Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] RS4 juz jezdzi


Rekomendowane odpowiedzi

Odgrzeje troche kotleta...

Wyglada na to ze RS4 B8FL mozna juz zamawiac. Ja w kazdym razie wytargalem juz prospekt od ASO (ceny tez sa :kox:) W niemczech jakies 76 600€ jako AVANT golas :decayed:

IMG_4937.jpg

<br /><br />

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Katalog jest dostępny od nieco ponad tygodnia (w pierwszej kolejności pojawił się na audi.de oraz autoryzowanego dealera w UK - tam jest największe zainteresowanie tym autem).

Mój typ to zdecydowanie Daytona Gray z odrobiną chromu - idealnie kontrastuje. Chociaż lusterka i spojler przedniego zderzaka dałbym w kolorze nadwozia (co da dużo to... :wink:).

file.php?id=13737&mode=view

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja swojego faworyta tez juz mam.

Jest na tej fotce ponizej. Te same felgi i kolor tradycyjny red z pakietem black, z tym ze wnetrze byloby w bezowej skorze i aluminiowymi wstawkami. Bez eksperymentow.

---------- Post dopisany at 20:32 ---------- Poprzedni post napisany at 20:31 ----------

rs4_b8fl.jpg

<br /><br />

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja swojego faworyta tez juz mam.

Jest na tej fotce ponizej. Te same felgi i kolor tradycyjny red z pakietem black, z tym ze wnetrze byloby w bezowej skorze i aluminiowymi wstawkami. Bez eksperymentow.

---------- Post dopisany at 20:32 ---------- Poprzedni post napisany at 20:31 ----------

http://s10.postimage.org/rpi7dwpjp/rs4_b8fl.jpg

<br /><br />

W folderze czerwony Misano z pakietem optycznym wygląda świetnie - niestety na żywo nie ma już takiego efektu...

file.php?id=13751&mode=view

Za to tutaj optyka za***iście się komponuje... Nie wiem co to za lakier - coś z palety exclusive (chyba, że szary Suzuka tylko przy tej pogodzie taki dziwny odcień...)

9c6e4103.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ten szary całkiem całkiem... :D

Tez bym typowal na suzuka grey.

Chyba ze jakiś z pakietu exklusive, ale Audi chyba do celów marketingowych stosuje kolory z ich "propozycji"...

Z tym czerwonym jest tylko taki problem ze z czasem robi sie chooooyowy :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa tygodnie temu będąc w Ingolstadt widziałem RS4 B8 właśnie w czerwonym kolorze. Jak dla mnie przód auta wygląda trochę kosmicznie reszta jest :slina: Wydaje mi się że starsze modele były robione bardziej dokładniej. Te nowe wyglądają plastikowo, szczególnie grill i przedni zderzak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

patrze na to nowe rs4 i niestety nijak sie ma do rs4 b7 ktore powalalo szczegolnie wygladem przodu i napompowanymi blotnikami.Budzi respekt i to duzy na ulicy.Nowe rs4 b8 wyglada jak resorak .Zabawka ze sklepowej witryny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

samochód ładny przetłoczenia poszerzające też są:P różni się od s4 ale dla mnie niefortunne są te przetłoczenia bo przypominają mi corsę A GSI :P w b7 ładniej to było zrobione :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do każdej nowości trzeba się przyzwyczaić - obejrzyjcie sobie to auto na żywo :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajny rs ale wg mnie rs6 bije je na głowę wyglądem

Czy ja wiem... C7 nie jest tak smukła jak B8 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajny rs ale wg mnie rs6 bije je na głowę wyglądem

Czy ja wiem... C7 nie jest tak smukła jak B8 :wink:

no własnie i ta jej zadziornośc to do mnie bardziej przemawia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...