Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AQD]Fake S4 2.8 V6 quattro Recaro xenon czarny sufit hamulce 360mm i pare inych drobiazgów:)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

oslony pod te hamulce masz tez zalozone?

Opublikowano

Taki fajny projekt i to na TST :D Te fele robią niesamowitą robotę razem z wypełniającymi je hamulcami :) Jesteś z Pawłowa może? Bo chyba kupiłem od Ciebie klapę do swojej jakiś miesiąc temu :D

Opublikowano
  • Autor

Taki fajny projekt i to na TST :D Te fele robią niesamowitą robotę razem z wypełniającymi je hamulcami :) Jesteś z Pawłowa może? Bo chyba kupiłem od Ciebie klapę do swojej jakiś miesiąc temu :D

dzięki :)

tak z Pawłowa jestem.

Opublikowano

No wreszcie poskładane do kupy :) Zdziera papę z dachu :jerk: za***iście :hi:

Opublikowano
  • Autor

No wreszcie poskładane do kupy :) Zdziera papę z dachu :jerk: za***iście :hi:

:hi: lepiej późno niż później :decayed:

Opublikowano

gwint planujesz zamontowac? Brakuje jej jeszcze dobrej sesji i gleby

Opublikowano

piekna koza :-))

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

będzie i gwint nawet już jest w moim posiadaniu tylko obecnie jest jeszcze na innym aucie :decayed:

Marcin a Ty teraz czym się poruszasz??? :wink:


co powiecie na takie naklejki?

IMG_20151009_172050.jpg IMG_20151009_172105.jpg

Opublikowano

Mi osobiscie te neklejki sie podobaja :wink: zalezy kto jaki ma gust :hi:

Opublikowano

Do tego projektu jak najbardziej te naklejki pasują ;) Świetny egzemplarz + te felgi niby niepozorne a robią robotę strasznie z tym body s4 ;)

Opublikowano

Wiem, że może niektórzy mogą mi zarzucić, że co chwilę gdzieś coś krytykuję a sam nie mam super pomodzonego auta, każdy robi auto pod siebie, ale jakoś mi te wlepy nie leżą, może dlatego, że tylko kojarzą mi się z oplem calibrą :decayed: Wypowiadam się, bo widziałem ostatnio na żywca takie naklejki tylko czarne na czerwonej a4, no i jakoś tak średnio mi przypadły do gustu, ale jeszcze raz powtarzam podobać mają się Tobie nie wszystkim na forum :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

w calibrze quattro by nie pasowało :decayed:

tu miały pasować kolorem pod zaciski :wink:


Autko przeszło małą pielęgnację lakieru

pozbyłem się drobnych rysek i solidnie nawoskowałem przed zimą.

M_i_26.jpg
M_i_28.jpg
Opublikowano

Ładna sztuka, dla mnie konkret ;)

Opublikowano

Bardzo ładna furka. Super alus. Pozdrawiam

Opublikowano

Marcin a Ty teraz czym się poruszasz???

szkodnikiem :-)

A że Tak zapytam ten ślubny strój to Twój? ?

Opublikowano
  • Autor

tak :)

Opublikowano

Fajne zdjęcia w tym ślubnym przybraniu ;)

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Kolorek srebrny najładniejszy, bo sam ma taki he.

Wiecie co szkoda że helmuty nie zrobili tych tzw zaślepek na spryski płaskich w zderzaku s4 b5.

Mogli to zrobić tak jak w mordzie z rs4 lub poczciwy zderzaku poliftowym ale z opcio ksenonów że są poprostu płaskie a nie takie odstające kartofle.

Bardziej mi się podobają poprostu zaślepki płaskie na spryski w b5 I co dziwne ciągle mnie to razi. Musze iść do psychologa. :banan::naughty:^_^

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

huzio te dystanse przod pod tarcze kto ci robil ? ile to kosztowalo ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.