Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] A4 by pawullonn \ Bixy \ DRL\ 2Din\ FIS ...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Na forum jestem od marca, ale moja a4 przyjechała z Niemiec z serwisu Audi w kwietniu i od tej pory zaczęła się zabawa :decayed:

Jest to Audi A4 Avant 1.9 TDI AJM rocznik 2000

Jestem pierwszym właścicielem w Polsce i jakoś dopiero odważyłem się opublikować moje maleństwo na forum :)

Z wyposażenia:

- 4x poduszka

- 2x elektryczne szyby przód

- elektryczne i podgrzewane lusterka

- ASR

- climatronic

- 1/2 fis jeśli to można tak nazwać

- podgrzewane spryskiwacze przedniej szyby

- 15 calowe felgi alu na zimę 16 calowe lato

- komplet kluczy

- pakiet oświetlenia

Tak samochodzik wyglądał po przywiezieniu z Niemiec u mojego kuzyna

955e19ab8_xwxexan.jpg

72316bf98_xwxexaa.jpg

19387a664_xwxexqh.jpg

b3bbc008f_xwxexqe.jpg

Wykonane przeróbki:

- demontaż gwintu (nie mogłem wyjechać z podwórka mimo podwyższenia na maxa) nowe amorki i sprężyny

- wymiana lamp tylnich na oryginalne nie przyciemniane

- montaż relingów chromowych

- wymiana podłokietnika na oryginalny

- przeróbka konsoli na 2 din podziękowania dla kolegi qwerty

- zakup 16 calowych felg + opony Michelin

- wymiana suba w bagażniku

- wymieniony mieszek i gałka na wersje z sline

- zamontowany pełny fis

- zamontowany tempomat

- radyjko symphony

- scyzoryk

Aktualizacja 29.12.2012

- zakup nowych dywaników

- zakup zestawu hid który nie sieje :D

- żółte halogeny - zastąpione dziennymi okrągłymi

- kierownica trójramienna w skórce s-line

- zmienione radyjko na stacje multimedialna Pioneer 2din

- zmiana radyjka CB na Unidena i nowa antenka CB

- zamontowane Bixenony wykonane przez kolegę qwerty

Naprawy aktualizacja 29.12.2012:

-- rozrząd kompletny filtry i olej motul paski altka i klimy

-- akumulator Varty

-- wymieniony termostat i czujnik temperatury cieczy

-- wymieniona rura od intercoolera :/ oryginalna nóweczka z ASO

-- klocki tył

-- uszczelka pokrywy klawiatury

-- serwis klimatyzacji nabicie wymiana wentylatora i czujnika klimy

-- wyeliminowanie błędu zużycia przednich klocków

-- wymiana uszczelek w silniku i hydraulicznych popychaczy

-- czyszczenie turbiny logi i wszystko śmiga jak nówka sztuka :D

-- wymiana oleju i filtrów na bieżąco co 10 tys kilometrów więc o tym się nie wspomina :)

Plany na przyszłość:

- nowy gril

- kubełki w materiale lub skóra jak się trafi coś fajnego :gwizdanie:

- po planowanej przebudowie mojej ulicy i chodnika - zrobili za wysoki podjazd pod moją bramą :wallbash: planowane obniżenie a jak narazie musowo musi stać jak jest

- wymiana sprzętu audio

- wymiana końcówek wydechu

- wizyta u lakiernika - polerka

- oringi na zegary najlepiej matowe jak w a6 ale w praniu wyjdzie :)

Na chwilę obecną to było by na tyle wszystko będzie się rozwijać

:)

975630f39_xwxenhx.jpg

3da843c8b_xwxenhe.jpg

c21a7c7ad_xwxenhq.jpg

de5dcd25c_xwxenrn.jpg

b4358dd92_xwxenre.jpg

0f31f47ee_xwxenra.jpg

Zakupy od kolegi Dzik

0e38d46de_xwxenxp.jpg

Na obecną chwilę

924ab210e_xwxeeph.jpg

b83918628_xwxenaw.jpg

52227481e_xwxenqr.jpg

95b8be28b_xwxenqx.jpg

a4dbe2398_xwxenqw.jpg

dcd149517_xwxenqa.jpg

6a3fc0163_xwxeepx.jpg

Aktualizacja czyli dzienne w miejscach halogenów bixenony i nowości we wnętrzu :D

DSC0421JP_xwxeess.JPG

DSC0423JP_xwxeesq.JPG

DSC0426JP_xwxeean.JPG

DSC0425JP_xwxeeaw.JPG

Opublikowano

Twoje auto przypomina samochód naszego ryckiego Robercika (janjazda):naughty:

