Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakiego smartfona kupić??? HTC/SE/NOKIA/MOTOROLA/SAMSUNG czy jeszcze coś innego?


Rekomendowane odpowiedzi

spoko spoko :) narazie jestem na etapie sprzedania mojego HTC , dalem ogloszenie w dziale sprzadam moze ktos akurat go szuka .... jak nie to pojezdze po komisach :D

i co sprzedałeś?

tzn jestem za granica ale jestem umowiony z kolesiem na wtorek i bierze mojego HTC za 800zl .... a wiec kolego mieszasz mi :D SII odpada bo za drogi .... narazie wygrywa nokia N8 jak pisalem za wykonanie i dobry zasieg i jakosc rozmow , po glowie mi chodzi jeszcze wlasnie ten LG P970 bo za 900zl mozna wyrwac nówke i SE xperia neo ( przeraza mnie ten plastik w nim ) ... gdyby nokia miala pulpit jak w HTC to nie bylo by o czym gadac :D podobają mi sie te chmurki z pogoda :decayed: [br]Dopisany: 27 Październik 2011, 18:22_________________________________________________a jak jest z zasiegiem w tym LG P970 ? bo w jakies recenzji czytalem ze czasem slabo ... tylko w sumie te recenzje pisza maniacy komorkowi i pewnie jak w pomieszczeniu zniknie 1 kreska to juz tragedia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak się już zdecydujesz na N8 to zobacz jeszcze to... http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=218441.0;highlight=nokia+n8 :evil::naughty:

[br]Dopisany: 27 Październik 2011, 18:49_________________________________________________

spoko spoko :) narazie jestem na etapie sprzedania mojego HTC , dalem ogloszenie w dziale sprzadam moze ktos akurat go szuka .... jak nie to pojezdze po komisach :D

i co sprzedałeś?

tzn jestem za granica ale jestem umowiony z kolesiem na wtorek i bierze mojego HTC za 800zl .... a wiec kolego mieszasz mi :D SII odpada bo za drogi .... narazie wygrywa nokia N8 jak pisalem za wykonanie i dobry zasieg i jakosc rozmow , po glowie mi chodzi jeszcze wlasnie ten LG P970 bo za 900zl mozna wyrwac nówke i SE xperia neo ( przeraza mnie ten plastik w nim ) ... gdyby nokia miala pulpit jak w HTC to nie bylo by o czym gadac :Dpodobają mi sie te chmurki z pogoda :decayed: [br]Dopisany: 27 Październik 2011, 18:22_________________________________________________a jak jest z zasiegiem w tym LG P970 ? bo w jakies recenzji czytalem ze czasem slabo ... tylko w sumie te recenzje pisza maniacy komorkowi i pewnie jak w pomieszczeniu zniknie 1 kreska to juz tragedia :D

przecież pogodynki to norma Androida :mysli:[br]Dopisany: 27 Październik 2011, 18:51_________________________________________________

tak naprawde nie widze jakiejś ogromnej przepasci miedzy tymi smartfonami, android ma 7 pulpitów(ale tak naprawde co tam trzymacie za skróty, trzeba być kompletnym maniakiem żeby to zapchać) w nokii są 3 pulpity i ja np lubie mieć je prawie puste :gwizdanie: podstawowe funkcje ma każdy smartfon te same, a ilosc potrzebnych aplikacji jest w sumie taka sama miedzy systemami... jest dużo badziewia które instaluje sie tylko że tak powiem na pokaz, bo do codziennego użytku sa nie potrzebne..

do 7 pulpitów, możesz mieć trzy :wink4: symbian belle będzie miał do 7 pulpitów,

belle będzie bardzo podobny do androida, pasek powiadomień, dowolne personalizowanie widgetów itp.

ja poczekam sobie na Nokie ale pod windowsem 7, jak dla mnie system daje radę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie czytam o tych wyswietlaczach i poprostu trzeba sprawdzic przed kupnem .... zgrac na swoj tel i isc do komisu poprosic o wrzucenie na nokie i zoabczyc czy wszystko gra ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie pytanie z innej beczki, opłaca się ściągać Samsunga Galaxy S II z USA???

Słyszałem że chodzą w granicach 300-350 dolców, nowe oczywiście :mysli:

Mam możliwość by Ojciec mi z 2-3szt. wysłał ale pytanie czy się to opłaca i później ile jest z tym roboty, jakie koszta odnośnie softu/simlock'a itd..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie pytanie z innej beczki, opłaca się ściągać Samsunga Galaxy S II z USA???

Słyszałem że chodzą w granicach 300-350 dolców, nowe oczywiście :mysli:

Mam możliwość by Ojciec mi z 2-3szt. wysłał ale pytanie czy się to opłaca i później ile jest z tym roboty, jakie koszta odnośnie softu/simlock'a itd..

za 300 baksów, biorę... :>
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie potrzebuję dobre porównanie Samsunga GS II vs Dell Streak 5"

Kumpel ma Iphon'a 4 z crackowanego i dużo może zainstalować przeróżnych programów których niestety nie ma na androida.

Tu jest strona odnośnie podkręcania procesorów i różnych innych modyfikacji.

http://forum.android.com.pl/f165/

Strona jest ok, nie przejmujcie się tym komunikatem o atakach.

Tutaj są ciekawe tematy o nowościach.

http://forum.android.com.pl/f12/[br]Dopisany: 11 Listopad 2011, 14:53_________________________________________________

kowi jak byś wkleił taką porównywarkę na forum androida to powiedzieli by "ale debil" nie ma tutaj podstawowych danych które są najważniejsze.

