Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] Niebieski Avant - wersja rozwojowa


karol24

Rekomendowane odpowiedzi

Oj długo by pisać :decayed: klar jeszcze posiadasz na felgach? trzeba usunąc "chemią", póżniej papiery (kończąc na 2500) i pasta. Jakby co to na PW Ci elaborat napiszę ;)


dlatego lubię mojego avanta :)

e5898865f7929bafc4adc15dd9186b.jpg

a to taka tam fotka zza południowej granicy

7fbae8ca2b1893c9a53021c9fe02f5d.jpg


wpadł czarny sufit :) osłony pasów, przednie słupki, daszki (ten środkowy też) udało mi się upolować w śmiesznej kasie. Reszta albo będzie pomalowana, albo będę przeglądał aukcje bo można tanio wyrwać...

Ostatnio wyczyściłem też soczewki w lampach bo masakra była. Teraztylko jakieś pożądne żarówki by się jeszcze przydały ;)


dzisiejsze fotki 39dbfc6e9a56a76c2eacac70a86.jpg

7a7da1bbeda314636fd731ec0b0e58.jpg

Edytowane przez karol24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karol powiedz mi co to masz za uchwyt rowerowy? musiałeś coś przerabiać aby zamontować rower bez przedniego koła?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwykły uczwyt rowerowy i ośka z zaciskiem za 20zł. Nawierciłem "rynnę", wstawiłem ośkę a z przodu obciąłem. Jest stabilniejsze niż zwykły uchwyt :) Spisuje sie bez zarzutu, troche gorzej wygląda ale musze to pomalowac i będzi ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpisz wind fairing w googlach to wyskoczą fotki, więc chyba tak to się nazywa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/owiewka-bagaznika-wind-deflector-fairing-jdm-i4739828719.html -wersja dla leniwych :grin: poza tym jeśli się ma bagażnik na dachu fajna sprawa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hand made ;) kawał pleksy, piłka, pilniki i jazda... ta to wersja beta, przez zimę ogarnę ją jeszcze trochę bo coś mi w niej jeszcze nie pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...