Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż i działanie układu samopoziomowania w B7 Xenon Bixenon skretny nie skrętne Lampy


mk4

Rekomendowane odpowiedzi

mam vag can pro i chyba inaczej wygląda to w tym programie. Nie mam czegoś takiego jak security acc.

http://allegro.pl/vag-can-pro-k-line-1992-2013r-aktualizacje-i4821338385.html

W linku sporo zdjęć np okno kodowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może kod slave, gdzieś musisz wpisać kod "hasło" żeby móc edytować kodowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki koledzy wszystko już działa. szczególne podziękowania dla kolegi Djim, który podpowiedział jak poprzekładać piny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam takie pytanie, przekładam lampy zwykłe na bixy nieskrętne w B7 i czy jak niepodłącze poziomowania a zakoduje na xenony będzie wyświetlał błąd na liczniku? Jeśli tak to jak to ominąć ? gdzieś wyczytałem że potrzebne jest jakiś moduł żeby oszukać sterownik, gdzie tego szukać lub kupić ? narazie niechce mi się walczyć z samopoziomowaniem , na wiosnę zrobie, póki co narazie chciałbym zostać przy ręcznej regulacji lub bez byle na liczniku nic się nie paliło!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam takie pytanie, przekładam lampy zwykłe na bixy nieskrętne w B7 i czy jak niepodłącze poziomowania a zakoduje na xenony będzie wyświetlał błąd na liczniku? Jeśli tak to jak to ominąć ? gdzieś wyczytałem że potrzebne jest jakiś moduł żeby oszukać sterownik, gdzie tego szukać lub kupić ? narazie niechce mi się walczyć z samopoziomowaniem , na wiosnę zrobie, póki co narazie chciałbym zostać przy ręcznej regulacji lub bez byle na liczniku nic się nie paliło!

Żeby pokazywało błąd musisz najpierw taką funkcję zakodować, jest to wszystko opisane na pierwszej stronie. W Twoim wypadku błędu nie będzie wyświetlać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja kolego! Nie zwróciłem uwagi na to ale dzięki za podpowiedż

Edytowane przez Drut
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to ze wszystkich bedziesz oslepial to juz niewazne...

Jak nie masz sianka na calosc to zacznij od samopoziomu :)

Sorki ale mnie to strasznie wkurw.. jak mnie oslepiaja idioci...

Musialem to napisac :)

Samopoziom to akurat nie droga rzecz wiec dasz rade :) jak poszukasz to czujniki po 120 zl wylapiesz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ustawi światełka w normie lub minimalnie poniżej normy i nie zamierza wozić pół tony cementu w bagażniku tudzież teściowej na tylnej kanapie, to nikogo nie oślepi :)

Ale wypada zrobić moda jak bozia przykazała a nie tylko dla samego wyglądu.

Zauważyłem, że często charakterystyczne dla dokładających xenonowe reflektory jest świecenie światłem pochodzącym wprost z prosektorium... 9000K i więcej to praktycznie norma.

Jakby chcieli dodatkowo podkreślić, że już nie mają halogenowych świeczek w samochodzie a "męskie" xenony... czy tam lansowe :P

Edytowane przez BeyerBrown
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to kolega twierdzi że kierowcy co mają xenony to idioci!!! bo chyba niedokońca rozumie działanie układu samopoziomowania a poza tym 80 % kierowców ma żle ustawione światła ( i też xenony) czyli to też idioci!!!

Następnym razem pomyśl zanim napiszesz a to nie boli!!! Ciekawe jak on ma ustawione dobrze światła ?

A samopoziomowanie zakładam zaraz po świętach jak tylko czas na to pozwoli

Edytowane przez Drut
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idioci to ci ktorzy zakladaja xenony bez ukladu samopoziomowania. Nie wspominam juz o tych ktorzy dokladaja chinskie xenony w lampy h4 totalnie nieprzystosowane do tego rodzaju swiatla. Tam to jest porazka...

Nie bulwersuj sie tak bo ci zylka peknie :)

I czytaj ze zrozumieniem :)

Bo xenon wedlug mnie powinno miec kazde auto. Noca masz dwa razy wiecej swiatla a to kolosalnie wplywa na bezpieczenstwo. Ale fakt, ludzie maja strasznie ustawione swiatla. Niestety ale w zeszlym roku gisc chinolem oslepil kuzyna, polecial na wysepke na srodku jezdni. A o dorezaniu xenonu juz Ci mowilem na spocie ze nie masz sie wachac. Tylko jak modzic to od poczatku do konca ;)

Prosze:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kumpel wyjechał z fabryki ze źle ustawionymi xenonami, pewnie ustawiliby to na pierwszym przeglądzie ale wolał pojechać wcześniej do aso bo ludzie za często migali mu światłami drogowymi :)

Z drugiej strony jest wiele osób ze zwykłym oświetleniem i ręczną regulacją którzy zapominają ustawić ich właściwą wysokość przy większym obciążeniu...

Edytowane przez BeyerBrown
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy da się na stole przekodować moduł 4F0907357F pod A4. Bez podłączonych ksenonów.

ciągle mam błąd:

coding rejected

error22 : conditions not correct, or request sequence error

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej tak, jaki jest sens kodowania czegoś co nie działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, spróbuję z podłączonymi ksenonami.

Czy w Security Acc wpisując się kolejno 02000 i zatwierdza, 03000 i zatwierdza , 04000 i zatwierdza , 05000 i zatwierdza, dopiero teraz koduje?

Potwierdzam diagnozę H4mm3R.

Po podłączeniu lamp do magistrali, sterownik dał się przekodować według opisanej wyżej procedury.

Edytowane przez marjankowi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam moge prosić nr przetowrnic i żarników do xenonu skrętnego z A4 B7 2005 R wersja USA ??

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na USA nie szły auta z xenonem w dodatku skretnym, gdyż jest/było to zabronione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to mam dołożone wychodzi na to :D bo jest 4F0907357E za schowkiem i żarniki DS 1 lampach więc to xenon a wnioskując po module za schowkiem skrętny

To jakie numery był w nich ??

Edytowane przez bartekzks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żarniki są dokładnie takie same jak w bixenonach do B7 - mają symbol D1S.

Chyba, że koniecznie chcesz znać numery ori...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...