Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] Niebieski Avant - wersja rozwojowa


karol24

Rekomendowane odpowiedzi

Też wystawiałem ale propozycje mnie po prostu załamywały :facepalm: a z ceną nie szlałem, średnia z aukcji tego modelu. No ale jeśli ktoś porównuje felgi w stanie bdb- do felg z tragicznymi rantami bez dekli i mówi "Panie a na innej aukcji jest 100 PLNów taniej" to mi już ręce opadają... szkoda gadać...

no czasami ludzie przeginają :decayed: ja dostałem spoko cenę, ale stan można rzec idealny, chlopaczek ponad 100km przyjechał specjalnie po nie i był bardzo zadowolony :wink: gdybym miał zostać przy 17' w życiu bym innej felgi nie chciał, no ewentualnie Avusa :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze się dzieje w temacie, czekamy na gwint ;)

Panowie podrzućcie jakieś foto "lowered b5" na 17" bo przeważnie to na 18 wszystkie auta google pokazuje.

Tu masz 17" z dobrą glebą ;)

0bfe6521.jpg

A tu moją koze na takich samych kołach :D

http://images39.fotosik.pl/1933/5b896b794f419aaam.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra gleba to tylko jak będę jechał do Nysy i na lotnisko :grin: do roboty i z powrotem nie będę go glebił... chyba

---------- Post dopisany at 23:31 ---------- Poprzedni post napisany at 15:16 ----------

c8429e00d685c534756488e8a06f.jpg

z Audizina, podoba mi się, tak wystarczy :wink: a od święta niżej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robią, ale dopiero jak usuniesz klar :wink: ich cena jest śmieszna a to są ori kute felgi a nie jakieś plasteliny :naughty: ja je szczerze polecam jeśli wzór się komuś podoba. Wiosna tuż tuż więc nowe fotki wpadną jak zamienię kółka

---------- Post dopisany 07-03-2013 at 15:47 ---------- Poprzedni post napisany 25-02-2013 at 12:09 ----------

Mam już tuleje tylnej belki, oczywiście Lemy :decayed: teraz tylko troche czasu wygospodarować :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej kupić Meyle, 2 dni temu u siebie zmieniałem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paln jest taki :decayed: :

sobota 23.03 zmaiana tulejek

termin bliżej nie określony (żesz te święta muszą akurat teraz wypadać) zmiana na gwinta :banan:

Polerka na ukończeniu, ostatnia felga dzisiaj będzie dopieszczana :ad: Miałem spaj-fotki jak polerka idzie ale mi telefon upadł i dziwnym trafem karta pamięci się ucegliła. Kompletnie zero reakcji, nic jej nie czytało, zaden komp lub inny telefon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i nowy gadżet już zamontowany ale czeka mnie kabelkologia :glupek2:muszę postudiować co i jak bo na forum temat już przerabiany na szczęście

http://fotem.pl/data/902e6b5dbb0d715fa599e8f5817.jpg

skóra w stanie bardzo średnim ale w tym roku pójdzie jeszcze do obszycia :wink: najlepsze jest to, że taśma chyba jest pod multi,jeszcze dokładnie sprawdzę ale mam z tyłu wolne gniazdo 4 pinowe, z przodu poducha i klakson w jednej wtyczce a wyżej jest jeszcze gniazdo na 2 piny.

http://fotem.pl/data/33374f068d4e9aad695e74c0cc7812e.jpg

Sorry za głupie pytanie, mógł byś podrzucić linka do opisu bo nie mogę odkopać o tej kierownicy. Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I nie jest dość często spotykany na naszych drogach :decayed: co ja uważam za duży +

Kamil którego linka? opisu czego? może o to Ci chodzi?

http://a4-klub.pl/wnetrze-99/b5-akn-przelozenie-kierownicy-s-multifunkcje-165009/

---------- Post dopisany at 00:22 ---------- Poprzedni post napisany at 00:18 ----------

myślę, że temat dość wyczerpująco opisany :whistling: a jak nie to pytaj na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na przód zakupiłem ostatnio oponki 215/45/17 Continental coś tam, używki ale żródełko pewne, 2 latka i prawie 7mm :whistling: w sobotę jak pogoda się nie popsuje gwint wpada, kółka lato i fotosesja :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dawaj te foty z sesji na gwincie bo w tym tygodniu tez gwint zakladam i sie zastanawiam nad takimi alu jak Ty masz :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki zj**%$y wczoraj byłem, że foty na dzisiaj przełożyłem:decayed: nie chciało mi się nawet podkręcić gwinta i stwierdziłem, że jeśli od kuzyna wyjadę to w drodze do domu nigdzie nie przytrę :kwasny:

009e5f51f5fbc2d8be8211061348.jpg

nisko strasznie :whistling: i miękko, poszurałem trochę zanim dojechałem na miejsce.

c6dbc23d459bdaad4e7ff93987e595.jpg

bym prosił nie zwracać uwagi na parchy na listwie tej aluminiowej nad rejestracja :kwasny: w ciągi tej zimy takie coś wylazło :facepalm:

2399bec56f37b827f24f77afc75d25d.jpg

---------- Post dopisany at 22:20 ---------- Poprzedni post napisany at 22:08 ----------

Ostatecznie dystanse 4x10mm, czyli ze standardowego et 48 zrobiło się 38 przy 8". Opony przód jeszcze 205/50/17 tył 225/45/17.

Ale podkręciłem sporo w górę i na razie zostaje coś takiego

495ffc7077aecdde821cca9579f81.jpg

---------- Post dopisany at 22:22 ---------- Poprzedni post napisany at 22:20 ----------

Sztywniejszy się zrobił :wink: nie wiem ile było a ile jest, zapomniałem zmierzyć :doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze muszę te 3 listwy dolne drzwi co mam na klej do szyb (chyba) przykleić a czwartą to chyba nową kupię :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tył jakby troche nizej czy mi sie wydaje ? ogolnie jest GIT :decayed: chyba jednak napewno kupie takie fele :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tył jest ciut niżej i tu są 2 opcje :decayed:

1. tył wyżej

2. przód niżej

Paweł, jeśli nie chcesz 18" a ten wzór Ci się podoba to ja Ci te felgi polecam :thumbup1: twarde i łatwe w polerce, na zdjęciach tego nie widać ale wyszło nawet nawet, żona twierdzi, że "świecą się jak psu...." :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...