Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Skórzane pokrowce


szymonmaz

Rekomendowane odpowiedzi

O kutwa tyle kasy za cos co mi z auta zrobi wieswagon :shocked: i jeszcze w b7. Ale ktos mu towar wcisnal, ze go takie loty tak dlugo trzymaja.

W zyciu bym tego nie zalozyl, ale 2 sie znalazlo na aukcji. :polew: Gratuluje im udanego zwiesnia...nia samochodu,

Ja wolaøbym doøoæy© i kupic zestawik w skórce od kogos z forum np, lub wyprac auto co zrobilem w wakacje. Jednoczesnie dalem do polerowania calosc za 450zl. Z zewnatrz jest uswiniony, :kox: ale srodek bajeczny :slina: pomimo, ze standardowa szachownica na siedzeniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupic fotele moze i fajnie ale pewnie z rozbitka i co pozniej jedziesz sobie i myslisz czy moze ktos zgina w wypadku auta z ktorego mam stołki. fotele to koszt 2tys pokrowce mam za 500zł sa bardzo ddobrze spasowane jak zacznie robic sie z nimi cos nie fajnego to wywale i bedzie sandart a i jescze jedno pokrowce u mnie nie zasłaniaja syfu na fotelach bo te sa w idealnym stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupic fotele moze i fajnie ale pewnie z rozbitka i co pozniej jedziesz sobie i myslisz czy moze ktos zgina w wypadku auta z ktorego mam stołki. fotele to koszt 2tys pokrowce mam za 500zł sa bardzo ddobrze spasowane jak zacznie robic sie z nimi cos nie fajnego to wywale i bedzie sandart a i jescze jedno pokrowce u mnie nie zasłaniaja syfu na fotelach bo te sa w idealnym stanie.

to wywal odrazu 500zl i masz problem z glowy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupic fotele moze i fajnie ale pewnie z rozbitka i co pozniej jedziesz sobie i myslisz czy moze ktos zgina w wypadku auta z ktorego mam stołki. fotele to koszt 2tys pokrowce mam za 500zł sa bardzo ddobrze spasowane jak zacznie robic sie z nimi cos nie fajnego to wywale i bedzie sandart a i jescze jedno pokrowce u mnie nie zasłaniaja syfu na fotelach bo te sa w idealnym stanie.

to wywal odrazu 500zl i masz problem z glowy....

Proste rób wieśniowóz i po sprawie, tylko później się nie zdziw jak będziesz na tych pokrowcach jeżdził tyłkiem w zakrętach, a one będa pięknie odstawały od foteli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, ale się spinacie o te pokrowce, żeby wam ciśnienie nie skoczyło :gwizdanie: to jest Kolegi samochód i skoro chce jeździć na pokrowcach to niech jeździ na zdrowie. A założyciel tematu dostał już niejedną odpowiedź, że nie warto pchac się w ekoskóry, a czy kupił czy nie to już jego brocha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba się za bardzo napinacie nie każdy jeździ w czyściutkim garniturze codziennie a szkoda ubrudzić siedzenia w takim wypadku, ja w tym temacie odradziłem koledze zakup tego ale co niektórzy przesadzają z komentarzami :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega chcial sie dowiedziec co sadzimy o takich pokrowcach to sie dowiedzial, co do jazdy w garniturkach to masz w 100% racje, sam pracujac na budowach uzywalem pokrowców na fotele, ale byla to sztuka za pare groszy a nie za tyle kasy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba się za bardzo napinacie nie każdy jeździ w czyściutkim garniturze codziennie a szkoda ubrudzić siedzenia w takim wypadku, ja w tym temacie odradziłem koledze zakup tego ale co niektórzy przesadzają z komentarzami :blink:

Dokładnie ja jak jadę na zachód dorobić i robię w polu :kox: dodatkowo wiozę ludzi moim autem to też zakładam pokrowce na moją skórkę :bag: fakt że jakiś tani shit ale egzamin zdaje :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pokrowce sa do ochrony foteli ja załozyłem pare groszy drozsze z nadzieja ze dłuzej posłuza jesli sie przejade to trudno ja bede stratny nie wy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja osobiście odradzam - mój ojciec kupił podobnego coś do opla astry - też miały być idealnie dopasowane, na miarę i wogóle picuś glancuś. wydał też sporo kasy na to dziadostwo i żałuje do tej pory, nie dość ze nie pasują tak jak powinny to się ściągają, ale kolego popatrz też na zdjęcia one wg mnie tez tak do końca nie przylegają ładnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pokrowce mam za 500zł

:facepalm:

sa bardzo ddobrze spasowane

Właśnie widzę te harmonijki :facepalm:

jak zacznie robic sie z nimi cos nie fajnego to wywale i bedzie sandart a i jescze jedno pokrowce u mnie nie zasłaniaja syfu na fotelach bo te sa w idealnym stanie.

Dobry tok rozumowania..mam idealne fotele które zasłonie pokrowcami po to by następnemu właścicielowi odsprzedać auto w nienaruszonym stanie..a ja sam śmigam na kondomach z dermy :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry tok rozumowania..mam idealne fotele które zasłonie pokrowcami po to by następnemu właścicielowi odsprzedać auto w nienaruszonym stanie..a ja sam śmigam na kondomach z dermy :good:

:good: :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak ktoś na tym jezdzi, dzisiaj przeszukując allegro znalazłem coś takiego :shocked: :

http://moto.allegro.pl/ladna-audi-a4-b5-gwint-18-gleba-warto-i1889749111.html

Dobrze, że nie napisał skórzana tapicerka :naughty::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napewno ori to nie jest wiec super spasowane jak tapicerka tez nie bedzie ale autor watku pyta o pokrowc wiec ja pisze ze te jak na pokrowce sa dobre i jak do tej pory z lepszymi jakoscia sie nie spotkalem. I nie rozumiem niektórych przeciez nikt nie powiedzial ze pokrowce sa lepsze od ori tapicerki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...