Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Uwaga!!! Firma GETem oszustem!!!


kileeer

Rekomendowane odpowiedzi

Ja miałem kiedyś problem z podobną sprawą ... no może kwota mniejsza była bo było tego koło 180zł ... policja z wielką chęcią przyjęła zgłoszenie i wszystkie dane mailowe, wyciągi itp. ... fakt faktem trwało to z dobre 1,5 roku ... ale całą kasę odzyskałem a "sprzedawca" dostał wyrok ...

Jak się później okazało nie byłem sam i naciągniętych osób było trochę więcej ...

Moim zdaniem w takich sprawach nie ma co czekać ... brać kwity i wszystko co się wiąże ze sprawą i na policję ... bez zastanawiania ... a złodziejom obcinać lewą rękę !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Prosze o informaje na [email protected] kto jeszcze nie dostał zwrotu środków, wyjaśnimy to w poniedziałek.

Wiem, że Piotr (zamówienia 4673) nie otrzymał środków, już z nim rozmawiałem i sprawa zostanie wyjasniona jutro.

Co do pozostałych postów, kt tu czytam:

1. Kileer - pisałem Ci o kaucji za pompe wody, tak czy nie ? Powiem więcej wsadź sobie ta pompe wody do śmietnika, w poniedziałek otrzymasz zwrot środków (100 zł) na swoje konto.

2. Rafal_L - Twoje wywody zostawie bez komentarza bo mnie nie interesują... nie wiesz, nie pisz i nie rób z siebie barana. Kiedy Ty zapłacisz za zakupiony w Getem towar ???

Czekam na info od Was, tylko prośba na maila a nie tutaj bo rzadko tu juz zaglądamy.

Nie życzę sobię oszczerstw na temat tego, że firma Getem kogos oszukała, ponieważ nie jest to prawdą KROPKA. Na to jak wiecie też jest paragraf....

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmiać mi sie chce Krzysiek :) Wszystko przychodzi Ci ze spokojem jakby nic sie nie stało, a spieprzyłeś sobie cala reputacje na nie jednym forum przez co? Kiedyś sam ręczyłem za Twoja firmę na tym forum...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmieje sie ten kto sie smieje ostatni, prawda?

Co spowodowało taki a nie inny obrót sprawy - doskonale wiesz bo nie raz o tym rozmaiwaliśmy, więc DARUJ sobie komentarze Rafał *.. 5 minut temu ręczyłeś głową... teraz już bez głowy :blink:)

Było dobrze jesteśmy razem, jest źle - Getem to nie ja... prosze Cie :)

Cineksik - co Cie tak zdziwiło ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czlowieku wlozylem wiele pracy na tym forum, aby ludzie dowiedzieli sie o Getem, a pozniej ludzie mi pisza ze ja to Ty, ze czesci nie dotarly i nieotrzymuja zwrotu srodkow za zamowiony towar przez 2 miesiace. Twoja sprawa jak podchodzisz do ludzi i do interesow... to chyba daje do myslenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zgadza się, tego ci nie odbieram, włożyłes w to dużo pracy.....

Ale idac dalej Twoim tokiem rozumowania jedna sprawa to dawanie do myslenia a druga to agitacja.

Prawda jest taka, że albo sie ma jaja albo sie pierdo***li dookoła

... i skończmy z tym już / każda osoba jest rozliczona wiec nie ma o czym deliberować.

Kto następny, chętnie przyjmę na klatę.....?? :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Kileer - pisałem Ci o kaucji za pompe wody, tak czy nie ? Powiem więcej wsadź sobie ta pompe wody do śmietnika, w poniedziałek otrzymasz zwrot środków (100 zł) na swoje konto.

Z wielką przyjemnością wsadzę pompę do śmietnika a pieniądze zobaczę na koncie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja nastepny : faktury na 3716zł bodajze a wplacilem 4k na poczet czesci z ktorych zrezygnowalem bo przeciagalo sie i nie bylo wiadomo kiedy beda ( poszycia zewnetrzne rs4 ) . Chetnie przygarne zwrot :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja nastepny : faktury na 3716zł bodajze a wplacilem 4k na poczet czesci z ktorych zrezygnowalem bo przeciagalo sie i nie bylo wiadomo kiedy beda ( poszycia zewnetrzne rs4 ) . Chetnie przygarne zwrot :gwizdanie:

I nic z tym nie robisz :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja nastepny : faktury na 3716zł bodajze a wplacilem 4k na poczet czesci z ktorych zrezygnowalem bo przeciagalo sie i nie bylo wiadomo kiedy beda ( poszycia zewnetrzne rs4 ) . Chetnie przygarne zwrot :gwizdanie:

I nic z tym nie robisz :shocked:

Nie , bo po co . Zawsze jest dużo gadania i potem każdy olewa temat , a oszuści szaleją dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zle zrozumieliscie :) Dostalem czesci za 3716 :) A wplacilem 4 :) I mialem doplacic za zewnetrzne a ich w koncu nie kupilem :) wiec te prawie 300 zl mi brakuje ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zle zrozumieliscie :) Dostalem czesci za 3716 :) A wplacilem 4 :) I mialem doplacic za zewnetrzne a ich w koncu nie kupilem :) wiec te prawie 300 zl mi brakuje ...

To też są pieniądze. Hugo ma rację robią się tematy na forum "Uwaga oszust" jak TVN turbo "Uwaga pirat" :decayed: tylko tam ludzie płacą za swoje czyny a tu tylko się robi - no właśnie co sensację ? :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio jedna osoba oszukana przez kogoś , zgłosiła sprawę. Dzwonili do mnie z policji , pogadałem trochę i czekam od nich na oficjalne pismo z prośba o udostępnienie numeru IP :good:

A tematów o oszustach już trochę było , ludzie mieli iść na policję i co ...... nic , totalne olewanie. Tylko syf i płacz na forum pozostał. Dobrze niektórzy pisali , że takie tematy powinny iść od razu do kosza. Jak ktoś kogoś oszuka to powinno się od razu iść na policję , a oni jak coś będą potrzebowali to się do mnie oficjalnie zwrócą i im wszystko udostępnię :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem wlasnie mail z rozpiska co i jak na podany wczesniej. Czekam na odpowiedz :wink4:[br]Dopisany: 05 Październik 2011, 22:41_________________________________________________No wiec najpierw dostalem info ze ok maja mnie na liscie i zwrot wyjdzie po niedzieli. potem ze jest tydzien poslizgu i wyjdzie w poniedzialek (tydzien po pierwszym terminie : zeszly poniedzialek ) . Pisalem chyba w srode co z przelewem ale od tamtej pory brak odpowiedzi :gwizdanie: Wiec poki co jednak chyba lepiej nie ryzykowac zakupów w tej firmie :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to gdzie jest ten co przyjmuje na klate ???

Tak to jest jak sie powacha troche kasy i od razu zaczyn sie budowac....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...