Najważniejsze:

1 procesor

2 ramy

3 rom

4 wersja androida

5 czy zablokowany czy odblokowany

Jak zablokowany to połowy aplikacji nie wgrasz jak np blokada reklam albo wysylanie plikow przez BT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież nie kazdy chce sie bawic w zmiany softów :wink4:

Rozumiem Cię :)

Ale najgorsze jest to, że ludzie którzy wydają po 1500zł-2200zł za takie "telefony" wykorzystują tylko 10% możliwości takiego smartfona bo się boją że coś uwalą itd.

Znam kilka osób co mają GSII i jeden ma tylko zainstalowane FB, GG i pogode :facepalm:

A drugi na SG I wyrzucił oryginalny soft i zrobił inny wygląd ikonek możliwości konfiguracji różnych dzwonkow smsów dla rożnych osób, różne rodzaje wibracji, inny pulpit i setki innych lepszych rzeczy, które możesz sam pobrac i podmienic na oryginale ale to jest zrobione przez kogoś i dopasowanie :>

Czyli tak samo jak zwykła A4 i S-Line, sam możesz po części dokładać albo mieć wszystko gotowe, wszystko co najlepsze :)

Często przerobione softy chodzą szybciej i baterie mniej ciągną.

Ja mam LG GD 880 który kupiłem w tamtym roku w zajebistej cenie 400zł a chodził wtedy po 1299zł.

Wgrałem nowy soft bo poczytałem na forum GD880 i chodzi jeszcze szybciej a bateria nie trzyma mi już 1 dzień jak wcześniej tylko nie całe 3 dni :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie którzy poprostu uzywaja telefonów do dzwonienia, a nie jako trermometr do mierzenia gorączki :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie którzy poprostu uzywaja telefonów do dzwonienia, a nie jako trermometr do mierzenia gorączki :decayed:

To niech kupią telefon za 200zł a nie za 2000zł by tylko pokazać że Cię stać na niego i taka osoba nawet nie wie co może z nim zrobić :)

Z tym termometrem mnie rozwaliłeś Kowi :D:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się zastanawiam nad Galaxy S II lub galaxy S plus ... ciekawe kiedy wyjdzie Galaxy S III

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podobno juz lepszy jest S niz S+, bierz SII.

na SIII nie ma sensus czekac, bo jeszcze sporo wody uplynie zanim wejdzie na rynek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mój galaxy musi iść na gwarancje ;( Chyba bateria się przegrzewa bo nie chce się włączyć i wyskakuje ikonka termometru... Flyer miałeś z tym jakieś problemy?? :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mój galaxy musi iść na gwarancje ;( Chyba bateria się przegrzewa bo nie chce się włączyć i wyskakuje ikonka termometru... Flyer miałeś z tym jakieś problemy?? :wallbash:

nie... nic sie nie przegrzewa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytalem na necie i juz naprawilem. Problem tkwi w porcie usb. Lekko sie wygial. Odgialem troche i smiga jak narazie ok. Jak jescze raz sie spierdzieli to oddaje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po prawie roku od momentu zakupu przeze mnie Samsunga Wave II.

Niestety muszę stwierdzić, że telefon ten nie jest technologicznym cudem i dużo mu do niego brakuje.

Na początku może i było fajnie, gdy sprzęt był "świeży". Teraz natomiast nie jestem zadowolony, tak jak bym chciał.

Moje główne zastrzeżenia:

- na początku telefon działał zauważalnie szybciej, później gdy wrzuciłem trochę zdjęć, muzyki niestety zwolnił...

-w miarę dobre foty robi w bardzo dobrym świetle przy słonecznej pogodzie

- czasami zawiesza się

-korzystanie z internetu nie jest zbyt płynne, możliwe, że jest to wina niestabilnego oprogramowania Bada- tego pewien nie jestem niestety

Inna sprawa, że po roku w pewien sposób się do niego przyzwyczaiłem i nie jest już taką rewelacją jak rok temu w momencie zakupu, ale jakoś tak...

Jest to mój pierwszy telefon dotykowy i w sumie na to akurat nie narzekam, przyzwyczaiłem się do braku możliwości pisania sms'ów podczas jazdy autem i nie jest źle.

Ogólnie Samsung moim zdaniem musi się jeszcze sporo nauczyć w dziedzinie telefonów.... może obecny Wave III jest poprawiony, tego nie wiem. Porównując go do starego Samsunga Avila wciąż jest super, ale jednak coś nie tak..... :decayed:

Jak już wspominałem, minął rok jak go mam i chciałbym go na coś zmienić. Może tym razem Iphone ?? HTC ? Co teraz w kwocie ok 1000 PLN można byłoby kupić ?? Bo zupełnie nie jestem na czasie. Czekam na opinie, porady i komentarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bierz iPhone'a. będziesz Pan zadowolony.. ja mam już prawie rok mojego i szczerze mówiąc nie chcę żadnego innego telefonu :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bierz iPhone'a. będziesz Pan zadowolony.. ja mam już prawie rok mojego i szczerze mówiąc nie chcę żadnego innego telefonu :whistling:

A mógłbyś wskazać konkretny model i uzasadnić ten wybór? Zakładamy, że kolega nie należy do Kościoła Wyznawców Apple i nie będzie zadowolony z samego faktu posiadania urzadzenia Apple.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dziwie sie ze masz zła opinie na temat Samsunga jesli wybrales klase średnią. Minimum to Galaxy S II lub teraz S III,z roku na rok to najlepsze smartfony. Jabłuszko nie da Ci Tyle frajdy i mozliwosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...