Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 BDH] Szary Kocurek 2.5 V6 TDI ->Projekt S-line [||||||50% ]


Cor72z

Rekomendowane odpowiedzi

I to moim zdaniem blad, bo kolo u Ciebie wyglada strasznie baloniasto :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inaczej byloby gdyby kola byly w graficie, a nie w czerni, bo teraz wypadaloby czyscic i nablyszczac opony dosc czesto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciesze się że się wam podoba :tongue4:

za relingi dałem 160zł[br]Dopisany: 23 Kwiecień 2010, 16:14_________________________________________________Zrobiłem dziś kilka zdjęć :

32a42505918bd9e8m.jpg

5a38b4437f42af0bm.jpg

f2fa3f4549761891m.jpg

Testuje aktualnie oponki Michelin pilot sport sp2 235/40/18

zastanawiam się czy nie lepsze będą 225/40/18 :mysli: Bardziej wyeksponują felgę....??

Tanie te relingi :wink4:

tak słyszałem:) podobno Wąski :gwizdanie:

Ma ma ja miałem brać dla kumpla, ale się rozmyślił bierz Tomo bo cena bardzo dobra :wink4:[br]Dopisany: 26 Kwiecień 2010, 10:16_________________________________________________Zrób zdjęcia z wymiany relingów przydadzą się dla Mnie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK :hi: Wąski coś nie odpisuje...[br]Dopisany: 26 Kwiecień 2010, 16:16_________________________________________________

Inaczej byloby gdyby kola byly w graficie, a nie w czerni, bo teraz wypadaloby czyscic i nablyszczac opony dosc czesto.

jestem do tego przyzwyczajony wcześniej miałem polerowane felgi więc jazda ze ściereczką nie jest mi obca;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam kolegę,auto widziane dzisiaj na żywo,zadbane i zrobione ze smakiem :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O jesteś szukałem ciebie :gwizdanie: heheh Wpadaj na spot 8 stycznia :>[br]Dopisany: 31 Grudzień 2011, 18:09_________________________________________________Spóźniony prezent dla mojej Niuni :> Nowe buty na lato kupione w zimowej promocji :polew:20120106790.jpg

24173361.th.jpg

Felgi od Audi TT/TTS 8J0 9J18H2,9JX18H2 ,ET52

Docelowo będą w kolorze grafitowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...