Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] Fake s4 US /SPRZEDAM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wal w czerwien :thumbup1:

Opublikowano

ori będzie dobrze

Opublikowano
  • Autor

Kolo wtorku się okaże co zrobię ;-)

20140821_150346_zps7289b4d2.jpg

Szarak juz lata, przy okazji wpadły nowe klocki ATE na przod które po przejechaniu 200km nie pyla, jestem w szoku :-)

Opublikowano

Czyżby ate ceramić? Mi nie pyliły przez pierwsze 10k km, potem tak jak normalne :wink: Fajnie że jednak odbudowujesz bo były słuchy że "pier***" i zmienisz na b8 :kox:

Opublikowano

Kolo wtorku się okaże co zrobię ;-)

20140821_150346_zps7289b4d2.jpg

Szarak juz lata, przy okazji wpadły nowe klocki ATE na przod które po przejechaniu 200km nie pyla, jestem w szoku :-)

Kosa max autko :wink: ja mam przy swojej czerwone nie jest zle :hi:

Edytowane przez Michu B5

Opublikowano
  • Autor

Czyżby ate ceramić? Mi nie pyliły przez pierwsze 10k km, potem tak jak normalne :wink: Fajnie że jednak odbudowujesz bo były słuchy że "pier***" i zmienisz na b8 :kox:

nie wiem co czy ceramik ale chyba nie bo za 160zl to watpie. Szarak narazie zostaje, co do b8 to już c6 wole;-)

Kolo wtorku się okaże co zrobię ;-)20140821_150346_zps7289b4d2.jpg

Szarak juz lata, przy okazji wpadły nowe klocki ATE na przod które po przejechaniu 200km nie pyla, jestem w szoku :-)

Kosa max autko :wink: ja mam przy swojej czerwone nie jest zle :hi:
podziękował
Opublikowano

Kolo wtorku się okaże co zrobię ;-)

20140821_150346_zps7289b4d2.jpg

Szarak juz lata, przy okazji wpadły nowe klocki ATE na przod które po przejechaniu 200km nie pyla, jestem w szoku :-)

ale jest sk***iel z mordy, bardzo dobra decyzja z zostaniem przy tym zdeziu :wink:

Opublikowano

to fakt mało sympatycznie z przodu wygląda :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Jeszcze kratki musze zamontować ale szczerze to nie chce mi się za nie zabierac :-/

Opublikowano

Z kratkami zrobi się zbyt sympatyczny - zostaw jak jest :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Z kratkami zrobi się zbyt sympatyczny - zostaw jak jest :naughty:

tez tak myślałem ale to ma 175ps a wygląd pokazuje na dużo więcej wiec wole sympatycznego nie pozornego diesla :-)

Z kratkami zrobi się zbyt sympatyczny - zostaw jak jest :naughty:

tez tak myślałem ale to ma 175ps a wygląd pokazuje na dużo więcej wiec wole sympatycznego nie pozornego diesla :-)
Opublikowano

bestia z kratkami lepiej będzie sie prezentować :-)

Opublikowano

Z kratkami czy bez i tak jest za***iście :)

Opublikowano
  • Autor

Efekt końcowy, hallo oklejone na żółto plus siatka w zderzaku czarny mat dipem

20140822_183723_zps2f64f7ac.jpg

Edytowane przez slavko87

Opublikowano

Najfaniej zrobiona fura na tym forum jak dla mnie :wink: z klasa bez zbednych ceregieli :)

Opublikowano

co prawda to prawda, auta ma smak i klasę do tego jedyną w swoim rodzaju

Opublikowano

z tym zderzakiem wygląda mega fajnie ;)

Opublikowano

A ja bym dał halo w podobnym stylu jak lampy -na ciemno, ten żółty mi tu nie leży ;)

Opublikowano
  • Autor

Dzięki Panowie za dobre słowo.

Loko hallo póki zostaje takie jakie jest

Opublikowano

Wszystko pieknie, ale to halo jakos mi do niczego nie pasuje, albo dodaj do dlugich zolta zarowke i wtedy jakos sie to bedzie zgrywac albo przyciemnij folia ;)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.