Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Klapa USA do b5 ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dostepnosc znikoma z tego co widze i szukam?

A jak z cenami, ile taka klapa jest warta? i na co zwracac uwage przy kupnie :o

Opublikowano

Kupiłeś ? :naughty:

Opublikowano

Ostatnio widziałem za 250zł +kw wygląd całkiem dobry.

Opublikowano
  • Autor

No kupiłęm czerwona z alledrogo za 149 zł, no i jestem ciekawy czy to dobra cena, czy raczej slaba? dodam ze bez blendy ( jakies pomysly poza rezaniem z dlugiej na krotka?) no i bez emblematow ale ze chce DOPE na klapie a reszta i tak zbedna to mi to nie przeszkadza ;D stan idealny poza drobnymi rysami ale to i tak do lakierowania :)

Opublikowano

Według mnie to dobra cena :good:

Blendą nazywasz tą listewkę nad rejestracją ? Chyba nic innego niż rezanie długiej nie wymyślisz.

Powodzenia.

Opublikowano
  • Autor

No jest na ebayu za 30 dolcow taka ale wysylka itd wyjdzie z 300 zł jak nie lepiej... to chyba sie nie oplaca placic 2 razy wiecej za blende niz klape ;) dojdzie jutro jak dorezam pomaluje wrzuce foto ;) pozdro

Opublikowano

150 zł to dobra cena za klape US :wink4:

Opublikowano

ja swoja wyrwałem za 200zł z wysyłką kompletną, tu jest patent na brak blendy :wink4:

Photo030.jpg[br]Dopisany: 25 Wrzesień 2011, 19:24_________________________________________________Jeszcze jeden przykład :gwizdanie:

mojedzieko.jpg

Opublikowano

ja swoja wyrwałem za 200zł z wysyłką kompletną, tu jest patent na brak blendy :wink4:

Photo030.jpg[br]Dopisany: 25 Wrzesień 2011, 19:24_________________________________________________Jeszcze jeden przykład :gwizdanie:

mojedzieko.jpg

ta biała :slina:

Opublikowano

białas miodek :notworthy:

Opublikowano
  • Autor

Nie nie, ja wole z dlugiej rezac krotka ;D nie interesuje mnie robienie na "gładko" ma byc blisko oryginału.. Biala ładna ale po co zrobiona na 2d? przypatrzcie sie jak ktos spier... ten bok, bo rowny to ON napewno nie jest ! :polew: :polew:

Opublikowano

Nie nie, ja wole z dlugiej rezac krotka ;D nie interesuje mnie robienie na "gładko" ma byc blisko oryginału.. Biala ładna ale po co zrobiona na 2d? przypatrzcie sie jak ktos spier... ten bok, bo rowny to ON napewno nie jest ! :polew: :polew:

Moim zdaniem to tylko VT... :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

W sumie masz racje po blizszym przyjezeniu sie, nie zwrocilem uwagi bo w ogole nie w moje gusta taka przerobka ;) gdyby bylo ori i tak jak teraz stoi to co innego :D ale ok koniec OT :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

w sumie z drugiej strony miales troche szczescie ze dorwales klape ja szukam xxx czasu i nie moge dorwac ..

Opublikowano

Dosyć długo wisiała, później wisiała następna (granatowa). Pojawiła się też trzecia ale była do naprawy :gwizdanie:

Coś słabo szukasz :wink4: albo szukasz tak jak ja - kompletnej, w kolorze i tanio :decayed:

Opublikowano

nom armi miedzy innym tak jak ty szukam w miare calej zeby duzo przy niej sie nie narobic do stanu idelanosci hehe

Opublikowano

była dosc długo czerwona cała ale za 300 to nikt nie chciał :tongue4:

Opublikowano

trzeba było informować informować, chodliwy temat i byś pomógł hehe

Opublikowano

trzeba było informować informować, chodliwy temat i byś pomógł hehe

co pewien czas na battalionie jest link :wink4:

Opublikowano

trzeba było informować informować, chodliwy temat i byś pomógł hehe

co pewien czas na battalionie jest link :wink4:

czasem przeglądam , to pewnie tak czasem i sie pojawia ;]

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.