Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] Niebieski Avant - wersja rozwojowa


karol24

Rekomendowane odpowiedzi

Muszę się w końcu nauczyć pstrykać "nocne foty" :facepalm:

Takie coś dzisiaj "spłodziłem" :decayed: miłe w dotyku :naughty:

a6e50a7012819b96c3cc83edcd9ad5a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładnie się prezenci :naughty: trzeba pomyśleć nad takimi zegarami :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze nowy post w temacie, mysle sobie wstawil zdjecie na nowych alusach :naughty: a tu gala hehe :decayed: beda czarne 18 ? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie w tym sezonie niestety :kwasny: żona mi postawiła warunek: "będziesz się zamieniał na 18" jak sprzedasz te felgi co od roku w piwnicy leżą!". Spieszę wyjaśnić, że od roku na tablicy wystawione mam moje byłe Riale za 550zł :wallbash: za darmo to by wszyscy chcieli...h

Zreszta tak sobie wymyśliłem czerne prosiaki w połysku:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę się w końcu nauczyć pstrykać "nocne foty" :facepalm:

Takie coś dzisiaj "spłodziłem" :decayed: miłe w dotyku :naughty:

http://fotem.pl/data/a6e50a7012819b96c3cc83edcd9ad5a.jpg

to flok na gałce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, taki materiał coś niby alkantara, bardzo podobny. To tylko taka przymiarka bo chcę kilka elementów zrobić w stalową/mysią alkantarę (oczywiście nie oryginalną :decayed: bo mnie nie stać )

---------- Post dopisany 31-07-2013 at 22:51 ---------- Poprzedni post napisany 21-07-2013 at 21:20 ----------

nosz :rant: 3 raz tylny zdesio oberwał od jakiegoś popaprańca.

1a3d578a24ae4273342cde7ff4f4b4b.jpg

Da sie coś z tym zrobić. Ja łzy w oczach a żona mi mówi "naklejeczką sobie zaklej". Nosz jak nic na rozwód pracuje :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ouuu.. bezczelna :decayed: w takich chwilach kobieta milczec powinna :whistling: naklejeczka.. chyba sticker na caly zderzak :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma karne 3 miechy bez :brzydkibanan: tak, tylko dla kogo była by to większa kara :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nosz :rant: 3 raz tylny zdesio oberwał od jakiegoś popaprańca.

http://fotem.pl/data/1a3d578a24ae4273342cde7ff4f4b4b.jpg

Da sie coś z tym zrobić. Ja łzy w oczach a żona mi mówi "naklejeczką sobie zaklej". Nosz jak nic na rozwód pracuje :whistling:

troszkę spoiwa, spawarka do plastiku i po kłopocie, potem pomalować zderzak i będzie jak nowy:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba tak trzeba będzie pomodzić :wink: a tymczasem reanimacja przetartego boczka przebiegła pomyślnie :decayed: jeszcze możne uda się wyprać całość w tym sezonie

a70cb24ded4a45782d62413b8bce.jpg

łata z boczka tylnej kanapy, tylko ten materiał jest trochę krótki ale po założeniu na fotel nie rzuca się w oczy ten szew :dancing: założyć ten pokrowiec na druty to też niezła sztuka...

---------- Post dopisany 05-09-2013 at 22:16 ---------- Poprzedni post napisany 30-08-2013 at 22:35 ----------

mała rzecz a cieszy oko, już nie mam purchli na listewce nad rejestracją :dance:

44f102b67f343460b223eb12b4d2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukam zaślepki w piwnicznych zapasach :decayed:

tak ostatnio robiłem porządek na pierwszej stronie i teraz mam tak gwinta jak na fotkach z zawieszką -35mm :facepalm: wiosną znowu skręcę :decayed: bo już jesień idzie i sezon na szuranie się kończy

---------- Post dopisany 15-09-2013 at 13:32 ---------- Poprzedni post napisany 08-09-2013 at 20:56 ----------

Pokazały mi się ABS i ESP na blacie :kwasny: po powrocie z roboty podłączyłem VAGa i co się pokazało? oczywiście czujnik prawy tylny :facepalm: zamówiłem ale jak następnego dnia jechałem i miałem uchylone okno to słyszałem dzwonienie. Okazało się, że to nie czujnik tylko koronka ABSu się poluzowała i latała tam sobie jak chciała. Przez to czujnik pokazywał błąd i dzwoniło jak w kościele :doh: na szczęście nie pękła i już ogarnięte. Muszę ten nowy czujnik oddać :dance:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sporo jeździłem ostatnio z żoną i już jak wsiadaliśmy zaczynał się monolog :facepalm: ale na wiosnę idzie tak jak była, czyli jakieś 61 z przodu :decayed: tylko blachę pod silnik muszę kupić bo to chyba ostatnia zima tej osłony plastikowej będzie :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kocham takie monologi.. :facepalm: najchetniej bym wtedy wysiadl albo wysadzil pasazerke :decayed: albo jak gdzies przytre to wtedy juz calkiem.. "podniosl bys ten samochod" albo "podniosles? nie bo po co, lepiej walic podloga" bla bla bla.. :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze mówię, że to przez to, że mam tylko 17", bo na 18" było by wyżej i bym nie przycierał :decayed: czyż to nie logiczne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...