Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] Niebieski Avant - wersja rozwojowa


karol24

Rekomendowane odpowiedzi

Jak to Micha_s87 stwierdził "rysuje się od patrzenie" :kwasny: najlepsze są śpiochy po moim synu :grin: delikatna bawełna, ale wykończenie to bawełniany krążek na dużych obrotach.... ale dzięki Wajsik za przypomnienie, zamówię sobie te flexipadsy bo Michał też je polecał :thumbup1:

Misiek, ale dekorów bym jednak nie polerował :decayed: dla mnie piano black wymiata, no chyba, że okleić je takim czarnym drapanym alu :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taki tam eksperyment z tymi dekorami:decayed: nic czarnego mi tam nie pasuje, musi byc jasne, ale o tym sie nie dyskutuje:naughty: traktuje to jako wprawke przed polerowaniem kółek takich jak twoje, bo u Ciebie super to wygląda:thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja? tym razem jadę po całości :decayed: te wnęki są najgorsze :facepalm: szczerze mówiąc najlepiej przy jednym bajzlu wszystko polerować. Koło wydaje się jakieś większe wtedy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja? tym razem jadę po całości :decayed: te wnęki są najgorsze :facepalm:

no to nie zazdroszczę:whistling:

czekamy na zdjęcia efektów:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, jakoś tak tylko w zeszłym roku na szybko zrobiłem :decayed: widziałem później tego białego sedana i stwierdziłem, że skoro mam poprawiać polerke przez zimę to zrobię po całości. Te wnęki są bardzo chropowate i przy nich schodzi najwięcej czasu :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czekam z niecierpliwością na efekt końcowy:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym robił jednak całość:wink: zdjęć piwnicznych telefonem nie wstawaim, bo mi booster znowu napisze, że zamglone jeszcze:grin:

---------- Post dopisany 06-03-2014 at 22:09 ---------- Poprzedni post napisany 09-02-2014 at 18:52 ----------

Fele ukończone :decayed: foty na dniach..... teraz dla odmiany coś z turbo nie halo :facepalm: nosz nie odłożę na jakieś gadżety tylko w naprawy wszystko idzie. Z moim szczęściem będzie pewnie potrzebny remont szuszary :kwasny: oby to jakaś pierdoła była :cry: jakiś wężyk albo coś taniego......

---------- Post dopisany 10-03-2014 at 21:43 ---------- Poprzedni post napisany 06-03-2014 at 22:09 ----------

Sezon rowerowy rozpoczęty, felgi dalej w piwnicy :grin:

e0a82252f55dbabebd8bc506a432.jpg

później podmienię na jakieś lepsze foto :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klątwa :facepalm: w sobotę byłem u jednego speca zrobić logi..... rękę przeciął chwilę przed moim przyjazdem :doh: dzisiaj byłem u drugiego, 2 godziny wcześniej komp mu wysiadł :kwasny:

jak już wcześniej pisałem czekam na opony, wcześniej nie będę zakładał :decayed:

---------- Post dopisany at 21:33 ---------- Poprzedni post napisany at 21:30 ----------

aha, dystanse 15mm też jeszcze się nie wytoczyły do końca więc ten teges :wink: et 33 na 215/45 powinno być w sam raz.... no chyba, że jednak będą opony 225/45 ale to też nie powinno być problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klątwa :facepalm: w sobotę byłem u jednego speca zrobić logi..... rękę przeciął chwilę przed moim przyjazdem :doh: dzisiaj byłem u drugiego, 2 godziny wcześniej komp mu wysiadł :kwasny:

jak już wcześniej pisałem czekam na opony, wcześniej nie będę zakładał :decayed:

---------- Post dopisany at 21:33 ---------- Poprzedni post napisany at 21:30 ----------

aha, dystanse 15mm też jeszcze się nie wytoczyły do końca więc ten teges :wink:et 33 na 215/45 powinno być w sam raz.... no chyba, że jednak będą opony 225/45 ale to też nie powinno być problemu

na tyle tak mam, z dystansem 20 tarlo, teraz jest akurat :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak miałem 20mm przy 225/45 z tyłu ledwo szurało Paweł :decayed: nie przesadzaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zalezy jak nisko miales Karol :D ja jezdzilem na 60cm a jak mi 3 osoby do tylu wsiadaly kazda sredniu po 80kg to wyobraz sobie.. moge podeslac zdjecia wytartych nadkoli jako dowód :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam takie z leksza :decayed:

---------- Post dopisany 29-03-2014 at 21:39 ---------- Poprzedni post napisany 12-03-2014 at 20:12 ----------

taaaa.............. turbo śmiga, "czwóra" zapier:decayed:la. Grucha nowa bo popuszczała :whistling: wężyki nowe. Miałem wymyć fure i wrzucić lato ale czasu nie wystarczyło :stupid2:za długo zeszło na dłubaninie... jutro zamykam się w garażu, skręcam gwinta i wrzucał kółka :decayed:

cdn

---------- Post dopisany 03-04-2014 at 22:53 ---------- Poprzedni post napisany 29-03-2014 at 21:39 ----------

koła już na aucie, ale gwinta za mało skręciłem :facepalm: wstyd pokazać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...