Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] Dziwny zapach


Debian27

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie ciężka sprawa, wchodząc do garażu poczułem dosłownie smrud.....nieziemski, na początku myślałem, że jakiś kurde szczur się rozkłada czy jak, co się okazuje ten zapach jest z pod maski z okolic chłodnicy/alternatora. Poprostu jakby tak ktoś nasra...... dodam, że w środku nic nie czuć. O co chodzi ?? Chłodnica mi "gnije" czy ki .... znowu się dzieje??` Miał ktoś kiedyś coś takiego ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukaj jakiegoś zdechłego zwierzaka pod machą. Mi kiedyś kociak na wsi się władował, dobrze że zima była, bo jeździłem z nim chyba ze dwa tygodnie, to przynajmniej nie capił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też tak myślałem, ale capiłoby z pod całej maski a to tylko wania centralnie jakby z chłodnicy... płyn chłodniczy racej nie ma nic do tego gdyż leje zawsze ten sam a to teraz się pojawiło, a i też mam małe wycieki tzn dolewam jakąś szklaneczkę co miesiąc. Ale nawet gdyby gdzieś ciekł to raczej nie od niego ten zapach. Czy się mylę? a druga sprawa mam czasami mokro pod wykładziną op stronie kierowcy...ale to też racej nie wnosi nic do sprawy ...no kurka capi! Mówicie, że jakiś na gapę jeździ ze mnę ;) wrrrr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Ci nagrzewnica leje, ubytek płynu + mokra wykładzina, a szyba jak, nie robi się tłusta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no własnie tak sobie myślę bo są naloty takie tłuste..cięźkie do wytarcia na szybie od wewnątrz, ale co do sroduuu to x files ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tylko w środku nie mam srodka ale jest z pod maski a dokładniej z okolic chłodnicy .... [br]Dopisany: 27 Wrzesień 2011, 21:31_________________________________________________a wogóle Panowie nagrzewnica kiedy "leje"?? jka jest włączony sam nawiew zimne/ciepłe powietrze ?? czy też jak działa klima ??jak z nią jest?? dodam, że mam mokro ale pod tapicerką podłogi.. nic mi nie kapie na jej wierzchnią wartstwę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nagrzewnica działa cały czas, musisz ten wyciek zlikwidować, sprawdź króciec z trzema świecami za głowicą, tam też lubi cieknąc płyn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do smrodu z alternatora to może łożyska zatarte? nie grzeje się za bardzo? albo słaby styk między szczotkami a komutatorem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łozysko ? to przy alternatorze? a jak ro sprawdzić ?? a druga sprawa to styk między .... a to jak sprawdzić ??:)[br]Dopisany: 28 Wrzesień 2011, 07:49_________________________________________________no i sprawa rozwiązana..... przyczyną przykrego zapachu był rozkładający się szczur na osłonie silnika.... masakra

zamykamy

POzdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta sprawa nadaje sie do archiwum x :polew:

szukali zatarte lożysko, a znalezli martwego szczura :bag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukaj jakiegoś zdechłego zwierzaka pod machą. Mi kiedyś kociak na wsi się władował, dobrze że zima była, bo jeździłem z nim chyba ze dwa tygodnie, to przynajmniej nie capił.

No widzisz, wstrzeliłem się za pierwszym postem. :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...