Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ACK] Wtryskiwacze Valtek-zmiana na jakie?...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Silnik 2.8v6 gaz sekwencja sterownik Stag wtryskiwacze czerwone Valtek chciabym je zmienić na inne ponieważ głośno pracują i czasem mi gaśnie auto przy dojeżdżaniu do skrzyżowań.Jakie polecacie w miarę rozsądnej cenie nazwa i ceny mile widziane żeby mnie gazownik nie naciągnął na koszty

Opublikowano

dla twojego silnika hana zielone

Opublikowano

Potwierdzam hana 2000 cena ok 500zl ale się opłaca

Opublikowano
  • Autor

Ok dzięki

Opublikowano

Ewentualnie możesz włozyć Valtec 34 lub Matrixy, wszystko zależy gdzie maja byc załozone.

Opublikowano

Valteki żółte nie są takie złe

Opublikowano

Jak już zakładać instalkę, to mamy oszczędzać na bezproblemowej jeździe, a nie na dłubaniu u gazownika. Dlatego żadne Valteki, ale jak wyżej napisano: HANA.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

spróbuj magic jet tylko jedz do dobrego gazownika koszt ok 450 zl z robocizna a hana ok760 same listwy no i do tego jeszcze robota a jak bedzie gazownik tępak to i hane ci zle zalozy

Opublikowano

Ja założyłem magic wtryskiwacze klasa 4 jest duża różnica , te nowe po modernizacji .

Opublikowano

"medżiki" to na pewno lepsza alternatywa dla waldków, ale jednak hanki biją jakością na głowę oba produktu...Fakt faktem - cena 120zł/szt - warto. W A6 które robię dla siebie (ACK) też założone są Valtec'i i już wiem, że muszą wylecieć...

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Z Magickiem daj sobie spokoj, bo pojezdzisz troche i puscisz litanie niemozliwa. Zaloz hany i bedziesz sie cieszyl jazda.

Opublikowano

założyłem te nowe magic jet czarne i powiem różnica od valteków jest duża auto fajnie jeździ przyspiesza naprawdę są chyba oki ale musze pojeździć troszkę i obadam i dam znać

Opublikowano

Jeśli chcemy aby magic jet posłużyły długo i bezproblemowo muszą być zamontowane w pionie wtedy ewentualny syf spływa i nie wyciera tłoczka.

Opublikowano

i dobry filtr gazu !

Opublikowano

Mam Hana i polecam :)

Opublikowano

Kolego Valteki to nie są wtryskiwacze tylko elektrozaworki które nadają się do golfa II na pełnym wtrysku dla ciebie polecam Matrix :good:

Opublikowano

A ja twierdzę, że Kabar dobrze prawi;) Sam kupiłem A6 z waldkami i już wiem, że zarówno one, jak i KME Silver wylecą - te "wtryskiwacze" owszem - chodzą, ale nie wyrabiają się z krótszymi czasami wtrysków i ogólnie ciężko to ustawić....

Opublikowano

Ja hana nigdy nie miałęm ale słyszałem, że są ok :good:

Obecnie mam magic jety przez dwa lata zrobiłem na nich 73kkm i sprawują sie nadal dobrze. Gazownik powiedział, że do 100kkm dadzą radę. Zamontowane są praktycznie w poziomie a filtr to zwykła papierowa czaja wymieniana razem z olejem i innymi filtrami.

Acha temp przełaczania na LPG to 30*

Opublikowano
  • Autor

Na razie jeszcze trochę pojeżdżę na Valtkach a jak wpadnie więcej kasy to na pewno zmienię na Hana zielone.W Valtekach denerwuje mnie że głośno pracują pod obciążeniem i czasem chyba nie wyrabiają bo potrafi bujnąć obrotami i gaśnie silnik.Chyba że reduktor nie wyrabia jest założony tomasetto artic niby do 250KM ale jak mu dam ostro w palnik to czasem przełączy się na benzyne.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.