Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] Niebieski Avant - wersja rozwojowa


karol24

Rekomendowane odpowiedzi

Twoja to była mega kox :kox: rozglądam się za końcówkami wydechu z 2,5TDI jak miałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz to i tak idzie całkiem inaczej :decayed: zapierdziela aż miło, wszystko od $$$ale tak jak pisałem , nie wykluczam wirusa :whistling:

---------- Post dopisany 04-01-2014 at 20:47 ---------- Poprzedni post napisany 15-12-2013 at 18:38 ----------

Żeby nie było, że nic się nie dzieje :decayed: jako, że układ rurek centralnego sprawdziłem i wymieniłem zamki drzwi tylnych przyszedł czas na pompkę. Wirnik się rozleciał (łopatki przetrwały tym razem:grin:) więc trzeba było poszukać na szrocie pompkę z 80tki. Po przeszczepie dalej coś bokiem spierdzielało a winny był ten kołnierz w który wpina się rurkę. Przy użyciu rurki z pomki-dawcy takie coś zrobiłem :whistling:

76a56be992ec2878a80b24ad5f58.jpg

działa :banan: powietrze nie idzie bokiem, 3 sekundy i zamknięte/otwarte. Warto też wacikami nasączonymi spirytusem wyczyscić z dwóch stron tabliczkę drukowaną wewnątrz pompki. Mi po takim zabiegu zaczęły działać przyciski tylnej klapy :decayed:

a wieczorkiem..................

deba47baccaf20b2c03d2161032b.jpg

tuleje doczekały się wreszcie montażu :grin: kurcze, fajnie sztywniejsza pupcia teraz jest. Całość zabiegu z przerwą na siku 45 minut :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przekonałeś mnie do tego koła :kox: W polerce wygląda super, ciekawe tylko czy z 1BE też będzie tak fajnie :decayed:

---------- Post dopisany at 18:04 ---------- Poprzedni post napisany at 18:03 ----------

btw. też musze w końcu te tuleje zrobić:doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, przy 1BEnie będzie fajnie :decayed: na 1 stronie masz fotki na różnych zawieszeniach, na początku 1BA później 1BE, kit KW -35mm i teraz gwint. Jak dla mnie najlepszy na rozwiązaniem jeśli nie chcesz glebić jest właśnie KIT -35mm dobrej firmy :thumbup1: nie baw się w sprężyny 1BE, szkoda kasy a z efektu będziesz średnio zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1be już mam:naughty: chyba sie rozejrze za kitami -40 ale to na wiosne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejne tajle :whistling: do wiosny jeszcze parę rzeczy trzeba by ogarnąć

e4863a82b9238b506871cd1e11d44.jpg

oczywiście zakupione u TOM77, polecam :thumbup1:

---------- Post dopisany at 23:29 ---------- Poprzedni post napisany at 23:28 ----------

tak sobie myślę, może by środkowy tłumik wywalić :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie tam :decayed: kupiłem auto w sierpniu a w pażdzierniku kata już nie było :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może mi sie uda na sobotę umówić z wymianą tych elementów, no i jak mój kuzynomechanik będzie w nastroju na spawanie.... filmu nie nagram, bo jak zwykle zapomnę aparatu :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat na ryku mi nie zależy :grin: spaliny będa miały prostą drogę do końcowego a nie takie zawijasy, no i pare kilo mniej bez środkowego będzie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wlasnie tez bym nie chcial zeby bylo glosniej tylko dynamiczniej :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę wziąć sie do roboty, wczoraj 3 felge skończyłem a wiosna idzie :decayed: jeszcze i tak przed założeniem bawełna na trzpieniu do wiertary i jazda :ad: znowu mi ten pajac oponiarz nie będzie chciał opon zakładać na polerowane felgi :facepalm: i paluchy poodbija

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jest z utrzymaniem takiego lustra? Bo ja dekory poleruje obecnie i widzę że to masakra jest. Przetrzesz czymkolwiek i juz ryski :decayed: zabezpieczasz to czymś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Flexipads zielony ręcznik 40x40 jeden z delikatniejszych idealnie sie nadaje tam gdzie ryski od patrzenia sie robią :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...