Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL]Carbonowe części do AUDI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak już komplet to i maska do tego. W U.s.army są po 500-700 dolców

http://www.andysautosport.com/audi/1996_1999_a4/exterior/hoods/carbon_fiber_hoods/seibon/seib00025725.html

Przy czarnym lakierze w B5 naprawdę podoba mi się carbon oto fotki jak wam się to widzi?

Kliknijcie na fotke aby sie otworzyła w fotosiku bo carbon jest zniekształcony, są kreski(u mnie) a na fotosiku nie ma. LINK http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/8027196edf0cb420.html

8027196edf0cb420.jpg

99252248d0e5ac0bm.jpg

28034ac0d3db6970m.jpg

359ff2dc6b6609dbm.jpg

dla mnie wypas.

Opublikowano
  • Autor

Witam,

No no masko prezentuje się spox - tak się z tymi częściami rozpędziłem,że o niej zapomniałem :embarrassed:

A tak maska prezentuje się na B7 :naughty:

Te zapinki trochę mi się nie podobają ale czepiam się szczegółów... :rolleyes:

aa405cfhoem2ip2.jpg

doublesided1cd7.jpg

Carbon w lakierze nadwozia z wlotami (produkt MotorenTechnikMayer)

aw02dz1.jpg

aw07xc5.jpg

A tu Carbonowe RINGI :th:

cfgg1.jpg

Opublikowano

fajne.. fajne.. carbonowa maska pasuje tylko do ciemnych lakierow..

:mysli:

Opublikowano

Dla mnie porazka.. :thumbdown:

Co za duzo to nie zdrowo.. :przebiegly:

Opublikowano

carbon jest bardzo modny..

ostatnio widzialem koenigzegga CCX R (1018 KM) ktory mial karoserie w calosci z carbonu.. mozna go zobaczyc na fotkach z Genewy....

do A4 rowniez pasuje ;)

Opublikowano

Darkoz jakby to powiedziec.. :naughty:

A4 nigdy nie bedzie koenigsegg'iem.. :gwizdanie:

Tak samo jak zakladaja angel eyes do A4.. :thumbdown: po prostu nie pasuje.. :)

Opublikowano

Listwy srodkowe super :th: ciekawi mnie ten zanczek na grillu jak to będzie wyglądało :mysli:

Opublikowano

co za dużo to nie zdrowo popieram kolegów :thumbdown:

do pewnego momentu jest oki :th:

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano

panowie gdzie kupic te listwy carbonowe bo mi sie podobaja :evil:

Opublikowano

martin a4 ale te wewnetrzne nie..?

Pewnie na ebay.

Pogadaj z kolega raggaman on ma takie.. :evil:

Opublikowano

no wewnwtrzne bo myslalem o takich lub o ALu

Opublikowano

zapal lampki i bedziesz miał choinke :polew:

moim skromnym zdaniem: lepsze wrogiem dobrego!

Opublikowano
  • Autor

zapal lampki i bedziesz miał choinke :polew:

moim skromnym zdaniem: lepsze wrogiem dobrego!

?? Nie kumam tego posta ?? :wallbash:

Opublikowano

no te sa za drogie

Opublikowano
  • Autor

A tu troche z innej beczki (sorry za OT).

Emblematy AUDI z kryształkami od SVAROWSKIEGO :kox::wallbash:

33ed1zf4.jpg

33ed1zf4.8424837a1d.jpg

crystalaudilr5.jpg

crystalaudilr5.ac7f0cf8d0.jpg

Opublikowano

ten koleś i tak opuścił cenę tych carbonów. na poprzedniej aukcji chciał 1500zł, tylko o ile się nie mylę to były jeszcze listwy drzwiowe zewnętrzne chyba aluminiowe

Opublikowano

Buahaha... dobra nazwa, chrom carbon :polew:

To nie carbon, tylko zwykle aluminium w fakturze "rybiej łuski".

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.