Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL]Carbonowe części do AUDI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Proszę o wasze opinie dotyczące zaprezentowanych ponizej "nakładek" carbonowych.

mg9521ye4.jpg,mg9516pw5.jpg,

mg9535ql4.jpg,

mg9516pw5.2ea17021fe.jpg,

m11th9.jpg

m15vz9.jpg

m15vz9.1f5ed2d58b.jpg

m12ln1.jpg

m10cy8.jpg,m13cb6.jpg

Opublikowano

Jak to mowia... co za duzo to niezdrowo.

Oslona silnika ok... ale wszystkie mozliwe plastykowe elementy > carbon to juz chyba przesada ;) Zegary tez mi nie leza...

Opublikowano

hmmm zegary wyglądaja paskudnie przynajmniej jak dla mnie :sick3:

co do obudowy silniki to tak jak pisał Flayr co za dużo to nie zdrowo.... mnie sie nie podoba

Opublikowano

Pierwszy raz widziałem tą nakładkę na zegary i jest do kitu.

W silniku juz dużo lepiej :th:

Opublikowano

a mi sie to wszystko pod maska podoba .... jedyne co to ta nakladka na zegary taka troche agro ....

Opublikowano

B7 to nie F1 zeby zegary mialo w carbonie.. Dla mnie kupa.. :)

Najwyzej silnik.. :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Z tą nakładką troche przesadzili tu macie racje :th:.

Ja bardziej jestem za zrobieniem "nakLadki" z Carbonu na zegary monotwanej wewnątrz za szybą.

Tu wzór Audi A4 B5, A6 4B

07a310ee8.jpg

2110ek9.jpg

A tu listwy do srodka.

To jest fajny mod ale drogi :wallbash:

80599782dy1.jpg

interior4aftersh7.jpg

interior1gq7.jpg

interior1gq7.cff794569f.jpg

interiordashafterss0.jpg

Opublikowano

Listwy w środku , jak dla mnie kox , lusterka sam nie wiem, może przy czerwonym lu b srebrnym nadwoziu byłoby ciekawiej.

Opublikowano

listwy w srodku super, pod maska calkiem niezle ale troche za duzo, lusterka - zaleznie jak bys mial reszte auta zrobiona, nakladka na zebary (ta pierwsza co pokazales) - tragedia, ta druga co wkladasz za szybke juz calkiem niezle

Opublikowano
  • Autor

Witam,

Wiem, że Audi TT miało karbonowe "TACHO".

Postaram się o wykonanie takiego "TACHO" do B7 :th:

Opublikowano

http://moto.allegro.pl/item313039017_audi_a4_b7_zderzak_przod_dtm_edition.html

co myslicie o tym zderzaku.. ?? dzisiaj bede dzwonil do wlasciciela jesli da dobra cene to go biore..

Ba$ior nie wiesz moze po ile chodza te spojlerki do wersji s-line od DTM ? na klape

Opublikowano
  • Autor

http://moto.allegro.pl/item313039017_audi_a4_b7_zderzak_przod_dtm_edition.html

co myslicie o tym zderzaku.. ?? dzisiaj bede dzwonil do wlasciciela jesli da dobra cene to go biore..

Ba$ior nie wiesz moze po ile chodza te spojlerki do wersji s-line od DTM ? na klape

Zderzaczek fajny tez go kiedys namierzyłem ale jednak nie...

Pamietaj, że halogeny opdadają jak zamontujesz ten zderzak, ale można schować lampy za kratkami ale to lipa :(, ceiżko będzie tez z montażem grila od RS4 (trzeba przycinać) i Ledy od S6 cięzko wepchnac ale da rade nawet kratki od S6 zapodać :th:

19dd1bpv4.jpg

19dd1bpv4.e1349e4361.jpg

99845379mj1.jpg

60880959uz9.jpg

86993541dq1.jpg

Tylny spoilerek w carbonie DTM jakos powyżej 1000 zł w salonie Audi.

Postaram sie namierzyć numer tej części i sobie sprawdzisz.

Opublikowano

2500 to duzo za taki zderzak w komplecie??

Opublikowano
  • Autor

2500 to duzo za taki zderzak w komplecie??

Raczej nie porównując cena zderzaka S-LINE/S4 z całym kompletem, ktory kosztuje ponad 3 tys. zl w salonie.

Opublikowano

Dekory Carbonowe Tak. Pod maską ..ujdzie ..ale na zegarach czy tak czy siak to dla mnie agro troszke :disgust:

Opublikowano

zegary = tragedia, listwy w samochodzie fajnie, nakładki na elementy silnika tez fajne :naughty:

Opublikowano

jestem tego samego zdania co kolega wyżej :):naughty:

Opublikowano

wewnetrzne listwy w carbonie - ideal

lotka DTM - ideal

obudowa lusterek bocznych - daje rade

carbonowe nakladki na silnik - ok ale smiesznie to wyglada w wersji 2.0 tdi do S4 mu troche brakuje a co dopiero do RSa

reszta to zwykly SIET :wallbash:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.