Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

LOTTO 27.09 TWOJE NUMERY OBSTAWIAJ!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

3 złote i uruchamia się mechanizm marzeń i walki z myślami co zrobię gdy wygram :)

... a po losowaniu rozczarowanie i powrót do rzeczywistości. :D

Opublikowano

:decayed:

ale jak znam życie to każdy z nas zapłaci ten tzw.podatek i przez parę chwil będzie żył z tą nadzieją że może się uda :evil:

Opublikowano

Nie mogę podać swoich bo mam pewniaka :polew: :polew: :polew:

Jak masz pewniaka... ?

Znaczy sie...bedziemy musieli sie podzielic :/ ...no dobra.... :cool1:

Opublikowano

Ja nawet się boje grać...a jak wygram? - do takiej kasy to jak do goowna wszelkie sywstwo się będzie pchać!

Samych odsetek miesięcznych ze zwykłej lokaty bankowej na te 5% miesięcznie wychodzi ok.209.000,00 (słownie: dwieście dziewięć tysięcy zł) na każdy miesiąc! :shocked:

I co ja bym z tym robił...czegoś takiego rozum nie ogarnia-szajba gwarantowana :polew:

Opublikowano

Ja nawet się boje grać...a jak wygram? - do takiej kasy to jak do goowna wszelkie sywstwo się będzie pchać!

Samych odsetek miesięcznych ze zwykłej lokaty bankowej na te 5% miesięcznie wychodzi ok.209.000,00 (słownie: dwieście dziewięć tysięcy zł) na każdy miesiąc! :shocked:

I co ja bym z tym robił...czegoś takiego rozum nie ogarnia-szajba gwarantowana :polew:

co drugi miesiąc możesz odsetki na moje konto przesyłać-tak Ci mogę pomóc :wink4:

[br]Dopisany: 27 Wrzesień 2011, 12:33_________________________________________________Panowie życzę wam wszystkim POWODZENIA

ale i tak wygram Ja :gwizdanie:

Opublikowano

Jak to kiedyś ktoś napisał, lotto to "podatek od marzeń". :hi:

Nie od marzeń a od głupoty :)[br]Dopisany: 27 Wrzesień 2011, 13:30_________________________________________________

Nie mogę podać swoich bo mam pewniaka :polew: :polew: :polew:

Jak masz pewniaka... ?

Znaczy sie...bedziemy musieli sie podzielic :/ ...no dobra.... :cool1:

Odczep się od moich 50 baniek

( chyba po mleku :polew:)

Opublikowano

Jak to kiedyś ktoś napisał, lotto to "podatek od marzeń". :hi:

Nie od marzeń a od głupoty :)[br]Dopisany: 27 Wrzesień 2011, 13:30_________________________________________________

Nie mogę podać swoich bo mam pewniaka :polew: :polew: :polew:

Jak masz pewniaka... ?

Znaczy sie...bedziemy musieli sie podzielic :/ ...no dobra.... :cool1:

Odczep się od moich 50 baniek

( chyba po mleku :polew:)

Oj tam oj tamm....

Opublikowano

Pamiętacie może historie z czeskiego toto-lotka z z marca tego roku, koleś wygrał kumulacje, a toto-lotek zbankrutował, to się nazywa pech:)

Opublikowano

Jak to kiedyś ktoś napisał, lotto to "podatek od marzeń". :hi:

Nie od marzeń a od głupoty :)

Nie no bez przesady, każdy ma prawo do marzeń i to nie jest głupotą. Lotto daje nadzieję na ich szybkie spełnienie, choć trwa to krótko. :)

Opublikowano

Lotto daje nadzieję na ich szybkie spełnienie, choć trwa to krótko. :)

tylko do losowania :polew:

Opublikowano

Jak to kiedyś ktoś napisał, lotto to "podatek od marzeń". :hi:

Nie od marzeń a od głupoty :)

Nie no bez przesady, każdy ma prawo do marzeń i to nie jest głupotą. Lotto daje nadzieję na ich szybkie spełnienie, choć trwa to krótko. :)

Czyli głupota. Trzeba liczyć na siebie a nie mieć nadzieje, że coś spadnie z nieba.

Wiem, wiem, trochę zbyt poważnie podszedłem do tematu. Sam coś tam skreślę ze dwa razy w roku ALE TO PO PIJAKU BO WTEDY STRASZNIE GŁUPIEJĘ :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

CHYBIŁ-TRAFIŁ - ja już zapowiedziałem, że wolne niech wszyscy robią i w piątek wielka 3 dniowa biba! :decayed:

Opublikowano

Stawiam na 05,09,15,16,22,44 :gwizdanie:

nie chciało mi się puścić dzisiaj :>[br]Dopisany: 27 Wrzesień 2011, 20:08_________________________________________________albo dobra zapier.. puścić xD

Opublikowano

na jakim programie i o której dziś losowanie ? :tongue4:

Opublikowano

tvp1 godz. 22.15

Opublikowano

Ja nie mialem jak skreslic - wyslalem tesciowa i zapodala chybil trafil :kwasny: i nic nie bedzie bo tesciowa wrocila do domu i nic jej nie trafilo :evil:

Pewna liczba 17 - zawsze jest :kox:

Opublikowano

A ja myślę, że Toto Lotek wciąż nas buja - my mu dychę on nam ..... buduje obiekty sportowe.

Opublikowano

I jak tam ? wygrał ktoś ? :naughty:

Opublikowano

ja idę jutro do pracy :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: ;( ;( ;(

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.