Mimo, że avant dla mnie ok :good:

Żółte halo zagościć musi :naughty:

Opublikowano

Jednak 2din robi robotę w środku :good:

Opublikowano

Robi :kox:

Powaga, to jest bardzo zadbany egzemplarz.

i osobnik podatny na zarażenie, Havok wiesz czym :naughty:

Opublikowano

Robi :kox:

Powaga, to jest bardzo zadbany egzemplarz.

i osobnik podatny na zarażenie, Havok wiesz czym :naughty:

Czy mówisz o Megłajersie? :mysli:

:decayed:

Opublikowano
  • Autor

muszę przyznać że po oględzinach furek Adama - armistead i Piotrka - Kowi87

nie mogłem spać bardzo w nocy :D i potwierdzam jestem podatny na zarażenie :D planów jest dużo i będą realizowane, ja dopiero zaczynam więc będą kolejne kroki do przodu.

Opublikowano

Robi :kox:

Powaga, to jest bardzo zadbany egzemplarz.

i osobnik podatny na zarażenie, Havok wiesz czym :naughty:

Czy mówisz o Megłajersie? :mysli:

:decayed:

Neee, o rezaniu :naughty::kox:[br]Dopisany: 25 Wrzesień 2011, 00:03_________________________________________________

muszę przyznać że po oględzinach furek Adama - armistead i Piotrka - Kowi87

nie mogłem spać bardzo w nocy :D i potwierdzam jestem podatny na zarażenie :D planów jest dużo i będą realizowane, ja dopiero zaczynam więc będą kolejne kroki do przodu.

Ja też po pierwszym spocie nie mogłem spać :good:

Opublikowano

Robi :kox:

Powaga, to jest bardzo zadbany egzemplarz.

i osobnik podatny na zarażenie, Havok wiesz czym :naughty:

Czy mówisz o Megłajersie? :mysli:

:decayed:

Neee, o rezaniu :naughty::kox:

Aa no to już chyba nawet zarażony :D

Bo pierwsze mody za nim ;)

Na szczęście wszystkie in +[br]Dopisany: 25 Wrzesień 2011, 00:06_________________________________________________A poważnie to fucktycznie furka zadbana, pomyśl nad zainwestowaniem w dobre kosmetyki aby utrzymać, a nawet upiększyć stan w jakim jest ;)

Dobry wosk i będzie kosa! :kox:

Opublikowano

Taką kozę, w dodatku z hakiem miałem :decayed:

DSCF2034.jpg

wtedy, dla mnie najpiękniejsze auto na świecie :kox:

_________________________________________________

Paweł, zmieni parę detali i będzie robił szał :kox:

Opublikowano

Armi miał Kozę a teraz ma "Rozjechanego Ropucha" :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Obniżone zawieszenie będzie, tylko tak jak pisałem muszą mi poprawić wjazd, bo na zjazdach lawetowych musiałbym zjeżdżać :D

Opublikowano

muszę przyznać że po oględzinach furek Adama - armistead i Piotrka - Kowi87

nie mogłem spać bardzo w nocy :D i potwierdzam jestem podatny na zarażenie :D planów jest dużo i będą realizowane, ja dopiero zaczynam więc będą kolejne kroki do przodu.

:lol1:

heheh troche sie rezalo w przeszłości :wstydliwy: Ja tam po pierwszym swoim spocie to spałem dobrze, nie wiem z czym wy mieliście problem :decayed:

Auto cut mjut i orzeszki :good: :good:, Paweł rezaj, bo plany masz dobre :good:

Opublikowano

moje radyjko i moj licznik(znaczy byly moje :gwizdanie:).Ladnie to ogarnales gratki :tongue4::wink4:

Opublikowano

Autko :evil: jednak ciemne a4 prezentują się najładniej...

Opublikowano
  • Autor

moje radyjko i moj licznik(znaczyly byly moje :gwizdanie:).Ladnie to ogarnales gratki :tongue4::wink4:

zgadza się wielkie podziękowania :)

Opublikowano

Listwy chrom ori?

Opublikowano
  • Autor

nie, dostałem je w prezencie więc zamontowane są :D

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Ja bym jeszcze fotele zmienił :)

Opublikowano
  • Autor

no myślę że dojdzie do tego i to może już niedługo :P

Opublikowano

fajny trumniacz, jakie kółko na lato planujesz?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.