Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Ciekawa aukcja z turbiną

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dzien dobry pier**la..."auto frunie" moze 2 bary psikala

nic innego jak zwykla hybryda.moze jego stara ledwo co ladowala.

do tego kolejna pier**la,ze przy brd potrzeba zmian...

Opublikowano

Nie wiem - moze sie myle ale czytalem u nas na forum ze garrett nie robi czesci zamiennych do turbinek :mysli:

Opublikowano

:polew:

Turbina jak dobrze zlozona ma sens. Ale 200KM to wiesz...czasem ciezko na BRD uzyskac a na takiej hybrydzie 180KM i basta...

Dupke ma mala pewnie tylko kompresor od ARL wsadzony.

Jak mialbym pakowac seryjna czy taka...wolalbym taka.

Ale w tej cenie masz BRD...wiec...

A tak pozatym to moc nie bierze sie z samego powietrza (to by bylo cudowne) . Chciazbys wsadził turbo ze SCANI albo czołgu -dopuki nie dlubniesz programu mocowo moze max pare % przyrosnac (jesli w ogole).

Opublikowano

Sorki za OT ale popraw ostatnie słowo bo razi w oczy :wink4:

Opublikowano

poprawione :)

Opublikowano
  • Autor

To widzę bezsensu pakować się taki wynalazek.. Cały czas myślę o BRD ale bez fmica to się z celem mija. :mysli:

Opublikowano
Cały czas myślę o BRD ale bez fmica to się z celem mija. mysli

ja tam miałem ze 3 miesiace :naughty:

niewystrojone z BRD i bez FMIC.

Koles z auckji szuka naiwnego...dał 2100... za taka kase mozna miec CAHA z załozeniem :naughty:

Opublikowano

To widzę bezsensu pakować się taki wynalazek.. Cały czas myślę o BRD ale bez fmica to się z celem mija. :mysli:

dokładnie jak zrobić to kompleksowo :naughty:
Opublikowano

Ja mam hybrydę turbo AWX w obudowie AFN (bo właśnie taki mam silnik) i latam bez programu bo na razie kasy brak. Po wymianie turbo nie zauważyłem jakiś większych przyrostów jedyna zmiana to taka że wydaje mi się jak by później wstawała ale, nie dostaje tak szybko zadyszki przy wyższych obrotach jak oryginalna. Tak jak ktoś już wspomniał trzeba podlać paliwem bo z samego powietrza moc się nie bierze. Taką hybrydę zrobią prawie w każdym warsztacie gdzie regenerują turbo i to za mniejsze pieniądze. Gość z aukcji nie dość że ma bujną fantazję to jeszcze chce na tym zarobić.

Opublikowano

auto fruwalo,w porownaniu z seryjna.poprawa 30% hahaha

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.