowinie na Ogółnopolskim :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

założyliście zimówki???

ja musiałem wczoraj rano jechać na letnich, nierówna walka z przyczpnością, trakcją i abs była,.:kwasny:

ja jeszcze na lecie :whistling: ....u mnie drogi czarne-w miarę przyczepne .....jak się zalodzą to sobie porzypomnę modlitwy z dzieciństwa przy hamowaniu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Ty gadasz... On z nami się napije :decayed:

bardzo chętnie tylko jak to zrobić żeby wszystkim pasowało, tzn gdzie i kiedy.....

marzec (prawdopodobnie) w Bukowinie na Ogółnopolskim :naughty:

no i juz się zaczyna, moja żona ma termin porodu na luty, więc wtedy napewno się nie wyrwę,.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Ty gadasz... On z nami się napije :decayed:

bardzo chętnie tylko jak to zrobić żeby wszystkim pasowało, tzn gdzie i kiedy.....

marzec (prawdopodobnie) w Bukowinie na Ogółnopolskim :naughty:

no i juz się zaczyna, moja żona ma termin porodu na luty, więc wtedy napewno się nie wyrwę,.

tak samo miałem w tym roku :decayed::wink:

Ja na pewno z rodzinką będę

ja również :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak z nowości, odkąd mam Ferodo z przodu 312 klocki +tarcze, wszystko ok, ale pokrzywiły mi się tarcze z tyłu, były to nawiercane mikody,

ja to juz niewiem, chyba spadochron muszę sobie kupić, albo kotwicę, :banan::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...