Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 BBK] Moje S4


streetrace

Rekomendowane odpowiedzi

No i to jest śmieszne :) albo mnie stać na S4 czy A8 4.2 i stać mnie na paliwo. No chyba że w niedzielę do kościoła się pokazać . Śmieszy mnie takie podejście :decayed:

mnie bardziej śmieszy jak taki gazownik wyprzedza takich mądrusiów w ich dizzlach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co dywagować... Każdy jeździ, na czym chce i czym chce. Ja nigdy w przeszłości nie przekonałem sie do diesla, zawsze mialem dużą benzynę, bo oczekuję od auta czegoś więcej niz poruszanie się z punktu A do punktu B. Do LPG tez się nie przekonam, bo kupując dużą benzynę, robię to z premedytacją i wiem, że koszt 1km jest wysoki.

PS.Młody dobre zapalniczki, też są na benzynę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że interesuje Cie rekord? :>

200km na baku (66l)

Grubo :kox: 3 dychy na stówe :kox:

Gratuluje auta, bardzo ładne i wyposarzone jak należy :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetne auto sam myślę zamienić moje A4 na S4 z tym że ja bym raczej szukał sedana bo auto z takim motorem nie nadaje się do wożenia wózka :tongue4:

A Chrysler 300c 5,7 V8 touring, to do czego niby jest? Do wożenia drabiny? :blink:

Silnik nie ma tutaj żadnego znaczenia, nie po to kupujesz S4, żeby jeździć cały cas 270km/h...

Jest wiele aut, które dadzą Ci nawet lepszą frajdę podczas wściekania się niż S4, ale...

wiąze się to z utratą komfortu, który dla niektórych jest ważny...

Wiadomo w S4 jest on inny niż w A4, ale jest zachowany w granicy,

w której normalnie mogę sie poruszać z dzieckiem po całej Polsce, bez obaw o kręgosłupy mojej rodziny.

Podsumowując...

Audi S4, to auto dla kogoś, kto wie co to znaczy, że samochód skręca, przyspiesza, hamuję i ma apetyt...

...a jednocześnie dla kogoś, kto potrzebuje, aby wygodny, a jednocześnie kubełkowy fotel, w którym siada po całodziennych rozmowach z klientami mógł się zagrzać, aby muzyka sącząca się z głośników grała czysto i wyraźnie, a także żeby system nawigacyjny poprowadził prosto do domu...

Jeśli szukasz auta, do mega wścieklizny, wydechu 3" i gwintu skręconego na maxa... To nie to auto, jeśli szukasz naprawde komfortowego auta, zostań przy A4... Jeśli natomiast S4 Ci odpowiada, to na przyszłość... :) ... Spokojnie można do niego wpuszczać dzieci, dziadka, babcię, a nawet psa czy kota... wszyscy będą zadowoleni :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli natomiast S4 Ci odpowiada, to na przyszłość... :) ... Spokojnie można do niego wpuszczać dzieci, dziadka, babcię, a nawet psa czy kota... wszyscy będą zadowoleni :>

i tesciowa sie zmiesci do bagaznika :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...