Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

AUDI A4/S4 z Warmi-Mazur

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

widac jak sie znacie istnieje takie cos ja wersja nadwozia s-line m6 czyli typowe s4 tylko z silnikiem 1.8 t 190km

Ręce opadają :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

znacie sie al ena temacie znaczków i co wolno a czego nie wolno zakladac w samochodach :polew:

Opublikowano

Kolego, na prawdę nie wiesz co piszesz :wink4:

Opublikowano

Mnie jeszcze ciekawi gdzie Ty te informacje znajdujesz, w Pani Domu czy gdzie....

Poprzeglądaj forum trochę, poczytaj, od tego zacznij...

Opublikowano

znacie sie al ena temacie znaczków i co wolno a czego nie wolno zakladac w samochodach :polew:

aleś się wkórwił za ten znaczek :laghing2:

Opublikowano

widac jak sie znacie istnieje takie cos ja wersja nadwozia s-line m6 czyli typowe s4 tylko z silnikiem 1.8 t 190km

Wchodzi koleś który ma Audi od 3 tygodni na forum i mówi jeszcze starym wyjadaczom że się nie znają. :polew:

Opublikowano
  • Autor

gdzie? w aso!!! osły!! ... a audi to już jezdze od 18 roku zycia

i podejrzewam ze miałem ich wiecej niż nie jeden na tym smiesznym forum

warnmute.gif

warnwarn.gif

Opublikowano

gdzie? w aso!!! osły!! ... a audi to już jezdze od 18 roku zycia

i podejrzewam ze miałem ich wiecej niż nie jeden na tym smiesznym forum

Zanosi się na to, że Twoja "kariera" na tym śmiesznym forum skończy się wcześniej niż się zaczęła.

btw,

moderator ma felgi porsche i żółte halogeny :decayed:

Opublikowano

gdzie? w aso!!! osły!! ... a audi to już jezdze od 18 roku zycia

i podejrzewam ze miałem ich wiecej niż nie jeden na tym smiesznym forum

wejdź w zakładkę "profil" następnie kliknij na "usuń konto" i zarejestruj się ponownie albo i nie, lepiej nie, jest drugie takie fajne forum, tam na pewno Cię zrozumieją a mianowicie "www.a4club.pl"

Powodzenia

Opublikowano
  • Autor
:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: i jeżdzi nim po wsi..... :polew:
Opublikowano

gdzie? w aso!!! osły!! ... a audi to już jezdze od 18 roku zycia

i podejrzewam ze miałem ich wiecej niż nie jeden na tym smiesznym forum

:ban::baseball:

Opublikowano

buahaha ja Cie kręce wysyp pokemonów na forum...

Jeśli od 18 roku życia jezdzisz audi to cekawe ile masz tych lat...

gdzie? w aso!!! osły!! ... a audi to już jezdze od 18 roku zycia

i podejrzewam ze miałem ich wiecej niż nie jeden na tym smiesznym forum

bardzo bym Cie prosił żebyś nas nie obrażał i nie przenosił kindersztuby z domu na forum...

W ASO to własnie się nie znają, a tym bardziej jak pytasz ich o auto z przed 3 epok...[br]Dopisany: 16 Wrzesień 2011, 13:25_________________________________________________

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: i jeżdzi nim po wsi..... :polew:

moim zdaniem to się nadaje na BANa :naughty: :naughty:

Opublikowano

Ja jeżdżę audi od 17 roku życia i co to zmienia? Gówno wiesz i tyle, każdy rozkodowany vin a4 pokaże Ci A4/S4 bo tak po prostu jest, jak już Jędrek napisał, jak się nie znamy to zapraszam na .eu

Opublikowano

gdzie? w aso!!! osły!! ... a audi to już jezdze od 18 roku zycia

i podejrzewam ze miałem ich wiecej niż nie jeden na tym smiesznym forum

tylko nie osły sam jesteś osioł bo piszesz takie bzdury, a jeździłeś pewnie BMfu ze znaczkiem Mpower i każdy matiz na światłach cie brał :polew:

Opublikowano
:kox: kolego zmień dilera... :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

jescze jeden obraźliwy text i lecą kropy i jebie mnie to który zacznie , czas start :good:

Opublikowano

Fajny masz ten samochód i szybki z pewnoscią :decayed: Polecam http://der-b5.de/Hauptseite.html troche sie nauczysz :hi:

Opublikowano

super auto, mody na wielki + :good:

:bag:

Opublikowano

auto ładne ale w/g mojego gustu a sam pisałeś że o nim się nie dyskutuje znaczek s4 nie powinien być na takim aucie.

to od dzis bede pisał na forum bo wy sie na wszystkim znacie a w ASO nie ...... żal :notworthy:

Oby nie spotkała cię nigdy sytuacja gdy będziesz miał jakiś problem z autem i w ASO zanim go zdiagnozują wymienią połowę części w aucie bo oni w większości przypadków tylko tyle potrafią.

Nie rozumiem po co się tak wpieniasz - ktoś napisał że mu się znaczek nie podoba - trudno ważne aby się tobie podobało - przyjmij krytykę z godnością, pomyśl o tym a może się czegoś przy okazji nauczysz a jak nie to też twoja sprawa :cool1:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.