Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż i działanie układu samopoziomowania w B7 Xenon Bixenon skretny nie skrętne Lampy


mk4

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy ktoś podpowie jak wyjąć te piny z tych wtyczek przy lampie?

Edytowane przez truszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W którym momencie mam włączyć i ustawić światła ?????

WAIT nie gaśnie:

950271e6324f.jpg

więc klikam ON/OFF/Next I teraz powinienem zapalić światła i ustawiać ???

757365d5d7b7.jpg

Ponownie klikam ON/OFF/Next

0fc6010be731.jpg

I tyle mogę zrobić, kliknąć "Done, go back" . Grupa druga nie wchodzi, wyskakuje ERROR.
Nie zauważyłem by się zerowały soczewki. Samo poziomowanie działa, światła się obniżają bo wjechaniu na nierówność.
Brakuje tylko przy zapaleniu bixa, autodiagnozy, tego ruchu góra dół.

Edytowane przez MAT1000
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A masz zamknięte drzwi i zaciągnięty ręczny jak robisz adaptację?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drzwi zamknięte, zapłon przekręcony i ręczny spuszczony.
Już sam nie wiem, wczoraj jakby raz poleciały w dół i w górę po zapaleniu świateł. Pojadę dzisiaj na stację i spróbuję ustawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swiatla poziomuja sie po zapłonie a nie po wlaczeniu swiatel. Chyba o tym pamietasz?

to idzie przekodować ;)

światła albo poziomują sie po zapłonie "15" albo po pojawieniu się sygnału ładowania alternatora "61"

adaptation 10 :

Channel 7: Term.61 function

0 = Term.61 function disabled (reference run always performed after term.15 On)

1 = Term.61 function enabled

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest mi ktoś w stanie powiedzieć bo zbieram graty na bixa skrętnego i będe przechodził z lampy zwykłej i chce wykonać przejściówki z zwykłej wtyki na bixa tylko czy ma ktoś informacje jaki jest nr tego gniazda co mam wpiąć w miejsce starej lampy żeby wykonać tą przedłużkę?

Wtyki prawdopodobnie znalazłem tylko potrzebuje kogoś kto potwierdzi że na 100 % są dobre. Link:

http://allegro.pl/1j0973835-kostka-10-pin-adapter-xenon-golf-bora-i5646983870.html

I jeszcze znalazłem te wtyki do czujników samopoziomu:

http://allegro.pl/webasto-thermo-top-c-wtyczka-zlacze-wtyk-6-pin-i5504764240.html

czy te też są dobre czy mają być jakieś inne?

Edytowane przez fox60
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam takie pytanie, ponieważ ostatnio, po pół roku posiadania b7, podczas mgieł odkryłem, że mam bixenon skrętny. Lampy się przestawiają tylko podczas jazdy, a nie jak u Was na postoju. Czy to tak ma być, czy to wersje usa tak miały?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikomu na postoju się lampy nie przestawiają, chyba że odpalasz auto to wtedy się poziomują. Na usa nie było bixenonu, bo tam są inne przepisy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikomu na postoju się lampy nie przestawiają, chyba że odpalasz auto to wtedy się poziomują. Na usa nie było bixenonu, bo tam są inne przepisy.

No ja mam BIXA skrętnego i mam A4 B7 USA więc były chyba jednak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikomu na postoju się lampy nie przestawiają, chyba że odpalasz auto to wtedy się poziomują. Na usa nie było bixenonu, bo tam są inne przepisy.

No ja mam BIXA skrętnego i mam A4 B7 USA więc były chyba jednak

Gdzieś kiedyś czytałem że przepisy w USA zabraniały samopoziomowania itd. może coś się zmieniło. Zapal światła, później odpal auto i zobacz jak Ci soczewki chodzą po ścianie. Powinny góra/dół, lewo/prawo.

Jak to nie było kiedy wg. ETKI audice na stany też miały montowanego bix-a? :mysli:

Może i były ale nie koniecznie miały samopoziomowanie, chyba że coś się zmieniło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam amerykańca i samopoziom jest.

Spryski też są :hi:


No i xenon fabrycznie był też zamontowany :)

Obecnie rzeźbię bixa skrętnego :wink:

Edytowane przez BeyerBrown
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam samo poziom, spryski , doświetlanie zakrętów wszystko ORi według VIN'u jak rozkodowałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Były były xenony w USA.

Różnica jest taka że ichniejsze prawo nie wymaga od samochodów wyposażonych w xenon samo poziomowania ani sprysków to nie znaczy że nie mogą mieć xenonów..

(nie tyle zakazuje co po prostu nie wymaga)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nikomu na postoju się lampy nie przestawiają

sugerowałem się tym filmikiem z pierwszej strony:

a co do samo poziomowania to odpalając silnik na włączonych światłach bixy idą dół, góra i robią zeza :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widzisz w nazwie filmu, jest to opcja Showroom którą uruchamia się jednorazowo vcdsem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem żarówki do kierunkowskazów ledowe http://allegro.pl/osram-p21w-led-6000k-ba15s-7556cw-wysylka-w-24h-i5144295739.htmli założyłem w przedniej lampie i kierunek szybciej miga.Wiecie jaka jest przyczyna ? nie mam funkcji spalonych żarówek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...