Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż i działanie układu samopoziomowania w B7 Xenon Bixenon skretny nie skrętne Lampy


mk4

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, znalazłem taką wskazówkę przy zmianie bi-xenonu na bi-xenon skrętny:

Audi A4/RS4 Bi Xenon to Bi Xenon with AFS retrofit - AudiWorld Forums

Ostatni, czwarty post. Czy osoby które robiły taką modyfikację zgodzą się z rozwiązaniem podanym powyżej? Chodzi mi o zmiany w przekładaniu pinów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłby ktoś dokładnie napisać którędy puścić kable od lamp do wnętrza? Czy od lampy po stronie pasażera lepiej puścić do środka prawą stroną, i dopiero w środku przejść na lewą stronę?

Fotki mile widziane :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym to zrobić żeby było prawie jak ori, chcę pominąć tylko przejścia przez złącza T17 po jednej i drugiej stronie. Rozwiązanie z audizine odpada :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz jak prawie jak ori, to prowadzisz dodatkową wiązkę od reflektorów tą samą drogą, tak jak prowadzi fabryczna wiązka, po demontażu starych reflektorów i nadkola zobaczysz którędy ona prowadzi, a do wnętrza auta z lewej dostajesz się tą samą drogą jak w linku powyżej, z prawej jest podobnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

djim, do Ciebie mam jeszcze pytanie które zadałem wcześniej :wink:

Pamiętasz może w którym miejscu kable od poziomowania zwykłych lamp (2 kable, jeden to zasilanie z bezpiecznika S10 chyba, drugi podłączony do przełącznika poziomowania świateł) rozchodzą się na lewą i prawą stronę? Bo w sumie te 2 można by wykorzystać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, czyli w złączu w nogach kierowcy kabel z przełącznika rozchodzi się na obie lampy?

Żeby przeciągnąć kable z prawej strony na lewą w środku auta to trzeba pół auta wymontować, czy da się je jakoś bez problemu przełożyć?

I jeszcze jedno, gdzie najlepiej podłączyć pin 2 i 3 sterownika?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko mam dot. wiązki - czy ORI wiązka z bixa skrętnego podejdzie do bixa zwykłego (nie skrętnego)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiazka - od modulu do tylu do kostki i od modulu do przodu do kostek czerwonych w slupku :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiazka - od modulu do tylu do kostki i od modulu do przodu do kostek czerwonych w slupku :wink4:

To są tylko 3 przewody do każdej kostki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale czy podejdzie od BIXa skrętnego do zwykłego (nieskrętnego)? :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tylko piny po przekładasz w sterowniku i lampach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. A co z modułem 8P0 907 357 F??? Jest ok do zwykłego bixa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz na pierwszej stronie że F to pod skrętne bixy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Źle zformułowaniem pytanie. :decayed: Owszem jest z literką F, że skrętny ale to jest 4F0 907 357 F a ja pytam o 8P0 907 357 F ? :wink4: To jest to samo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Źle zformułowaniem pytanie. :decayed: Owszem jest z literką F, że skrętny ale to jest 4F0 907 357 F a ja pytam o 8P0 907 357 F ? :wink4: To jest to samo?

Chyba tak, bo sterownik kodujesz pod A4. Ale 100% pewności nie mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tylko piny po przekładasz w sterowniku i lampach.

A wiesz może jak wyciągnąć piny z wtyczki do lampy bi-ksenon? Mam wtyczki z kawałkiem kabli, chciałem je wyciągnąć i przełożyć piny z wtyczki od zwykłej lampy, ale nie wiem jak je wyciągnąć, tą wtyczkę się jakoś rozkłada?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...