Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] Fake s4 US /SPRZEDAM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zrobiłeś dokładkę na stałe ze zderzakiem? Nieźle to powinno wyglądać, grill zostawiasz z esy? Czy rs wpadnie?

Opublikowano
  • Autor
Zrobiłeś dokładkę na stałe ze zderzakiem? Nieźle to powinno wyglądać, grill zostawiasz z esy? Czy rs wpadnie?

Dokładka idzie oddzielne w czarny mat, spawana musiała być po przygodzie, gril docelowy rs, szukam a narazie musi zostać od esy

Opublikowano

Ciekawie sie zapowiada ryjek. Tył robi robotę,podoba mi sie :D co do wydobycia koloru to mała zabawa w ps powinna pomoc :)

Opublikowano

no nie zle to wymysliłes :) bedzie kox:)

Opublikowano
  • Autor
no nie zle to wymysliłes :) bedzie kox:)
Kowi kiedys zapodal portugalca z takim ryjem wiec dzialam z tym ze u mnie jeszcze bedzie gladko:wink:

maly rozpie,ol pod maska:

-wyczyszczony mechanizm wycieraczek i nasmarowany(juz 2 padl)

-nowe sylikony podcisnienia

-nowy czujnik temperatury plynu G62

-nowy czujnik temperatury paliwa G62

-nowy filtr paliwa

teraz nic nie szarpie i w koncu po paru mc pocisnalem hybryde, teraz czas na korekte:whistling:

20140416_191827_zps14d5b8e6.jpg20140418_113141_zpsf2efea46.jpg

Opublikowano
no nie zle to wymysliłes :) bedzie kox:)
Kowi kiedys zapodal portugalca z takim ryjem wiec dzialam z tym ze u mnie jeszcze bedzie gladko:wink:

maly rozpie,ol pod maska:

-wyczyszczony mechanizm wycieraczek i nasmarowany(juz 2 padl)

-nowe sylikony podcisnienia

-nowy czujnik temperatury plynu G62

-nowy czujnik temperatury paliwa G62

-nowy filtr paliwa

teraz nic nie szarpie i w koncu po paru mc pocisnalem hybryde, teraz czas na korekte:whistling:

http://i1172.photobucket.com/albums/r571/slava4tdi/20140416_191827_zps14d5b8e6.jpghttp://i1172.photobucket.com/albums/r571/slava4tdi/20140418_113141_zpsf2efea46.jpg

świetnie wygląda ta osłona w ajmie, wszystko zakryte, szkoda ze sie jej nie da zaadoptować do 1z:kwasny:

Opublikowano
  • Autor

Osłona konkretna, duza, brakuje osłony od vr na zbiorniczek wspomagania ale to raczej kwestia czasu...

Opublikowano
Dzieki, jest jeszcze co rezac:wink: za nie dlugo coś uaktualnie:whistling:

---------- Post dopisany 18-04-2014 at 09:12 ---------- Poprzedni post napisany 16-04-2014 at 16:22 ----------

http://i1172.photobucket.com/albums/r571/slava4tdi/Mobile%20Uploads/20140418_083951_zpsfbcf6356.jpg cos się juz dzieje :decayed:

to mi się podoba;) chyba tez sobie tak przerobie przedni zderzak:banan: powodzenia w modach sławko:hi:

Opublikowano
  • Autor

Kolejny vag w rodzinie ARL

Plan na przyszły sezon, 18' gwint, dokładka cupra R, białe alu i lustra, soft

20140421_111951_zps924acc8d.jpg20140421_111929_zps5fe7f027.jpg

Opublikowano

ja tu widze zdj 3 zderzakow :decayed:

Opublikowano
  • Autor
ja tu widze zdj 3 zderzakow :decayed:
juz poprawiam, ku,a wgralo sie mi nowe oprogramowanie do s4 i normlanie porazka tel sie yebie:grin: nie idzie go ogarnac
Opublikowano

słuszny kolor w tym ARLu :naughty:

Opublikowano
  • Autor
słuszny kolor w tym ARLu :naughty:
wymaga korekty ale i tak daje po oczach:wink:
Opublikowano
kojarze tą miejscówkę czy mi się tylko wydaje ? :decayed:
Opublikowano
  • Autor

:jerk:

kojarze tą miejscówkę czy mi się tylko wydaje ? :decayed:

Dobrze kojarzysz, kubly zawoziles :wink:

---------- Post dopisany 23-04-2014 at 21:45 ---------- Poprzedni post napisany 22-04-2014 at 13:37 ----------

dekory black piano

co 2 kubeczki to nie 1 :decayed:

17 w drzwi stan przejsciowy bo tylko 35 wat ale cos lepiej stuka od 13 fabrycznych

20140423_192703_zpsa0fab852.jpg20140423_103058_zps8e4497c6.jpg

Opublikowano

Dekory sam robiłeś?:wink:

Opublikowano
  • Autor
Dekory sam robiłeś?:wink:

Tak

Opublikowano

Do kiedy jesteś w pl? Byśmy się zgadali gdzieś na mieście i bym obadal dekory. Tego gwinta na tył za ile pogonisz?

Opublikowano
  • Autor
Do kiedy jesteś w pl? Byśmy się zgadali gdzieś na mieście i bym obadal dekory. Tego gwinta na tył za ile pogonisz?
pisałem do Ciebie sms ale chyba nr zmieniles, w niedziele na noc lecę ale po południu można się styknac na miescie, gwint się nie nadaje na handel, tloczysko nie ma wogole oporu chodzi luzno, jedynie regeneracja
Opublikowano

Slavko, kiedy i gdzie można się zgłosić po tą osłonę ??

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.