Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] Fake s4 US /SPRZEDAM


slavko87

Rekomendowane odpowiedzi

Nie głupia ta felga:wink: ile podniosłes do góry?

Przód na letnim ustawieniu a tył jakieś 63

---------- Post dopisany at 07:58 ---------- Poprzedni post napisany at 07:55 ----------

Pomaluj auto bo masz na nim tęczę kolorów i rożnych odcieni :P Tak to zmiany na plus.

Akurat ta strona auta jest cała w jednym odcieniu, może na foto tak wyszło. Na wiosnę zaklepane malowanie tylko kinie czy ten sam kolor czy może ten z rs podobny do szaraka

---------- Post dopisany 28-10-2012 at 11:42 ---------- Poprzedni post napisany 26-10-2012 at 07:58 ----------

Miala byc navi ale padlo na klape usa, wleca tez bixy z obrysowkami

klapausa.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak bede w Pl na swieta, klapa bedzie czekac na mnie a bixy to jak znajde jakies zastepcze to do mc czasu beda na aucie:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś ją ładnie spolerował:grin:, hologramy jak na dysce:polew:

spoko bedzie malowana :kox:

no to napewno, ale wygląda przednio:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś ją ładnie spolerował:grin:, hologramy jak na dysce:polew:

spoko bedzie malowana :kox:

no to napewno, ale wygląda przednio:decayed:

Dlatego cena jest jaka jest. Zobacze jak bede stal finansowo to moze skusze sie na body s4 i ogien:naughty:

---------- Post dopisany 01-12-2012 at 19:41 ---------- Poprzedni post napisany 28-10-2012 at 13:18 ----------

Kolejny puzel:kox:

s4z.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooo zajebyście będzie :decayed: a progi też planujesz wrzucić S? Bo to chyba podstawa gdy zmieniasz zderzak :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooo zajebyście będzie :decayed: a progi też planujesz wrzucić S? Bo to chyba podstawa gdy zmieniasz zderzak :wink:

Cale body s4 bede chcial zrobic a teraz ze wpadna bixy US to trzeba spryski i nie chce mi sie bawic w przerabianie mojego zderzaka, dokladania spryskow a tutaj sie trafil z kompletnymi spryskami, brakuje mi tylko kratki z halogenem i klow. W polowie maja maluje auto cale wiec do tego czasu musze znalesc progi i tylny zderzak a przy okazji juz bede mial zderzak przedni z klapa pomalowany.:banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładnie modzisz :jerk:

Na mikolaja sobie kupilem zderzaczek:grin: smieje, a tak powaznie to mam swoj cel i powoli go realizuje:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie sprzedam zderzaka kompletengo od polifta to moge Ci pogonic halo jak bys chcial:wink:. Efekt bedzie jeszcze pewnie w tym roku przed samym sylwkiem, jakos trzeba zakonczyc rok:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie sprzedam zderzaka kompletengo od polifta to moge Ci pogonic halo jak bys chcial:wink:. Efekt bedzie jeszcze pewnie w tym roku przed samym sylwkiem, jakos trzeba zakonczyc rok:naughty:

zamiast pólifta wolałbym do siebie też s4 wrzucić, no ale koszty.. do s4 dolicz progi i tył = przekracza wartośc auta :decayed::facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety takie ceny, ja chce calos body s4 miec a nie jak wiele fur front i zderzaki od s4 a tyl seria:facepalm:, pewnie sam pobujam chwile z tylnym zderzakiem liftowym ale napewno bede do tego dazyl aby mie cale body s4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będzie penera:jerk:

? nie czaje tego slangu:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będzie penera:jerk:

? nie czaje tego slangu:decayed:

:grin:

penersko, kozacko, k**ewsko?:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...