Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż i działanie układu samopoziomowania w B7 Xenon Bixenon skretny nie skrętne Lampy


mk4

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie żeby zrobić adaptery potrzebne są gniazda i wtyczki czy z tej aukcji są odpowiednie końcówki ?

http://allegro.pl/kostka-zlacze-1j0973737-1j0973837-wtyk-14-ksenon-i6408913780.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie żeby zrobić adaptery potrzebne są gniazda i wtyczki czy z tej aukcji są odpowiednie końcówki ?

KOSTKA ZLACZE 1J0973737 1J0973837 WTYK 14 KSENON (6408913780) - Allegro.pl - WiÄcej niĹź aukcje.

Ja zastosowałem te

http://allegro.pl/kostka-zlacze-1j0-973-737-wtyk-14-pin-vw-audi-i5480375614.html?snapshot=MjAxNi0wNi0wOFQxMDoyNzowMlo7YnV5ZXI7ZTgyNjdmMTFiZTU2OTJkMDgyZTQ5ZDFmNmFmODZmMjE0Y2M2MDAxZTQyMjQ1NDQzMTg2MmJlZjIxNTNkZGZjOA==

Pasują idealnie. Oczywiście kupiłem 2 szt.

Z tym, że nie robiłem adapterów tylko odciąłem stare kostki, przedłużyłem kable i odpowiednio włożyłem piny w nowe kostki.

Edytowane przez Kubal2216
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie żeby zrobić adaptery potrzebne są gniazda i wtyczki czy z tej aukcji są odpowiednie końcówki ?

http://allegro.pl/kostka-zlacze-1j0973737-1j0973837-wtyk-14-ksenon-i6408913780.html

Te kostki co podałem to jedna jest dobra 14 pinów , zeby zrobić adaptery trzeba jeszcze gniazdo 10 pinów .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adaptery robisz jak już koniecznie chcesz.

Możesz zrobić tak jak ja zrobiłem- tylko wtyczka prosto do lampy i gotowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeby sprawdzić czy reflektor swieci tak na szybko to plus i minus z akumulatora muszę do jakich numerów na wtyczce podłączyć ?

ksen_2.jpg

Edytowane przez marcinch001
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Znalazłem na internecie aukcje tej firmy. Czy ktoś z forumowiczów korzystał z usług tej firmy bądź słyszał coś o niej i mógłby coś powiedzieć na jej temat?

http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=6539870180

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To trzeba kodowac i te sprawy a ja kompa nie mam nawet. Ogólnie szukam bixenonów jak narazie w miarę rozsądnej cenie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podłącze się do postu też poszukuję bi-xenonów w dobrej cenie zwykłych nie skrętnych bo obecnie posiadam zwykłe lampy bilee

Na allegro jest dużo bi-xenonów z białymi kierunkami .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podłącze się do postu też poszukuję bi-xenonów w dobrej cenie zwykłych nie skrętnych bo obecnie posiadam zwykłe lampy bilee

Na allegro jest dużo bi-xenonów z białymi kierunkami .

ta wiem rozgladalem sie ale chcialem dac zarobic moze komus z klubu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie parę pytań:

1. Jak sprawdzić czy w aucie z xenonem działa samopoziomowanie lub czy wogole występuje?

2. Jak sprawdzić czy w aucie wymienione są lampy przednie na wersje EU? Jakieś znaki na lampie czy cos?

3. Czy B7 z USA może fabrycznie mieć xenon, ale brak spryskiwczy? Przegladając craiglist z USA zauważyłem takie wersje - xenon i brak spryskiwaczy.

4. Jak rozróżnić xenon, bixenon, bixenon skrętny po lampach?

Edytowane przez Damianq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie parę pytań:

1. Jak sprawdzić czy w aucie z xenonem działa samopoziomowanie lub czy wogole występuje?

2. Jak sprawdzić czy w aucie wymienione są lampy przednie na wersje EU? Jakieś znaki na lampie czy cos?

3. Czy B7 z USA może fabrycznie mieć xenon, ale brak spryskiwczy? Przegladając craiglist z USA zauważyłem takie wersje - xenon i brak spryskiwaczy.

4. Jak rozróżnić xenon, bixenon, bixenon skrętny po lampach?

Ad.1 Podczas zapalania silnika soczewki się samopoziomują, wtedy wiesz czy jest samopoziom i działa.

Ad.2 Czytaj pierwszy post

Ad.3 Może tak być

Ad.4 W b7 był tylko bix skrętny lub nie. Czytaj pierwszy post.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki

Zrozumiałem to tak, że wszystkie lampy które na allegro mają w opisie xenon to faktycznie jest bixenon, a zwykły ksenon to samoróbka z normalnych lamp?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moment bo się zakręciłem... Napisałeś, że w B7 był tylko bixenon skrętny lub tylko bixenon. W temacie jest też na temat xenonu wiec jak to w końcu jest? W B7 występował xenon? W gwoli ścisłości rozumiem, że xenon=tylko światła mijania, bixenon=mijania+drogowe, bixenon+ =mijania+drogowe z ruchomą soczewką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...