Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] RS4 juz jezdzi


Rekomendowane odpowiedzi

Nie przewidują sedana.

Rodzinne kombi :decayed: To uczucie gdy objeżdżasz kogoś rodzinnym kombi. :>
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

są juz jakies dane techniczne ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na chwilę obecną nie wiadomo jaka tam wejdzie jednostka. Wszystko wskazuje na to, że będzie to troszkę podrasowany stary V8 4.2. Jest jednak cień nadziei, że AG się opamięta i wrzucą do nowego RS-a to cudo które zapakowali do S6/S7/S8 czyli 4.0TFSI biturbo :slina:

Budą bym się nie przejmował - linia i dodatki zostaną "uzupełnione" na końcu. Zapewne będzie też nowy ryjek (nie sprawdziłem na kiedy zaplanowano FL dla B8).

Jest pierwszy wyciek informacji. Ponoć zamówienia na RS4 B8 mają rozpocząć się od czerwca 2012. Tak jak napisał Tomek - póki co w planach jest powrót do korzeni. Nowy Renn Sport ma wyjść tylko w budzie "Avant" :evil:

Tutaj macie więcej "spy photos":

http://www.autoblog.nl/archive/2011/10/18/audi-rs6-spyshots-klaar-voor-serieuze-station-power#post-46437

Audi_RS6_C7_spyshots_05.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomku a to nie jest czasem concept chłopaków z Fortitude?

Chętnie bym tył zobaczył ;) Może coś takiego...?

audir11.jpg

No i skąd pewność, że to 4.0TFSI? Tak nakazywała by logika ale jak do tej pory wszystkie wycieki mówią o parametrach dzielonych wspólnie z RS5. Kurcze chciałbym się mile zaskoczyć :wink4:

No i mam nadzieję, że nie ograniczą się tylko do Stronica jak w przypadku 5-tki... :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek, to co wkleiłem, to było swego rodzaju "I wish". :decayed::wink4: Obrazek to render, nie pamiętem już z jakiej stronki.

Wiem, że będzie to silnik z RS5 i nie będzie sedana. :disgust::thumbdown: Nie będzie również manuala.

Dla mnie, to duży błąd i krok wstecz, głównie z silnikiem, ale brak sedana to już kompletna bzdura. Nie wyciągnęli nauki z poprzedniego RS4, które było nieudane. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek, to co wkleiłem, to było swego rodzaju "I wish". :decayed::wink4: Obrazek to render, nie pamiętem już z jakiej stronki.

Wiem, że będzie to silnik z RS5 i nie będzie sedana. :disgust::thumbdown: Nie będzie również manuala.

Dla mnie, to duży błąd i krok wstecz, głównie z silnikiem, ale brak sedana to już kompletna bzdura. Nie wyciągnęli nauki z poprzedniego RS4, które było nieudane. :hi:

Ja tu widzę jednak logikę, w tym segmencie kombi RS nie ma nic poza dużo większą i droższą RS6, a jak już patrzeć za sedanem to jest praktycznie bliźniaczy RS5 z tym, że coupe.

Mimo tych nalepek już widzę, że linia będzie mi się b.podobała, szczególnie te progi i proporcje przy poszerzonych błotnikach są :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proporcje przy poszerzonych błotnikach są :kox:

to druga rzecz którą zauważyłem zaraz po paskubnym tylnym zderzaku. Teraz trzeba czekać na premierę auta i dane co i jak tam upchneli. a w 2020 sobie taką kupię :kox: :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na dobra sprawe to jake to ma znczenie czy bedzie V8 N/A czy BiT i tak niewielu z nas stac bedzie na to auto ale fak BiT bylo by miodzio.Niestety z dziwku z filmikow z ringu przynajmniej w testowym aucie jest na pewno N/A z RS5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za to slychac ze kreci sie do 8 tys. :wink4: zreszta jedynie czego szkoda ze auto nie bedzie rozwojowe , bo w sumie pierwszy wlasciel takie auto zmieni i tak pewnie za dwa lata , to ile mu ubedzie z 20 KM przy takim aucie ciezko odczuc , awiec najbardzje to ma przerobane kolejy wlasciel , bo placi jak za RS4 a kupuje juz S4 :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za to slychac ze kreci sie do 8 tys. :wink4: zreszta jedynie czego szkoda ze auto nie bedzie rozwojowe , bo w sumie pierwszy wlasciel takie auto zmieni i tak pewnie za dwa lata , to ile mu ubedzie z 20 KM przy takim aucie ciezko odczuc , awiec najbardzje to ma przerobane kolejy wlasciel , bo placi jak za RS4 a kupuje juz S4 :wink4:

Nie jestem na bieżąco z RS5... Czy problematyka silnika BNS dotyczy też jednostki CFSA? Nic nie poprawili?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.autocar.co.uk/News/NewsArticle/AllCars/260761/

Potwierdzony silnik - ten sam co RS5, będzie za to opcja 6-biegowej manualnej skrzyni biegów, no i tylko Avant. :wink4:

Nie wiem tylko, kto w Audi bada rynek, bo napisali, że wg nich nie ma zapotrzebowania na hot sedany, natomiast BMW M5 będzie występować tylko w wersji 4 drzwiowej, ze względu na zbyt małą sprzedaż kombi. :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.autocar.co.uk/News/NewsArticle/AllCars/260761/

Potwierdzony silnik - ten sam co RS5, będzie za to opcja 6-biegowej manualnej skrzyni biegów, no i tylko Avant. :wink4:

Nie wiem tylko, kto w Audi bada rynek, bo napisali, że wg nich nie ma zapotrzebowania na hot sedany, natomiast BMW M5 będzie występować tylko w wersji 4 drzwiowej, ze względu na zbyt małą sprzedaż kombi. :mysli:

Dokładnie - 4.2L N/A, tylko Avant (ktoś z AG to potwierdził oczywiście nieoficjalnie ;)). Skrzynia S tronic lub manual...

Przy czym - jeszcze inne źródło twierdzi, że premierę nowego RS4 przełożono na jesień a teraz chcą skupić się na nowym RS6. Ile prawdy w tych plotkach przekonamy się w marcu gdy wystartuje pokaz w Genewie.

Polityka mimo, że kontrowersyjna jest dosyć jasna - decydując się na wypuszczenie RS4 tylko w kombi, unikają tym samym konkurencji dla coupe RS5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na targi w Genewie na bank jadę, podobnie jak w ubiegłym roku, więc oblukam na żywo. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na targi w Genewie na bank jadę, podobnie jak w ubiegłym roku, więc oblukam na żywo. :)

Sam się zastanawiam nad wycieczką ale dystans mnie odstrasza ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...